فروش سس مک دونالد در تهران آغاز شد

به گزارش پارسینه، این روزها خبرهای متفاوتی از ثبت نمایندگی های رسمی و حضور فست فودهای مختلف آمریکایی در ایران به گوش می رسد.
شرکت مک دونالد که صاحب یکی از بزرگترین رستوران های زنجیره ای در دنیاست، اردیبهشت ماه سال جاری با درج آگهی پذیرش نمایندگی در ایران زودتر از رقبای خود رویای حضور در ایران را علنی کرد.
برخی از مقامات کشور حضور نمایندگان رسمی فست فودهای آمریکایی در ایران را تکذیب کردند و ثبت این شرکت ها را غیرمرتبط با برندهای آمریکایی می دانند.
نکته قابل تامل فروش سس های گوجه فرنگی (کچاپ) با برند مک دونالد در برخی از فروشگاه های سطح شهر است. مشخص نیست این محصول از چه طریقی وارد کشور شده و به فروش می رسد.
هرچند فروش محصولات غذایی و بهداشتی تنها با تایید اداره سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت قابل عرضه می باشد. وظیفه اصلی این اداره نظارت بر تولید، کنترل، صدور مجوزهای بهداشتی محصولات غذایی و آشامیدنی تولید داخل و وارداتی به منظور اطمینان از کیفیت و ایمنی و سلامت محصول مطابق با معیارهای ملی مصوب و ضوابط جاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.
+76
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Ali-London - لندن، انگلستان

  واقعا؟ ؟؟؟ چه خبر مهمی!!!!!!!
  7
  45
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  فست فود و ضررش برای سلامتی رو توی غرب الان سالهاست که دارند فریاد میزنند و مردم رو به آشپزی خانگی تشویق میکنند ما تازه رو آوردیم به فست فود و برای سس مکدنالد داریم ذوق می‌کنیم؟
  5
  82
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  تحریم ها برداشته شد تا سس بیاد توی ایران نه دارو و نه تجهیزات پشرفته و نه تکنولوژی های روز . متاسفانه سیاستمدارهای غرب فقط به جیب خودشون فکر میکنن . سیاستمدارهای احمق و خاین دارای قدرت هم در ایران به جیب خودشون و سوریه و لبنان و یمن .......... به جز ایرانی و ایران . خیلی جالبه با اینکه هنوز در ایران داره این همه اعدام بی شرمانه میشه این همه زندانی سیاسی هست وووو اما گویا مشکل کار کشورهای طرف مذاکره تاسیس چندتا شرکت و واردات ماشین و دآمد بیشتره . خوبه دیگه ایران برای دنیا یک بازار تشنه و دست نخورده داره . کاش باز هم آدمهای مثل مصدق و ووو از اینطور آدمها پیدا بشه که بر ایران ایرانی حکومت کنه نه خودفروخته .
  3
  20
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  بله این فقط جرم بزرگ شاه بود ارتباط.با آمریکای جهان خوار!!!!!بهانه ی تمام انقلابیون چپ و مجاهد و جبهه‌ ی ملی‌----که سفره ی خونین ملا پهن شد..مجاهد در واشنگتن دفتر دارد-و بقیه.......به روی خود نیاورید خنگ فراوان در ایران در خارج و در سا یت.......ولی‌ خود میدانید چه جنایتی را با دفاع از خمینی انجام دادید!!!!!!!!!
  12
  8
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dr.yashar - اسکی شهیر، ترکیه

  تورو خدا ببین وضعمون چیه که فروش سسه زپرتی مک دونلد خبر می‌شه تو سیتها واسمون.... :
  2
  24
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  Mammal - لندن، انگلستان

  دروغ هست چون مک دونالد هیچ سسی در بازار نمیفرشد، فقط یک سری سودجو میخواهند رب گوجه را به این اسم بفروشند
  2
  38
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  دوستانی که در خارج از ایران زندگی میکنند حتما تجربه کردند ایرانیانی که از ایران میان مثل این گرسنگان آفریقائی به مک دونالد حمله میکنند و عکس میگیرند و توی فیسبوک و توئیتر بزارن. حالا مثلا این آشغال غذای مک دونالد چی هست
  3
  26
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Masterweb - تهران، ایران
  این ارزش خبری داشت ؟ الان سس هاینز آمریکایی که 15 ساله تو ایرانه چطوری میاد ؟ یا آیفون ؟ یا مک بوک ؟ حالا موندین سس مک دونالد چطوری میاد ؟
  1
  11
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.