باشگاه حکم محرومیت سوشا را با تأخیر به برانکو اعلام کرد!

روز گذشته محمود خوردبین و برانکو ایوانکوویچ کنار هم بودند که مثل همیشه برای استعلام محرومان باشگاه قرار شد با وکیل حقوقی پرسپولیس تماس بگیرند.
 
این کاری است که طبق روال، همیشه انجام می‌شود تا آخرین هماهنگی‌ها برای بازیکنان محروم تیم صورت بگیرد. طبق شنیده‌های ما، تماس که برقرار شد، وکیل حقوقی پرسپولیس گفت: «خوب شد خودتان تماس گرفتید، از طرف کمیته انضباطی نامه‌ای برای ما ارسال شده که در آن تأکید می‌کند سوشا مکانی با محرومیت یک جلسه‌ای همراه است و نمی‌تواند تیم را مقابل سیاه‌جامگان همراهی کند!»
 
وقتی برانکو متوجه این ماجرا شد، انگار او را به برق 3 فاز متصل کرده باشند، حالش دگرگون شد. برانکو باور نمی‌کرد خبر به این مهمی، با تأخیر به او داده شود، در شرایطی که زمان بسیار کمی تا شروع بازی با سیاه‌جامگان باقی‌ مانده و برنامه‌های تاکتیکی‌‌اش را بسته است. سرمربی کروات سرخپوشان نمی‌دانست از شدت عصبانیت چه بگوید، تنها کاری که انجام داد، مصاحبه در جمع با خبرنگارانی بود که به ورزشگاه درفشی‌فر رفته بودند تا گزارش تمرین عصر دیروز را برای رسانه‌هایشان مخابره کنند.
 
برانکو در اوج عصبانیت، مصاحبه‌ای احساسی انجام داد که حتماً از زوایای مختلف آن خبر دارد. اگر این مسئله واقعاً اتفاق افتاده و حکم محرومیت سوشا با تأخیر به برانکو اعلام شده باشد، باید به حال این باشگاه افسوس خورد.
 
فراموش نکنید ابتدای فصل نیز برانکو از آرش نجفی وکیل حقوقی باشگاه بابت عدم توجه به محرومیت 3 جلسه‌ای سوشا مکانی شاکی و عصبانی بود زیرا اعتقاد داشت اگر وکیل باشگاه فوراً اقدام به اعتراض می‌کرد، محرومیت گلر اول سرخپوشان به سرعت کاهش می‌یافت و سوشا حداکثر یک جلسه از همراهی تیمش بازمی‌ماند. با این شرایط مطمئن باشید رابطه بین کادر فنی و کادر حقوقی باشگاه پرسپولیس بار دیگر شکرآب خواهد شد.
برانکو: یادشان رفت من را هم محروم کنند
سرمربی پرسپولیس داغ کرده است. حکم محرومیت سوشا از حضور در بازی پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان اعصاب برانکو را به هم ریخته و او این بار تندتر از قبل از حکم‌هایی که علیه پرسپولیس صادر می‌شود، انتقاد می‌کند. دیروز وقتی با برانکو صحبت کردیم، بدجوری به هم ریخته بود. فکر می‌کردیم او نسبت به ظهر که مصاحبه کرد و گفت عمدی در کار است تا پرسپولیس به حاشیه برود آرام‌تر شده اما او همچنان عصبانی بود...
از شما روی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها مصاحبه‌ای خواندیم که گفته بودید علیه پرسپولیس و من عمداً حکم می‌دهند و به شوخی گفته بودید سوشا را مادام‌العمر محروم کنند؟چرا شوخی؟ من کاملاً جدی هستم. با این حکم‌هایی که صادر می‌شود، بهتر است سوشا را مادام‌‌العمر محروم کنند تا هم خیال من راحت شود و هم خیال خودشان... الان من باید برای بازی با سیاه‌جامگان به مشهد بروم و نمی‌دانم تا لحظه شروع بازی، بازهم بازیکنان دیگری را به دلیل محرومیت از دست می‌دهم یا نه! من الان کارم باید این باشد که هر روز به باشگاه زنگ بزنم و بپرسم آیا امروز صبح حکم محرومیت جدیدی نیامده است؟ آیا اصلاً خودم هم می‌توانم همراه تیم باشم؟!
خودتان چرا؟من هم در آن بازی شاید یک یا دو بار پایم روی خط محدوده فنی رفته باشد! شاید آقایان یادشان رفته من را هم محروم کنند. شاید فردا من هم محروم شوم. همان‌طور که گفتم ما مجبوریم تحت هر شرایطی بازی کنیم، شرایطی را به وجود آورده‌اند که نمی‌توانم آرام باشم. برای تیم من حاشیه درست می‌کنند. این حکم‌ها تیم من را به حاشیه می‌برد. دیگر نمی‌توانم خودم را گول بزنم و بگویم این‌ها حوادث فوتبال است، این‌ها بدشانسی است، پیش می‌آید... نه، این‌ها عمدی است. این‌ها اتفاقی نیست.
خیلی عصبانی هستید!معلوم است که عصبانی می‌شوم. وقتی سوشا به خاطر دریافت یک کارت زرد از 2 بازی محروم می‌شود، باید عصبانی باشم.
چرا 2 بازی؟ او از یک بازی محروم شده.یک بازی را هم در جام حذفی از دست داده، سوشا با همان کارت زردی که گرفت و درست هم بود و جریمه اعتراض و رفتارش در زمین بود، در جام حذفی 2 اخطاره شد و بازی بعدی ما در جام حذفی را از دست داد و دیگر دلیلی نداشت دوباره محروم شود. همین حالا شما به نورمحمدی نگاه کنید... او چرا اخراج شد؟ آیا درگیری فیزیکی پیدا کرد؟ آیا یقه بازیکن حریف را گرفت؟ آیا حرفی زدکه داور بشنود؟ مگر داور لب‌خوانی کرده که می‌گوید شما به هم فحاشی کردید و باید اخراج شوید. این اخراج خیلی سختگیرانه بود.
یعنی می‌خواهید از نورمحمدی دفاع کنید؟ مردم پای تلویزیون هم دیدند که او فحاشی کرده؟یعنی فقط نورمحمدی فحش داد؟ خیلی‌ها در زمین فحش می‌دهند، آیا آنها هم اخراج می‌شوند؟ چرا فقط باید سختگیری در قبال بازیکن تیم من باشد؟ نمی‌توانم قبول کنم اتفاقی است.
انگار به شدت بدبین شده‌اید؟متأسفانه بله، بدبین شده‌ام چون احکام بدی درباره تیم من صادر می‌شود. هر هفته 8 بازی در لیگ برگزار می‌شود و در اغلب بازی‌ها متأسفانه مربی، بازیکن، تماشاگر و خیلی‌ها به هم اهانت می‌کنند اما قانون فقط علیه پرسپولیس اجرا می‌شود.
+24
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.