اصلاح صورت روی کره ماه؛ تصاویری از آپولوهای ناسا در فضا - عکس

ناسا اوائل ماه اکتبر میلادی تصاویری از فضاپیماهای «آپولو» را که در دهه‌های گذشته به کره ماه سفر کرده‌اند، بر روی فضای مجازی منتشر کرده است. عکس‌هایی از تنهایی فضانوردان در فضا و همچنین قدم زدن آنها بر روی کره ماه.
+73
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  این سفینه ساخت حوزه علمیه است و برای اثبات این مطلب را از فاطی فدای عاقا از اودسنه دانمارک سوال کنید تا آیه و حدیث بی‌ اعتبار ارائه کنه
  5
  51
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  فقط چند روایات میارم اونم ساده که متوجه شوید: امام سجاد ع: حرکت خورشید، ماه، نجوم و کواکب و گردش آن ها در مدار و فلک مشخص همه به تقدیر خداوند و به کمک فرشتگان و مأموران الهى صورت مى پذیرد. امام باقر ع: خورشید داراى لایه هایى و طبقاتى است. این سخن امروزه ثابت شده است. پیامبر ص: اگر نور ماه هم چون نور خورشید بود روز از شب تشخیص داده نمى شد، نماز و روزه مردم از بین مى رفت و مردم در شناخت سال ها در اشتباه مى افتادند. على ع: آسمان ها از دود و بخار آب آفریده شده اند. امام صادق ع: آفریده هاى دیگرى نیز در آسمان ها وجود دارد. امام صادق ع: برخى از ستارگان از مرکز فلک خود جدا نمى شوند و دسته جمعى حرکت مى کنند منظومه وار و برخى از آن ها به تنهایى حرکت دارند.
  62
  13
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  thepsychologist - آلمان، آلمان

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]یامبر ص: اگر نور ماه هم چون نور خورشید بود روز از شب تشخیص داده نمى شد، نماز و روزه مردم از بین مى رفت و مردم در شناخت سال ها در اشتباه مى افتادند. جناب شما روابطتون ظاهرا خیلی نزدیکه لطفا بفرمایید پیامبر یه مطالعاتی در مورد موقعیت جغرافیایی قطب شمال و در کل کشورهایی که شش ماه در سال شبه و شش ماه روز هست مثل نروژ بفرمایند. راستی شما نظر خاصی ندارید حکم روزه اونها چه میشه؟. خب اینها که فرمودید یعنی چی؟. یعنی خیلی عاقل بودند؟. پس دستوراتشان در مورد زدن زنان با شاخ ریحان .. چیست؟. پس حکم حلال بودن ازدواجشان با دختر نه ساله چه؟. پس تنبیه زنان در صورت عدم تمکین جنسی چیست؟. از خر شیطان بیایید پایین و کمی فقط کمی اندیشه کنید. اسلام دین عشق نیست. به صراحت گفته شده کافران دشمنند و سزاوار مرگ. در صورتی که در هیچ دینی به جز اسلام انسانهای دیگر که مذهب دیگری دارند برچسب هیچگاه زده نمیشود.
  3
  24
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. تو جهت مداوا حتماً برو تیمارستان و حداقل برای مدت 10 سال خودتو بستری کن‌ با اینکار به جامعه انسانی لطف می‌کنی روانپریش مزدور
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  toghrol59 - گنت، بلژیک
  خورشید بعد از غروب به داخل مرداب فرو میرود و یا کوهها میخهایی هستند که زمین را استوار نگاه میدارند «از افاضات ممد آقاشون»
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.