چاقوکشی دختر ۱۸ ساله در مشهد!

مأموران کلانتری مصلای مشهد با مشاهده این حرکت شرارت‌آمیز دختر جوان، با استفاده از افشانه فلفلی و در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.

مرزنیوز به نقل از عصر ایران،دختر جوان با لباس بیمارستان وقتی دید دو پسر آشنا دستگیر شده‌اند، برای رهایی آنان به چاقوکشی دست زد.
 
شب یکشنبه، وقتی در یک صحنه تصادف، دو پسر آشنا با دختر ۱۸ ساله‌ای به نام نگار، از سوی پلیس دستگیر شدند، آن دختر به هواخواهی عجیبی دست زد.
 
این تصادف در بلوار شهید رستمی مشهد رخ داد و دو جوان شرور از خودرو پیاده شدند و در حالی که شمشیر و قمه داشتند، به سمت راننده خودروی دیگر حمله‌ور شدند.
 
شاهدان عینی این حادثه با ترس و وحشت موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند و مأموران کلانتری مصلای مشهد با دریافت این گزارش بلافاصله در محل حاضر شدند و این دو شرور را دستگیر کردند.
 
همزمان با بازداشت دو شمشیرزن، دختری جوان که با لباس بیمار و در حالی که آثار زخم و بخیه روی دست چپش بود، از خودروی آن دو پسر پیاده شد و با چاقوکشی در پمپ بنزینی که در نزدیکی محل حادثه قرار داشت، خواستار آزادی دو پسر جوان شد.
 
رئیس پلیس مشهد در این‌باره به شوک گفت: مأموران کلانتری مصلای مشهد با مشاهده این حرکت شرارت‌آمیز دختر جوان، با استفاده از افشانه فلفلی و در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.
 
سرهنگ حجت نیک‌مرام ادامه داد: دو مرد شرور که حامد و میلاد نام دارند، دارای سوابق شرارت‌های خیابانی و ایجاد رعب و وحشت و عربده‌کشی در منطقه محمدآباد و بلوار شهید رستمی مشهد هستند که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات از دختر ۱۸ ساله نیز ادامه دارد.
+64
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  واقعا آفرین بر این دختر خانم . اینها محصولات بعد از انقلاب 57 هستند و تربیت شده حضرت امام که فرمودند خوشنود به این نباشید که آب و برق را مجانی میکنیم ما معنویات شما را هم درست میکنیم
  10
  111
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  دوستان من همون نماز خون سابق هستم که از امروز شده ام سرور آقا
  8
  61
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  سلام لبخند - تهران، ایران

  همینطور پیش بریم . چند سال دیگه . شاهد خواهیم بود که یک بچه ده ساله . بخاطر مداد پاک کن . دوستش را با * ار پی چی * هدف گرفت .
  4
  93
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Roxenda - لندن، انگلستان

  توی مملکتی که هیچ چیز سر جاش نیست و یه آخوند روضه خون در آمدش از یه مهندس بالاتره! جوان‌هایش هم بخاطر یه تصادف سره ۴ راه چاقو میکشند. چیز عجیبی‌ نیست .
  1
  44
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  moji heidari - فارسوند، نروژ

  خوبه انتهاری نکرده ابجی مون
  1
  32
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::Roxenda - لندن.داداش مهندس زیاده سنگو که بندازی هوا میخوره تو سر مهندس.انقدری که مهندس تو هر شهری هست کارگر نیست.حقوقشم از کارگر کمتر نباشه بیشتر نیست.مثلا نگهبان تو کارخونه از مهندس حقوقش بیشتره چون حداقل 100 ساعت اضافه کاری داره.
  0
  10
  ‌سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.