قاتل زنان در بازداشتگاه خودکشی کرد

 عامل قتل سریالی زنان و سرقت اموالشان، در بازداشتگاه پلیس به زندگی خود پایان داد. پلیس تاکنون راز قتل دو زن توسط مرد جنایتکار را فاش کرده است.
به گزارش جام جم آنلاین ، دو هفته پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان اسدآباد همدان تماس گرفت و از کشف جسدی حوالی یکی از روستاهای این شهر خبر داد. ماموران با حضور در این محل با جسد زن جوانی روبه رو شدند که ساعت ها از مرگ او می گذشت و وسایلی از وی سرقت شده بود. بررسی ها نشان می داد او بر اثر ضربه به سرش کشته شده است.
 
ماموران با بررسی گوشی تلفن همراه مقتول، دریافتند آخرین بار با شوهرش تماس گرفته است. این مرد با حضور در پلیس آگاهی گفت در شهرستان کنگاور زندگی می کند و همسرش برای دریافت سوابق بیمه خود از محل کار سابقش به اسدآباد آمده و قرار بوده با خودروی سواری بازگردد که دیگر بازنگشته است.
 
ماموران در جریان تحقیقات از رانندگان مستقر در پایانه تاکسیرانی همدان متوجه شدند مقتول به یکی از واحد های حمل و نقل تاکسی مراجعه و حتی نام خود را به عنوان مسافر ثبت کرده، اما 15 دقیقه بعد سفرش را لغو کرده است. این در حالی بود که شوهر مقتول گفته بود طلاها و کارت بانکی همسرش نیز سرقت شده است.
دستگیری قاتل
جستجو ها برای دستگیری قاتل و رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که چند روز پیش متهم فراری در شهرستان ساوه استان مرکزی در حالی که قصد داشت ازکارت بانکی مقتول استفاده کند، شناسایی و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی شهرستان اسدآباد همدان در باز جویی به قتل این زن کنگاوری به انگیزه سرقت اموالش و قتل زن دیگری در سال گذشته به شیوه و انگیزه ای مشابه اعتراف کرد.
خودکشی در بازداشتگاه
اما در حالی که تحقیقات از وی ادامه داشت، متهم در بازداشتگاه پلیس آگاهی خودکشی کرد و راز دیگر جنایت های احتمالی اش را به گور برد.
سرهنگ داوود علی بخشی، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با تائید خودکشی قاتل این دو زن به جام جم گفت: متهم با یک دستگاه خودروی پژوی نقره ای رنگ به عنوان مسافر بر این دو زن را که هردو اهل شهرستان کنگاور بودند به دام اندخته بود. یکی از زنان جوان سال گذشته و دیگری مهر امسال به قتل رسیده اند. عامل جنایت پس از دستگیری اعتراف کرد که فقط همین دو زن را کشته و اموال قیمتی آنها از جمله طلا، پول و کارت های بانکی مقتولان را دزدیده و هدفش از این دو جنایت فقط سرقت بوده است.
 
وی اضافه کرد: در بازداشتگاه پلیس همه موازین مراقبت از این متهم به قتل انجام گرفته بود اما او در بازداشتگاه سرش را محکم به دیوار بازداشتگاه کوبیده و به زندگی خود پایان داد. مشخص نیست که او به چه انگیزه خودکشی کرده است. پلیس در مورد این که آیا او مرتکب قتل های دیگری شده یا نه در حال تحقیق است اما به نظر می رسد با توجه به اعترافات متهم به قتل پیش از مرگ، وی فقط در قتل همین دو زن نقش داشته است.
+33
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  برجعلی - کلن، آلمان

  خود کشی‌ این مدلی‌ فقط تو جمهوری اسلامی اتفاق میفته . مثل اینکه بگن طرف با دستای خودش ، خودش رو خفه کرد . زیر باز جویی زدن طرف رو سقط کردن هل شدن گفتن خودش سرشو کوبید به دیوار . البته اگر محاکمه‌ میشد و تو خیابون به دارش می‌کشیدن که خیلی‌ بهتر بود .
  2
  44
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Cocoo - تورنتو، کانادا

  مگه می‌شه کسی‌ سر خودشو محکم بزنه به دیوار و خودکشی‌ کنه؟مطمئنید که سر پاسبان کمکش نکرده سرشو بزنه به دیوار؟
  3
  39
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان

  به هر شکلی‌ که مورد لعنت به روحش
  2
  35
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ali.alain30 - ایران، ایران
  [::Cocoo - تورنتو، کانادا::]. آره داداش. تو ایران همه چی‌ امکان پذیر ؛)
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  varzeshdost - تهران، ایران
  شاید هم دیوار رو به سرش کوبیده!!
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.