چه کسی کت و شلوار ۳ میلیونی اش را به رخ عابدزاده کشید؟!

جام جم ورزشی: عابدزاده روز جمعه گذشته در جریان دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال با مامور حراست ورزشگاه درگیری پیدا کرد.
 
به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، او در اینباره گفت: توصیح داده‌ام که در VIP چه گذشت. بخاطر اینکه هفت هشت بار زانوهایم را عمل کرده‌ام و اخیرا هم جراحی زانو داشته و فیزیوتراپی می‌کنم مجبور بودم روی تکیه گاه صندلی کمی بنشینم تا زانویم درد نگیرد. من به احترام پیشکسوتان و حفظ شان آنها دوستانم را فرستادم صندلی های پایین VIP.
 
وی افزود: به عشق دربی و هواداران آمده بودم اما شنیدم که به من گفتند «درست بنشین وگرنه میندازمت بیرون»! خیلی خویشتن داری کردم که حرمت یک پیشکسوت فوتبال حفظ شود. فوتبال ما همین است. بارها پیشکسوتان را به VIP راه نداده اند چون آنها را نمی شناسند یا برایشان ارزشی قائل نیستند.
 
دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: بارها شاهد بدترین کم لطفی و بی احترامی به پیشکوستان بوده ام. آن فرد که کت و شلوار سه میلیونی‌اش را به رخ من کشید صراحتا گفت «میندازمت بیرون»! آن هم پس از آنکه گفتم اگر کمی فوتبال دیده باشی می‌دانی این زانوهایم چند بار و چرا جراحی شده است. خیلی‌ها را می‌شناسم که بخاطر حفظ نشدن شانشان به ورزشگاه‌ها نمی‌آیند.
 
به گزارش فارس ، عابدزاده یادآور شد: باید این مسایل رسیدگی شود. من جریان را بی کم و کاست توضیح داده ام و حقیقت فوتبال ما این است. تا وقتی در VIP افرادی باشند که معلوم نیست از کجا بلیت به آنها رسیده همین می شود. چرا پیشکسوتان و مسئولان نباید یک جایگاه مخصوص داشته باشند و افرادی کنارشان باشند که حرمت پیشکسوتان را حفظ کنند.
+150
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  aliuk60 - لندن، انگلستان

  عابدزاده عزیز به کدوم ورزشکار احترام گذاشتن که بخوان به تو اسطوره بزارن به هر حال واسه همه ما قابل احترام هستی‌ و همیشه در قلب ما جا داری. عابدزاده دوستت داریم
  7
  103
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  جان من فدای ایران من - انگلستان، انگلستان

  این بی تربیت ترین آدمی یه که میشناسم واز پیشکسوت صحبت میکندهمش دردش پوله من البته پرسپولیسی هستم ولی این اآقاپولیه
  94
  16
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  دوست دارم احمد اقا
  9
  33
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  احترام و نزاکت که خیلی مهمه ولی این آقای عابدزاده اگه دوست داره بدون خرید بلیط وارد استادیوم شه، کارش درست نیست. یکی می گفت در اتریش اگه بازیکنی مصدوم باشه و اسمش تو لیست بازیکن های اون روز نباشه ، اگه بخواد بازی رو ببینه باید بره جایگاه تماشاگران و برای اونجا هم بلیط بگیره. اما تو کشورما بازیکن سابق یک تیم با بیست و پنج تا پسرعمو و بچه محل راحت وارد استادیوم میشن .رعایت قانون از همه چیز مهمتره.
  15
  25
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  [::جان من فدای ایران من - انگلستان، انگلستان::]. من هم استقلالی هستم و میگم هنوز مثل عابدزاده ندیدم تو فوتبال ایران. عابدزاده نه عشق چاپ عکس اش روی جلد مجلات بود و نه عاشق عکس گرفتن از کارهای خیرش و نه ادعا داشت. حتی حجازی و علی دایی و کریمی هم به گردپاش نمیرسن.
  12
  38
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  perspolisi - سیدنی، استرالیا

  [::جان من فدای ایران من - انگلستان، انگلستان::]. دوست عزیز، الان کامنت شما چه ربطی به این ماجرایی که اینجا نوشته داره؟ مگه گله از کم پولی و بدبختی مالی کرده؟
  7
  35
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::Liberte - تهران، ایران::]. یک مقدار بیشتر در مورد فوتبال تحقیق کن دوست من! در هربازی هر دو تیم شرکت کننده میزانی بلیط سهمیه دارند و می توانند با آن سهمیه ها مهمانان ویژه وی آی پی و جایگاه های مخصوص را پر کنند. ایران هم مستثنی نیست و از همین قانون پیروی می کند. هرچند یک مقدار در برابر فهمیدن خبر بالا مقاومت کردی اما اصل موضوع اینجا است که این سهمیه ها در حال حاضر خرج افرادی میشه که پولدار هستند، پارتی دارند و به هیچ عنوان سنخیتی با فوتبال ندارند. گلایه احمدرضا عابدزاده هم دقیقا همین موضوع هستش. در ضمن تمام تیم های دنیا ارزش بازیکنان بزرگ خودشان را حفظ می کنند و هیچ تیمی هم جز برای تنبیه چنین کاری که شما گفتید نمی کند. مگر اینکه یک قانون نا متعارف و احمقانه وضع کرده باشند. آخه بازیکنی که داره برای یک تیم زحمت میکشه و بازی می کنه حالا چون کارت گرفته و محروم شده حق نداره از سهمیه رایگان باشگاه استفاده کنه؟ مثلا اون سهمیه به پسر عمه مدیرعامل برسه واجب تر از بازیکن تیم هستش؟
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.