فاجعه خمینی‌شهر در باراجین قزوین تکرار شد : بازداشت بی‌صدای ۱۰متجاوز در قزوین

10  نفر که سه نفرشان هم مسلح بوده‌اند بار دیگر جنایت خمینی‌شهر اصفهان را در قزوین و در مورد دختران جوان در یک جنگل تکرار کردند. متهمان این پرونده به گروه‌هایی که برای تفریح به مناطق باراجین و جاده زرشک در شمال قزوین رفته بودند، حمله و به دخترهای این گروه تجاوز کرده بودند. اگرچه تا امروز خبر این جنایت به هیچ‌عنوان رسانه‌ای نشده و از سوی مسئولان قزوین مسکوت مانده بود، گفته می‌شود به احتمال زیاد برای متهمان این پرونده که یک ماه پیش دستگیر شده‌اند، کیفرخواست اعدام صادر شده است.
 پسران بسته شده به درخت
در جاده باراجین قزوین به دختران جوان که به پیک‌نیک رفته بودند تجاوز شده و متهمان هم دستگیر شده‌اند و حالا مسئولان انتظامی و قضایی قزوین بر سر اینکه چه کسی این خبر را تایید کند، بحث می‌کنند. این اتفاق بیش از سه بار در این جاده در نزدیکی جاده فرعی زرشک افتاده و دختران جوان در حالی مورد تعرض قرار گرفته‌اند که عده‌ای پسر جوان نیز در اکیپ‌شان حضور داشته‌اند. گفته می‌شود تعرض‌کنندگان هر بار پسرهای جوان را با تهدید سلاح گرم به درخت بسته و در مورد دختران اقدام به تعرض می‌کردند.

در حالی  بیش از یک ماه از دستگیری 10 نفری که به دختران جوان در باراجین قزوین تجاوز کرده‌اند می‌گذرد که هیچ‌یک از رسانه‌ها حتی رسانه‌های محلی قزوین در این باره خبری منتشر نکرده‌اند. علی‌حسین حسینی‌نژاد، رئیس پلیس آگاهی استان قزوین در گفت‌و‌گو با «فرهیختگان» درباره این خبر ابتدا اظهار بی‌اطلاعی کرد و سپس گفت: «هیچ خبری از این موضوع ندارم و جزئیاتی هم نمی‌دانم.» او همچنین با طرح این پرسش که چه کسی این خبر را به شما داده است، افزود: «از هرکسی که این خبر را گرفتید جزئیات خبر را هم بگیرید.» او در پاسخ به اینکه چطور ممکن است رئیس پلیس آگاهی استان از چنین پرونده‌ای آن هم یک ماه پس از دستگیری متهمان بی‌خبر باشد، توضیح داد: «شاید هم بی‌خبر نباشم، اما برای دریافت خبر باید به مقر انتظامی استان بیایید.»
 احتمالا حکم متهمان اعدام است
از سوی دیگر، کیومرث ایمن معاون سیاسی امنیتی فرماندار قزوین، این خبر را تایید کرد و اطلاع‌رسانی درباره جزئیات این پرونده را وظیفه دادستان برشمرد. او به «فرهیختگان» گفت: «پرونده در دادسرا باز است و مسئولان قضایی در حال پیگیری هستند، اما تنها اطلاع‌رسانی این است که دادستانی باید درباره این پرونده جزئیات بدهد و این امر وظیفه من نیست.» صادق نیارکی، دادستان قزوین اگر چه به صورت تلفنی پاسخگو نیست، اما یکی از مسئولان دفتر دادستانی این خبر را تایید کرد و گفت که احتمالا حکم همه متهمان این پرونده اعدام است.
یک منبع موثق در اداره آگاهی استان قزوین نیز درباره این اتفاق به خبرنگار ما گفت: «متهمان یک بار دست به این جنایت نزده‌اند و چندین بار با همین قصد به بالای جاده باراجین در نزدیکی فرعی زرشک رفته‌اند و در یکی از جنگل‌هایی که مردم برای پیک‌نیک می‌آمدند به دختران جوان تجاوز می‌کردند. این مسئول انتظامی که نخواست نامش فاش شود، همچنین گفت: «در همه دفعاتی که متهمان دست به این اقدام زده‌اند دختران به‌تنهایی پیک‌نیک نرفته‌اند و به‌صورت گروهی به گردش رفته بودند، اما متهمان با سلاح گرم افراد را تهدید می‌کردند و پس از بستن پسران به درخت دست به این اقدام می‌زدند.» به گفته این شخص این پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفته و احتمالا اعدام، حکمی است که برای این متهمان در نظر گرفته خواهد شد.

متهمان جنایت باراجین قزوین در حالی بیش از یک ماه از دستگیری‌شان می‌گذرد که هیچ‌خبری درباره آنها منتشر نشده و حتی برخی ساکنان این منطقه که به‌خاطر این گزارش با آنها تماس گرفتیم از ماجرا بی‌خبر بودند و تنها عده کمی از ساکنان این منطقه از جنایت خبر داشتند.
 تکرار فاجعه خمینی‌شهر
به هر حال بیش از چهار سال از حادثه خمینی‌شهر اصفهان و اعدام چهار متجاوز آن پرونده می‌گذرد و حالا متجاوزان دیگری این بار به دختران قزوینی سوءقصد کرده‌اند. در حادثه خمینی‌شهر اصفهان که خرداد 90 اتفاق افتاد 14 مرد با حضور در یک باغ خانوادگی به شش زن در مقابل مردان قوم و خویش‌شان تعرض کردند. چهار نفر از این افراد در جریان این پرونده به حکم اعدام محکوم شدند ودر 28 مهرماه 90 در پارک بهشت این شهرستان در ملأعام به دار آویخته شدند.
متهمان این پرونده که میانگین سنی‌شان 23 سال بود، متهم بودند با ورود غیرقانونی به باغی در حاشیه خمینی‌شهر، بستن دست و پای مردان و تجاوز به زنان، فاجعه باغ وحشت خمینی‌شهر را به‌وجود آوردند.
+184
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  صد سال تنهایی - تهران، ایران

  نه آقا مگه میشه تو جمهوری اسلامی از این جنایتها اتفاق بیوفته!!!! حتما این خبر در نیو یورک یا لندن بوده که تجاوز و فحشا داره بیداد میکنه!!!! ایران با رهبری مقام عظما همه دارن در امنیت و آرامش زندگی میکنند و اینجا مدینه فاضله شده.....خاک بر سر بی غیرت مسغولان عوضی بکنند که به جای تامین امنیت سوریه یه سری به کشور خودمون بزنن....
  16
  168
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران

  باید هم خبرش جایی درز نکنه ،چون یک مشت بسیجی‌ بی‌ همه چیز و خشک مغزهای مذهبی‌ که نمی‌شه بهشون گفت انسان این جنایات رو انجام میدن ،در این دین کشتار و تجاوز و غارت مردم حق شادی ،خنده ،پیک نیک و ،،،، را ندارن،این جونورهای اسلامی رو نمونش رو در داعشیها داریم میبینیم،نفرین بر این دین و جونورهایی که عاملین این دین تجاوز هستن .
  9
  141
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  fdsa60 - تهران، ایران

  این 10 نفر از تفاله ها و انگلهای اجتماع هستند در جوامع غربی به اینها جامع ستیز میگویند.حکم اعدام برای این افراد کمترین حکم میتونه باشه.
  3
  120
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  رئیس پلیس آگاهی استان قزوین در ابتدا اظهار بی‌اطلاعی کرد و سپس گفت: «هیچ خبری از این موضوع ندارم و جزئیاتی هم نمی‌دانم.» خب معلومه که دستتونو رو نمیکنین . چون از خوده شما هستن و میخوان فقط مردمو با این کاراشون داغون کنن .
  5
  80
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  khodekhodeshe - انتورپ، بلژیک

  فقط زندان بلند مدت و بالای 15سال بهترین تنبیه هستش.
  63
  15
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  persianshadow1 - برایتون، انگلستان

  خمینى شهر یا همون سده معروفن که اختلالات روانى دارند، اینو یکى از اشناها که توى بخش روانى یکى از بیمارستانهاى اصفهان کار میکنه میگفت، علتش هم میگفت ازدواجهاى فامیلیه،.... هم شدیدا بینشون رایجه اینها همینها هستند که معروفن روز عاشورا قمه به سرشون میزنند، شنیدم تو قزوین هم قمه میزنند و مشکلات ....دارند شاید این مسایل به هم مرتبط باشه.
  12
  48
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  سربازان گم نام امام زمان هم احتیاج به تفریح دارند
  16
  74
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  mohsen1100 - اینسبروک، اتریش

  بعضی‌ وقتها واقعا خوشحالم که ایران حکم اعدام رو داره
  6
  70
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان

  من هم بی‌ صبرانه منتظر خبر اعدامشون هستم
  1
  43
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  آدمهای روانی اینطوری همه جا هستن.در بعضی کشورها کمتر و در بعضی بیشتر.مهم طرز برخورد هست.گرچه ابتدا باید رفاه نسبی و موقعیت مناسب در جامعه بوجود بیاد بعد مبارزه خشن کرد. اما در مورد این افراد جالب اینجاست که می دونن اعدام میشن و باز هم دست به جنایت می زنن.پس وجودشون برای جامعه خطرناکه.
  4
  40
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  این ها تنها مواردی از حقایق تلخ است.درشهری کوچک نیز مردان مسافر را با تهدیدچاقو میدزدیدند (در نیمه های شب از مسافران گذری)و به مکانی متروکه برده و چندین نفر مرد جوان به مردانی سبیل کلفت و مسافر به دفعات تعرض میکردند.درمیان متجاوزین و اوباش چندین فرزند شهید و آزاده نیز بود.نهایتا این اراذل گرفتار شدند ولی بخاطرحضور این فرزندان شهید و آزاده پرونده ماستمالی ومخدومه اعلام شد.
  7
  35
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  چرا آنقدر جنایت تو ایران زیاده ؟؟؟!! اینه نتیجه تبلیغات اسلامى و تعالیم اسلامى و نشان دادن راه درست زیستن و سعادت و چرندیاتى که پشمی ها به خورد این ملت دادند؟
  2
  21
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  arsham 667 - کپنهاک، دانمارک
  مملکتی که بجا خونه هرجای ۱ مسجد زدن که فدا آقااا آقااا اه برن چای بریزن..و کار بردشم فقط ...هست، باید اینجوری بشه وقتی‌ جای نباشه جونا خودشونو خالی‌ کنن . کاش فقط مس بچه‌هائی خودشون که همه معتاد عملی شدن یه روزیم دخترشن اینجوری یخه بشن که شاید فکری کنن..
  7
  17
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  ماشاءالله ایران اسلامى روز به روز داره آبادتر میشه این غربیهاى گناه کار و مشروب خوار انقدر از انسانیت فاصله گرفتند که کشورشون شده پر از جنایات و تجاوزات وحشتناک
  4
  16
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::fdsa60 - تهران، ایران::]. بله اینها انگل هستند ولی‌ ملا و دینش به وجود آورنده ی این کثافت کاریها هستند که چشم توی اسلامی آن را نمی‌بیند...چرا که ۹۰ در صد حتی در این سا یت آزاد ...معلول را دیده--------------نابینای‌علت!!!!!!!
  7
  24
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  botparast - میلان، ایتالیا
  نه بابا؟!ایران واین کارا؟؟؟نه این هم کار افغانی هاست،من که باور نمیکنم هاهاهاها...در هر صورت این جانوران باید تقاص کاراشون رو پس بدن فرقی هم نمیکنه ایرانیه یا افغان یا هر جانور دیگه.در هر جامعه ای از این جانوران پیدا میشه،مهم اینه که بفهمیم اینا از یه ملت نمایندگی نمیکنن و ما حق نداریم یه مملکت رو با اینا قضاوت کنیم.
  4
  7
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  khodekhodeshe - انتورپ، بلژیک:اگر یکی از این دخترها خواهر یا همسرت بودند,همین حکم را میکردی؟نکنه تو هم بسیجی مسیجی هستی؟.
  4
  0
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  غریبه_021 - تهران، ایران
  [::arsham 667 - کپنهاک، دانمارک::]. شما ظاهرا خیلی وقته از ایران خارج شدی بیخبری. الان از هر ده تا سایت اینترنت 6-7 تاش تبلیغ سایت همسریابی زده همون فاحشه خانه ها ی اینترنتی یا ازدواج ساعتی که قانونی هم اعلام شد همین تلگرام اصلی ترین کارش شده همین کانالهای ازدواج موقت و همسریابی . اصلا نیازی نیست به اینترنت ما که خانم هستیم با ماشین تو مسیر برگشت به خونه کافیه نیش ترمز بزنی واسه کاری خانمهای بسیار جوان و انچنانی سرشون رو خم میکنن تو ماشین . قیمت انواع و اقسام خدمات میدن بسیار نازل. دیگه طرف مرد باشه خودشم دنبال همچین چیزی بگرده بعید میدونم گیرش نیاد. اینا همش کار یه مشت آدم وحشیه جیره خورند که اجیرشون کردن نظم و امنیت جامعه رو به هم بزنن. از همون قماش اسید پاشهای اصفهان.
  0
  4
  ‌سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.