۶۰ سال زندان، مجازات آزارگران دختر افغان

 دو پسر که پس از ربودن دختر افغان، او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران به 60 سال حبس و تحمل 346 ضربه شلاق محکوم شدند.
به گزارش جام جم آنلاین ، در آخرین روزهای سال گذشته دختر 18 ساله ای با وحشت خود را به ماموران پلیس آگاهی شهرری رساند و راز این جنایت سیاه را فاش کرد.
 
او به ماموران گفت: اهل افغانستان هستم و همراه مادرم در شهرری زندگی می کنیم. امروز بعد از تمام شدن کار، راهی خانه مان شدم. یک خودروی پراید با دو سرنشین مقابلم توقف کرد. چون رفتار آنها عادی بود، مشکوک نشدم و سوار شدم. پس از طی مسافتی متوجه شدم راننده تغییر مسیر داد. به راننده اعتراض کردم که او مدعی شد مسیر اصلی مسدود شده و باید از راه فرعی برود.
 
وی ادامه داد: از راننده خواستم توقف کند تا پیاده شوم اما سرنشین خودرو به طرفم حمله ور شد و شروع به کتک زدنم کرد. بر اثر شدت ضربات بیهوش شدم وقتی به هوش آمدم، خودم را در بیابان های حاشیه شهر دیدم. دو پسر جوان با تهدید و زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و پول و کارت عابربانکم را سرقت کردند. آنها با گرفتن رمز عابربانک به طرف شهر آمده و 200 هزار تومان از حسابم برداشت کردند. دو پسر شیطان صفت، قصد قتل مرا داشتند به همین دلیل مرا به داخل کانال آبی پرت کرده و گریختند. به سختی توانستم خود را از کانال بیرون بکشم و با کمک راننده یک خودروی عبوری به سمت خانه بازگشتم. وقتی وضعیت جسمی و روحی ام خوب شد، تصمیم گرفتم شکایتی را مطرح کنم.
 
دختر جوان که توانسته بود چند شماره از پلاک خودروی متهمان را یادداشت کند، سرنخ دستگیری دو پسر جوان را به پلیس داد. ماموران با بررسی شماره پلاک و مشخصات خودرو، مالک آن را شناسایی و دستگیر کردند.
 
متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی شده اما پس از روبه رو شدن با شاکی به جرم خود با همدستی دوستش اعتراف کرد. در ادامه دومین متهم پرونده نیز دستگیر و پرونده آنها برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
در جلسه دادگاه که به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد، دختر افغان به تشریح روز حادثه پرداخت. در ادامه دو متهم آزار و اذیت شاکی را رد کردند.
 
پس از دفاعیات متهمان و وکلای آنها، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و هر کدام از متهمان را به اتهام آدم ربایی، تهدید و سرقت مقرون به آزار به 30 سال زندان و تحمل 173 ضربه شلاق محکوم کردند.
+90
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  پریستوک - تهران، ایران

  سه سال می رن زندان بقیشو به مناسبت 22 بهمن و دهه زجر عفو می خورن و دفعه دیگه حتمن قربانیشون و می کشن که گیر نیفتن
  14
  60
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  به به، چه عجب! از دولت ایران اصلا انتظار چنین برخوردی نداشتم. راستی اگه این فدای. آغا مسئول پرونده این دختر افغان میشد چی میشد؟ انسانهای پست و پلید در همه جای دنیا پیدا میشه و نباید جنایت و یا عملکرد یک ارازل را به حساب یک ملت نوشت. درود به وبسایت ایرانیان که اخبار مثبت و منفی را درج میکند.
  20
  40
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  فامیل دورر - دور، آلمان

  حالا تو این سی سال اینقدر کانال آب بهشون نشون میده تو زندان تا از مردونگى بیفتن نامرداا . اینقدر تجاوز میشه بهشون تا از زنده زائى بیفتن
  1
  48
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  شاید اگر این بانوی افغان ایرانی بود حکم این 2 جانور اعدام میشد (گرچه اعدام مجازات خوبی نیست). این همه ستم میشه به زنان افغان در افغانستان حالا هم تو ایران این بلا سرشون میاد.واقعا سخته. بی پناه واقعی به این میگن. من که نشنیدم آزار زنان افغان به کسی برسه.کاش سازمان یا انجمنی برای حمایت از اونا در ایران تشکیل بشه.
  21
  46
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  leila leila - گوتنبرگ، سوئد

  رفته خونه گذاشته حالش خوب بشه احتمالا هم اثر ضرب و جرح خوب بشه بعد بره شکایت کنه. از طرفی‌ هم پراید رو دیده ، دوتا پسر جوون رو هم توش دیده ولی‌ خوب همه چیز عادی بوده سوار شده. یعنی قالتاق تلکه کن به این میگن
  54
  13
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Hhhiran - ترافورد، انگلستان
  [::nejaat2006 - منچستر، انگلستان::]. اگر مجرم از افاغنه بود ٦ دقیقه هم بازداشت نمی شد.
  13
  25
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران
  طی جنگ جهانی دوم اگه یک آلمانی با یک یهودی در لهستان یا اوکراین رابطه داشت، بدون محاکمه تیرباران می شد.از نظر ناز یها ارتباط با یک نژاد که در خور آریای ها نیست،گناهی است بزرگ و مسئله اخلاقی از طرف دیگه و بیماری های مقاربتی که بماند. محکومیت این دو ایرانی خیلی سبک است.
  27
  9
  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ali.alain30 - ایران، ایران
  بنده شدیدا با عدم مخالف هستم ولی‌ کمترین حکم واسه اینجور افراد ادامه
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.