کریم باقری : پسر هادی را با آوردن به استادیوم اذیت نکنید

پرسپولیس تهران باز هم در یک بازی خارج از خانه و این بار برابر سیاه‌جامگان مشهد موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد میزبان بگذرد.
این در حالی است که کریم باقری معتقد است خطای مدافع حریف روی مهدی طارمی پنالتی مسلم بوده ولی داور مسابقه ندیده و... بهتر است خودتان تا انتهای یک مصاحبه خودمانی با مربی پرسپولیس تهران با ما باشید.
آقاکریم! با این برد پرسپولیس از خواب بیدار شد.(با خنده) پرسپولیس توی خواب نبود که بیدار شود. ما تلاش خود را می‌کنیم. شما دیدید نیمه اول نمایش بسیار مطلوبی ارائه دادیم اما در نیمه دوم انصافاً سیاه‌جامگان سوار بازی شد که با توجه به عقب افتادن در خانه امری طبیعی است. البته می‌شد پرسپولیس در این دیدار گل‌های بیشتری هم بزند اما...
منظورتان آن خطای مشکوک به پنالتی روی مهدی طارمی است؟به نظر می‌رسد داوران روی مهدی الکی حساس شده باشند. آنالیزی در برنامه 90 صورت گرفت که اتفاقاً ثابت شد تمام پنالتی‌هایی که روی مهدی طارمی شده و داور گرفته درست و صحیح بوده است. پس چرا باید بعد از آن دست و دل داوران برای گرفتن پنالتی محرز بلرزد؟
شما فکر می‌کنید آن صحنه پنالتی بوده است؟از آن زاویه‌ای که ما دیدیم مدافع حریف پای خود را جلوی مهدی ستون کرد و او را انداخت. اتفاقاً از خود طارمی هم که پرسیدم گفت صددرصد پنالتی بوده است. حالا چرا داور ندید باید از خودش پرسید!
یکی از تاکتیک‌های پرسپولیس همین پنالتی گرفتن‌های مهدی طارمی بود. فکر نمی‌کنید کارتان نسبت به گذشته به مراتب سخت‌تر شده باشد؟تاکتیک پرسپولیس که نبود. می‌توان گفت شگرد مهدی طارمی بود. او بازیکنی تکنیکی و سرعتی است که مدافعان حریف را وادار به اشتباه کرده و خیلی خوب و درست پنالتی می‌گیرد. اهل فریب دادن داور هم نیست اما متأسفانه فکر می‌کنم توانایی مهدی را با فریب دادن اشتباه گرفته‌اند.
چرا پرسپولیس در خانه حریفان بهتر از استادیوم آزادی نتیجه می‌گیرد؟ان‌شاءا... که در اولین بازی خانگی هم می‌بریم و این فرضیه هم باطل می‌شود!
به نظر می‌رسد استرس بالای بازی در آزادی مانع نتیجه‌گیری پرسپولیس شده باشد.نمی‌دانم ولی به هر حال بازی در پرسپولیس سخت است. این تیم با بقیه تیم‌ها فرق می‌کند و یک بازیکن واقعاً تحت فشار است.
شما اولین روز بازی‌تان در پرسپولیس را به خاطر دارید؟خیلی حضور ذهن ندارم اما بازیکن با بازیکن فرق می‌کند. یک فوتبالیست راحت کار می‌کند و استرس بازی در تیم‌های بزرگ را ندارد و بازیکنی دیگر برعکس است. بازیکنان را نمی‌توان با یکدیگر مقایسه کرد.
پرسپولیس را به نوعی می‌توان با لیورپول انگلیس مقایسه کرد که سال‌هاست در بحران به سر می‌برد. نه جامی، نه عنوان قهرمانی... قبول دارید؟شاید حق با شما باشد. ما هم شبیه لیورپول شدیم. توی این چند ساله پرسپولیس آرامش نداشته و همین الان هم نداریم!
به هر حال قرارداد اسپانسر به امضا رسید و این پول می‌تواند حلال مشکلات باشد.همه چیز که پول نیست. مدیریت خوب، بازیکن خوب و خیلی مسائل دیگر باید دست به دست هم بدهد تا یک تیم موفق شود.
لیورپول بحران‌زده، یورگن کلوپ را آورد تا این تیم را نجات دهد. آیا برانکو هم می‌تواند ناجی پرسپولیس باشد؟آقای برانکو و سایر مربیان منهای خودم تمام زحمات خود را می‌کشند تا پرسپولیس موفق شود و باید حمایت لازم هم از آنها صورت پذیرد.
چرا منهای کریم باقری؟!(با تواضع خاصی) چون من تازه وارد عرصه مربیگری شده‌ام و ادعایی ندارم. فعلاً دارم یاد می‌گیرم. از آن گذشته به نظرم باید به برانکو زمان داد.
حضور هانی نوروزی و خوابیدن فرزند مرحوم هادی نوروزی روی نیمکت پرسپولیس هم خبرساز شد. در این رابطه نظری ندارید؟به نظرم دیگر نباید هانی را با آوردن به استادیوم اذیت کنیم. او باید برود و بچگی کند. باید خودش تنها باشد. بچگی کند و پیش هم‌سن و سال‌هایش باشد. این جالب نیست که توی استادیوم یکی او را صدا کند. دیگری بگوید برو آن طرف. آن یکی هم بگوید بیا این طرف و هانی هم بخواهد جواب احساسات مردم را در این سن و سال بدهد. امیدوارم دوستان هادی این مسئله را درک کرده و ناخواسته باعث اذیت شدن هانی نشوند. همه ما او را دوست داریم و پدرش هم برایمان عزیز بوده و هست اما پسر هادی نوروزی باید بچگی کند. باید آرامش داشته باشد. به هر حال از ما گفتن بود.
+101
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  دمت گرم کریم .
  2
  41
  جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
  ۳۸
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  زنده باشی کریم اقا
  1
  6
  شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹
  نظر شما چیست؟