روش درمان قطعی جوش سرسیاه

 جوش سرسیاه یکی از ضایعات پوستی بدشکل است که بسیاری با آن کلنجار می‌روند. اکثر ما آن را تجربه کرده‌ایم، ولی روش درمان قطعی آن را نمی‌دانیم.

فرادید با انتشار این مطلب نوشته ، کافی است با دقت مراحل گفته شده تا انجام دهید تا تاثیر آن را ببینید.

جوش سرسیاه بیشتر بر روی بینی ظاهر می‌شود . جوش سرسیاه موجب بروز شکل‌های مختلف ضایعات پوستی می‌شود که در توجه به نوع آن در درمان و تجویز دارو حائز اهمیت است. جوش‌های زیرپوستی که کومدون نامیده می‌شوند، معمولاً ناشی از بسته شدن دهانه‌ی خروجیِ غدد چربی‌ساز پوست هستند. در حقیقت، زمانی که ترشحات چربی نمی‌تواند از دهانه‌ی مسدود شده‌ی غدد چربی‌ساز خارج شود، مانند بادکنک تجمع پیدا می‌کند که درنتیجه این تجمع چربی در زیر پوست جوش‌های زیرپوستی ایجاد می‌کند.

عوامل ارثی و ژنتیکی از جمله دلایل اصلی بروز جوش سرسیاه است، اما لوازم آرایشی و پماد که به نوعی باعث انسداد غدد چربی‌ساز می‌شوند نیز از جمله دلایل دیگر بروز جوش سرسیاه هستند.

در گام اول بهتر است صورتتان را در معرض مقدار کمی بخار قرار دهید تا جوش‌ها نرم‌تر و برداشتن آن‌ها آسان‌تر شود. حال باید سه ماده زیر را با هم مخلوط کنید تا ترکیب مورد نظر به دست آید:
یک قاشق غذاخوری بیکینگ پودر
دو قاشق غذاخوری نمک
یک قاشق غذاخوری عسل
در مرحله بعد، باید این ترکیب را بر روی جوش سرسیاه قرار دهید. پس از ۵ دقیقه، محل جوش سرسیاه را با آب بشویید. سپس یک تکه لیموترش را برداشته و بر روی جوش سرسیاه بمالید. بعد از آن، سفیده تخم مرغ را روی جوش قرار دهید. کار در اینجا به پایان رسیده است. حال نوبت آن رسیده که دستمال کاغذی را روی محل جوش سرسیاه قرار دهید.
+48
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  خوب یه چسب می‌خریم ۳ دقیقه بعد واسه همیشه از بین میره چه کاریه این همه کار!!!!!!!!
  0
  23
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.