محمد خاکپور سرمربی تیم امید ایران می‌ماند

تنها چند روز پس از کناره‌گیری محمد خاکپور، سرمربی تیم ملی فوتبال زیر بیست و سه سال ایران، اعلام شده است که او به فعالیت خود در این تیم ادامه خواهد داد.
 
این موضوع پس از برگزاری نشست علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی تیم امید اعلام شد.
آقای کفاشیان پس از این جلسه اعلام کرد: "خاکپور و کادر فنی این تیم به کارش ادامه خواهد داد تا در رقابتهای قهرمانی آسیا موفق ظاهر شود و بتواند سهیمه المپیک را کسب کند."
 
این در حالی است که پیشتر آقای کفاشیان احتمال داده بود که یکی از افراد حاضر در کادر فنی تیم امید به عنوان جانشین محمد خاکپور انتخاب شود.
 
محمد خاکپور بعد از پایان نشست با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: "در ماجرای استعفایم به دنبال باج خواهی و یا مسائل مالی نبودم و تنها هدفم این بود که شان مربی ایرانی حفظ شود."
 
"امروز نظراتم را به کفاشیان گفتم و اهم آنها این بود که کادر فنی من باید تا امروز قراردادشان امضا می شد که نشده است. اینکه یک سال کار کرده باشند ولی قرارداد نداشته باشند،حرفه ای نیست."
 
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: "یکی از دلایلی که باعث شد این تصمیم را بگیرم این بود که برخی بندهای قراردادم تحقیرآمیز بود."
او در اینباره توضیح داد که انتقاد او از نحوه تنظیم پیش‌ قراردادهاست که در فدراسیون تنظیم می‌شد و سپس برای امضا به اعضای کادر داده می‌شد.
 
"در یک سال گذشته تقاضا داشتم و گفته‌ام که در قرارداد باید دو طرف باشند نه اینکه قرارداد در فدراسیون تنظیم شود و برای امضا به مربی داده شود. این کار حرفه‌ای نیست. فکر می‌کنم این کار تحقیر آمیز است."
+25
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  زر میزنه شان مربی ایرانی حفظ بشه چطور تا بحال بفکر شان مربی ایرانی نبودی حالا که واست میتونه منافع داشته باشه بفکر شان مربی ایرانی افتادی. یه مدرک گرید بی داری هر چی بهت دادن کلاتو بنداز بالا !
  2
  2
  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.