زنی که از روح برادرش فرار می کند!

 زنی بریتانیایی ادعا می کند روح برادر مرده اش مدت هاست که در قالب صدا و جابجایی اشیا او را آزار می دهد.
 
 زنی بریتانیایی در طی کلیپی لحظه هایی از زندگی روزمره اش را فیلمبرداری کرده است و ادعا می کند روح برادر مرده اش مدت هاست که در قالب صدا و جابجایی اشیا او را آزار می دهد.
دانا آیرس ۳۳ ساله به خاطر این فعالیت های ماورا طبیعه اطرافش آنقدر وحشت زده است که به اجبار ۵ بار محل سکونتش را تغییر داده تا به قول خودش از این جهنم فرار کند.
دانا که ۴ فرزند دارد، مدعی است که روح برادرش بدن او را کبود و حتی به تخت خواب قفل می کند. ناگفته نماند که آیرسو و برادرش تا پیش از مرگ او در سال ۲۰۰۹ روابط پرتنشی داشتند.


+38
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  این بره ایران خوب پولی در میاره
  6
  48
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
  ۳۶
  united-iran - آکلند، نیوزلند

  اینها هم که همش عاشق داستانهای روح و شبح هستند!! اصلن روح جسم نیست که بتونه اجسام را تکون بده.
  15
  47
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  ۴۰
  mabahamim - منچستر، انگلستان
  خوشبختانه روشهای زیادی وجود دارد که انسانها یا با روح ارتباط برقرار کنند یا اینکه با تمرینهای مکرر روح از بدن بیرون کنند و گشتی بزنند و باز دربدن جای بگیرند و کلاسهایی مبنی بر اموزش دادن و ارتباط با روح وجود دارد حتی در تهران کلاسی دایربود بالاتر از استادیو شیرودی پس از ۹ ماه فعالیت توسط حفاظت و اطلاعات بسته شد ..ارتباط برقرار کردن باانها سادست ولی ادم قرص و محکم باید باشد نه ضعیف گاها ارتباط گرفته شده اشتباهی با یک روح شرور باعث اذیتها و ازارهای شدید شخص میشه و بریدن از انها هم روشهای زیادی دارد ولی دشوار است...اینم برای غاغ مینویسم که میدانم باچندتا ایه قران میاید که بگویداسلام اخر اطلاعات ..غاغا بحث روح در دین یهود ۴۰۰۰ سال پیش مفصل قیدشده اسلام بطور سطحی چند ایه قید کرده و انهم کار شاقی نکرده بعداز ۲۶۰۰ سال بعد تقلید از ایان دیگر کند..این مسئله ۸ سال ات که با من است به نوعی عادت کردم و عادی شده برام. موفق باشید
  30
  30
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این زن اگر بیاد خواب کسی ان کس که دیوانه میشود ! برادرش و حتی ارواح دیگر این غلط را هرگز نمیکنند که مزاحم چنین اعجوبه ای شوند.
  11
  38
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  این داستان‌ها همش خرافاته
  16
  34
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
  ۵۶
  paydar22 - لاهه، هلند
  کلن دورغی بیش نیست
  10
  27
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
  ۳۰
  qwert - توکیو، ژاپن
  بیا بهت پول بدم
  5
  14
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱
  ۷۱
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  قرآن کریم اشارِِه اجمالی به ماهیت روح دارد، آیه مبارک ۸۵ سوره اسراء:« یسألونک عن الروح قل الروح من امر ربی و ما اوتیتم من العلم الا قلیلاً »؛ از تو درباره روح می پرسند، بگو: روح از امر پروردگار من است و جز اندکی از علم آن به شما داده نشده است. امام صادق ع فرمود: «إنما الروح خلقٌ من خلقه، لهُ بصر و قوه...» روح از مخلوقات خداوند است بینائی و قدرت و قوت دارد، خدا آنرا در دل‌های پیغمبران و مؤمنان قرار می‌دهد.
  40
  7
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  تو روحش .
  2
  10
  شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۴
  ۳۸
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  یه چیزی هست به نام اهن ربا و یه چیزی هست به نام نخ ماهیگیری 😂 یه چیز دیگه هم هست به نام دوربین که میتونه بدونه وسائل دیگه فی--- لم و .. بسازه 😎
  2
  10
  شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
  ۴۲
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  اقا قضیه برعکسه روح داداشش داره از دست این فرار میکنه هههه
  0
  2
  دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۴
  نظر شما چیست؟