حمله توفانی امیر قلعه نویی بعد از ۴ ماه سکوت/هدف؛ کارلوس کروش ،برهانی،نکونام و فردوسی پور

امیر قلعه نویی در گفت و گویی با روزنامه گل ، انتحاری به منتقدانش تاخته است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرانلاین؛ بچه های روزنامه گل در حاشیه مراسم عزاداری عاشورا در هیات امیر قلعه نویی ، مربی پیشین استقلال را سر حرف کشیدند و او بعد از چندماه سکوت و درحالی که تازه چند روز است از سفر اوکراین برگشته، به همه انهایی که معمولا خطاب انتقاداتش هستند ، تاخته. طبق معمول 4 یا 5 سال گذشته ، هدف اول او عادل فردوسی پور است که چند ماه قبل حتی شکایتی را هم علیه اش در دادسرای مطبوعات طرح کرده بود اما منصرف شد. او باز گفته عادل 10 سال است که با برنامه اش ، فوتبال ایران را نابود کرده است. در 3 سال گذشته این جمله را قلعه نویی بارها و بارها تکرار کرده است اما همین چند هفته قبل و در یکی از شب های پایانی برنامه خندوانه ، عادل فردوسی پور این محبوبیت فراتر از انتظارش را دوباره به رخ کشید و برنامه ای که او مهمانش بود ، به پربیننده ترین برنامه تلویزیون در آن شب و شاید کل امسال تبدیل شد. تازه از شبکه ای که بینندگان کمتری دارد.

فردوسی پور به رغم انتقادات بی پایان قلعه نویی ، با وجود همه انتقادهایی که از برنامه اش می شود ، همچنان محبوب ترین مجری سیماست. متهم ردیف دوم ف جواد نکونام است. او که یک سالی می شود با قلعه نویی در جدال است و کارشان به دادگاه کشیده است. قلعه نویی گفته این پرونده را تا ته خط ادامه می دهد. این گفته اش پاسخی است به درخواست مجید جلالی برای بازی کردن نقش میانجی در آن پرونده. او البته در میان حرف هایش ، آرش برهانی را هم بی نصیب نگذاشته است . برهانی که در روز دادگاه از سوی وکیل نکونام به عنوان شاهد به دادگاه معرفی شده بود اما با طولانی شدن مسیر دادرسی ، نتوانست در جایگاه شهود قرار بگیرد. حالا قلعه نویی درباره اینکه برهانی گفته بود رفته و می خواسته قلعه نویی را با نکونام آشتی دهد ، گفته است:«اگر قرارش بر آشتی دادن بود چرا به دادگاه رفت تا به نفع طرف مقابل شهادت دهد.»
طعنه به کروش و البته به پیش کشیدن ماجراهای اردوی استقلال در شب بازی 6 تایی ها و اینکه هنوز خیلی ها می گویند حجازی دیر به اردو آمد تا روز بعدش روی نیمکت باشد هم از طعنه های در سایه این مصاحبه است.
+9
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  الان ممد مایلی کلنگ هم اظهار نظر میکنه
  2
  18
  یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  خبر آنلاین؟ خبر ورزشی؟ عادل فردوسی پور؟ رامبدجوان؟ قاسم خانی؟ کارلوس کیروش؟ جواتی نکوناز؟ حاج رضایی؟ برخی هم گهگداری بسته به موقعیت مثل جمشیدیان و رهبری فرد و انصاریان و مجید جلالی و آتیلا حجازی و پرویز مظلومی. در این مورد میشه یک کتاب نوشت و به مردم ثابت کرد اما چه فایده که به نفهمی زدن و ندیدن مد شده تا هم مسیر جریان آب باشیم. ایرانین یوکی سنت شکنی کن و اجازه بده ما هم مقاله بنویسیم و در بخشی با عنوان مقالات کاربران انتشار بده. همش که نمیشه بخش ورزشیتون شش دانگ بنام خبرآنلاین سپاه بخوره که حامی باند خاصی است.
  6
  8
  یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  cantona - شاهین شهر، ایران

  چرا یک مجری ساده مثل فردوسی پور باید آنقدر قدرت پیداکند که حتی روی تعیین سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون فوتبال هم اثر گذار باشد ؟ مافیایی عمل کردن نود و فردوسی پور سالهاست که مشخص شده و نوچه های رسانه ای اش مثل خبرانلاین و خبرورزشی و . در خدمت رییس این مافیا قلم میزنند و هراف میل آنها رفتار کند مثل قلعه نویی او را نابود می کنند .
  53
  12
  یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  cantona - شاهین شهر، ایران

  هر مربی ایرانی جای کیروش بود و این نتایج افتضاح را می گرفت ، باند رسانه ای فردوسی پور او را بیچاره میکرد اما کیروش به لبنان و ازبکستان و عراق می بازد ، با ترکمنستان و عمان مساوی می کند و جلوی امارات نود دقیقه دفاع می کند و زیر توپ میزند اما صدای کسی در نمی آید ...
  40
  9
  یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  بنده خدا بیکاری داره بهش فشار میاره !!
  1
  1
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.