محسن مسلمان :خوشحالم به استقلال نرفتم و پرسپــولیسی شدم

محسن مسلمان یکی از خوب‌های دربی هشتاد و یکم پایتخت بود که با همین نمایش توانست بالاخره دل برانکو را به دست بیاورد. این هافبک تهاجمی 95 دقیقه در زمین ماند و با پاس‌ها و ارسال‌های خود نقش ویژه‌ای در تعویض شکست با تساوی ایفا کرد. بر همین اساس دقایقی با محسن مسلمان گپ زدیم که در پی از نظرتان می‌گذرد.
برانکو پس از اتمام دربی اعلام کرد از تو راضی است. این نشان می‌دهد که بالاخره دل سرمربی کروات را به دست آوردی و...خدا را شکر می‌کنم. این مصاحبه لطف برانکو را نشان می‌دهد اما من فقط به وظیفه‌ام عمل کردم. به اهمیت دربی واقف بودم و سعی کردم با تمرکز کامل و توجه به دستورات تاکتیکی توپ بزنم.
طی این مدت صحبت‌هایی هم مطرح شد مبنی بر اینکه برانکو تو را نمی‌خواسته است؟آقای برانکو یک مربی حرفه‌ای است. او اگر کسی را نخواهد، مطمئن باشید جذب نمی‌کند. طی این مدت متوجه هم شدم اگر خوب باشی و خوب تمرین کنی در تیم برانکو حقت را می‌گیری. من هم باورتان نمی‌شود چقدر زحمت کشیدم و واقعاً خوشحالم جواب زحمت‌هایم را گرفتم و توانستم نظر مثبت سرمربی را جلب کنم.
برخی‌ها معتقدند محسن مسلمان بازیکن دونده‌ای نیست اما اگر اشتباه نکنیم جلوی استقلال خیلی دویدی. تمرینات خود را اضافه کردی یا اینکه...؟این حرف را قبول ندارم که محسن مسلمان دونده نیست. من هرجا بودم حداکثر تلاشم را انجام دادم منتهای مراتب شما به این نکته هم توجه کنید که قرار گرفتن در جمع 11 بازیکن اصلی پرسپولیس بسیار سخت است. ما 15 یا 16 بازیکن هم‌سطح داریم و رقابت سنگینی برای فیکس شدن وجود دارد.
ضربات ایستگاهی را هم خودت می‌زدی. دستور برانکو بود؟در جلسه فنی قبل از بازی، آقای برانکو به من دستور داد ضربات ایستگاهی و کاشته را بزنم.
پرسپولیسی‌ها معتقدند استقلال شانس آورد و استقلالی‌ها هم در جواب به وقت اضافی محسن ترکی ایراد می‌گیرند. نظر خودت چیست؟به نظر من استقلال فقط 10 دقیقه ابتدای بازی را خوب بازی کرد. 85 دقیقه از زمان مسابقه دست پرسپولیس بود. به شخصه معتقدم آقای محسن ترکی قضاوت خوبی داشت و بی‌انصافی است اگر عملکرد این داور عادل را زیر سؤال ببریم.
بعد از پایان دربی گفته بودی اگر استقلال، رحمتی را نداشت 3 یا 4 گل می‌خورد.شک نکنید! همه رسانه‌ها و کارشناسان بعد از بازی گفتند که سیدمهدی رحمتی ستاره استقلال بوده است و همین نشان می‌دهد برتری با کدام تیم بوده است البته تساوی در آخرین دقیقه بازی هم خوشحال‌کننده است و خدا را شکر می‌کنیم که جلوی هواداران پرسپولیس شرمنده نشدیم.
شماره 77 می‌پوشی و می‌دانیم به شماره 7 علاقه‌مند هستی. درست می‌گوییم؟من در پرسپولیس 77 پوشیدم و اگر خدا خواست و کماکان در خدمت این تیم بودم، باز هم همین شماره را بر تن خواهم کرد.
(به شوخی) تو این امکان را هم داشتی که به استقلال بروی. الان پشیمان نیستی؟(خیلی جدی) اصلاً! من این شرایط را داشتم که به استقلال بروم ولی پرسپولیسی هستم و خوشحالم که به استقلال نرفتم. با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کنم و تا روزی که اینجا باشم، کم نمی‌گذارم.
فوتبالت را مدیون ذوب‌آهن اصفهان هستی. چهارشنبه هم بازی حساسی در جام حذفی مقابل تیم سابق خودت داری. از این مسابقه برای ما می‌گویی؟حذفی اسمش رویش است. یک بازی که باید حداکثر تلاش خود را دو تیم انجام دهند تا برنده از زمین خارج شوند. به نظرم بازی روز چهارشنبه فینال جام حذفی است و هر تیمی پیروز شود، می‌تواند از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار شود.
بگذار یک‌جور دیگری بپرسیم، اگر مقابل ذوب‌آهن گل بزنی، شادی می‌کنی؟ببینید، من فوتبالم را مدیون ذوب‌آهن هستم. هرچی هم که دارم از این تیم است اما فوتبال حرفه‌ای این حرف‌ها سرش نمی‌شود. در حال حاضر بازیکن پرسپولیس هستم و اگر موفق به گلزنی شوم، شادی هم می‌کنم.
 
+22
رأی دهید
-21

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.