۲ کشته با شلیک‌های اشتباهی مأموران پلیس

 6 مأمور پلیس که از سبزوار برای دستگیری قاتلان فراری به تهران سفر کرده بودند 2 مرد را اشتباهی هدف گلوله قرار دادند و ناخواسته مرگ آنهارارقم زدند.

بازپرس جنایی تهران گفت: در این تیراندازی، 4 سرنشین یک خودرو هدف قرار گرفتند که 2 کشته و زخمی برجای ماند.
ساعت یک بامداد دیروز 4 آبان ماه ماجرای تیراندازی پلیس و کشته شدن 2 مرد در سه‌راه افسریه به بازپرس منافی‌آذر از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران اطلاع داده شد.

با اعلام این خبر، بازپرس ویژه قتل به همراه کارآگاهان اداره 10 ویژه قتل و تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی بلافاصله خود را به محل تیراندازی رساندند.

3 خودرو در محل حادثه حضور داشتند که یکی از خودروها به همراه سرنشینان هدف گلوله اشتباهی مأموران نیروی پلیس اعزامی از سبزوار قرار گرفته بود.

مأموران در تحقیقات میدانی پی بردند 6 مأمور پلیس که از سبزوار برای دستگیری قاتلان فراری با نیابت قضایی به تهران آمده بودند سرنشینان یک خودرو را هدف تیراندازی اشتباهی خود قرار دادند.تحقیقات نشان داد: یک خودروی سفید رنگ به همراه یک خودروی سواری دیگر در بامداد 4 آبان ماه سال جاری سد راه خودروی قربانیان شده و در اقدامی پلیسی شروع به تیراندازی کرده‌اند که در این حادثه راننده پراید و سرنشین جلوی خودرو در دم جانشان را از دست داده‌اند.

در این میان یکی دیگر از سرنشینان پراید که در صندلی عقب خودرو قرار داشت به دلیل اصابت گلوله  به سرش راهی بیمارستان شد که حال وی وخیم گزارش شده است.

تنها شاهد زنده این صحنه‌ها یک سرباز پلیس است که لباس پادگان به تن داشت و آسیب کمتری دیده بود وی از مشاهدات خود به مأموران پلیس گفت: از پاکدشت سوار خودرو شدم تا به پادگان بروم در میان راه سمت سه‌راه افسریه ناگهان یک خودرو جلوی خودرویمان پیچید و شروع به تیراندازی کرد. هنوز هم باور ندارم این اتفاقات جلوی چشمانم به وقوع پیوسته، راننده و سرنشین خودرو با تیراندازی‌های 6 مأمور پلیس کشته شدند و سرنشین کناری‌ام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و خودم نیز زخمی شدم.

با اظهارات این سرباز جوان بررسی‌های تکمیلی آغاز شد. کارآگاهان در صحنه تیراندازی 15 پوکه را در محل کشف و ضبط کردند این درحالی بود که از 6 مأمور اعزامی به تهران 4 کلاش و 2 کلت به‌دست آوردند.

مأموران پلیس که گمان نمی‌کردند این خودرو را اشتباهی مورد حمله خود قرار داده‌اند در صحنه جرم از سوی پلیس تهران دستگیر شدند.
بازپرس منافی‌آذر با بیان جزئیات حادثه به خبرنگار شوک گفت: درحالی که 6 مأمور پلیس گمان می‌کردند سرنشینان این خودرو همان قاتلان فراری هستند دست به این اقدام مسلحانه زده‌اند.وی افزود: 6 پلیس خاطی بازداشت شدند و تحقیقات ادامه دارد.
+85
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  سعدی هستم - لندن، انگلستان

  خدا میدونه اگر چنین اتفاقی در امریکا میفتاد رسانه های ایران بخصوص صدا و سیما چه کار ها میکردند
  5
  86
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  قاتلان فراری هرکه هستند این ماموران نیروهای انتظامی از قاتلان فراری قاتل ترند
  1
  79
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  هیچ چیز این خراب شده ی آن قلاب شکوهمند در جای خود نیست..اینهم از پلیس..آنهم از بسیجی‌ و پاسداران بی‌ همه چیز......بشتابید برای عزاداری که حق ۹۰ در صد شما همین حکومت است.
  3
  28
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  hossein+87+ - ایران، ایران
  سعدی هستم - لندن، انگلستان - مگه از این اتفاقات نمیفته؟!
  20
  4
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  behran - کردستان، ایران

  بیشتر شبیه به عملیات تروریستی و انهدامی است تا عملیات پلیسی و امنیتی! که دلیل اصلی آن هم در نحوه آموزش نظامی و روانی مأموران در کشورهایی امثال ایران است
  1
  30
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  خوب بابا یه کم کمتر این سریال‌های پلیسی‌ رو درست کنید که این بدبختها اینقدر جو گیر نشن
  0
  17
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  arsham 667 - کپنهاک، دانمارک
  [::سعدی هستم - لندن، انگلستان::]. منفی‌ اشتباه دادم
  5
  8
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::hossein+87+ - ایران، ایران::]. چرا در کشورهای دیگر اگر چنین اتفاقی بیفتد هم پلیس از مقام خود برکنار به اضافه ی آب خنک زندان---نه مثل خراب شده ی ما.!!!!!
  3
  16
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.