زن و مرد جوان ۷ماه است به خاطر دعوا بر سرجای پارک،به دادگاه می روند

 ایران نوشت:ساعت 12:30 ظهر یکشنبه 24 اسفند ماه سال گذشته مأموران کلانتری 134 شهرک قدس با یک درگیری در خیابان ایران زمین، روبه‌روی مرکز خرید گلستان مواجه شدند.
 
زن و مرد جوان که به خاطر جای پارک با هم درگیر شده بودند پس از کشمکش‌های طولانی با سماجت‌های بچگانه حاضر به گذشت نیستند.
مأموران با رسیدن به محل حادثه متوجه درگیری بین رانندگان دو خودرو که زن و مرد جوانی بودند، شدند و پس از بررسی‌های میدانی پی بردند درگیری بر سر جای پارک بوده است. مرد جوان که راننده خودروی شاسی‌بلند بود جای پارک زن جوان را مسدود کرده که با اعتراض این زن روبه‌رو شده است. مأموران پی بردند مرد جوان در این صحنه با ناسزاگویی و حمله به خودروی زن با ضربات لگد به گلگیر عقب سمت راست و قسمت‌های شیشه و در خودرو به آن خسارت زده و بلافاصله از محل متواری شده است.

با ردیابی پلاک خودروی شاسی‌بلند صاحب آن که مرد 35 ساله‌ای به نام فرید است شناسایی شد.
زن 39 ساله به نام محدثه نیز خواستار مجازات وی شد.

این درحالی بود که راننده پرادو در کلانتری همه ادعاهای محدثه را دروغ خـــــواند و از وی به خاطر تخریب خودرویش شکایت کرد.
ماجرای درگیری این دو نفر به دادسرای ناحیه 2 تهران و پیش روی دادیار مهدی صفریان قرار گرفت و عجیب اینکه هرکدام با آوردن شاهدانی خود را تبرئه کردند.

محدثه گفت: با خواهرم برای خرید به مرکز خرید گلستان رفتیم. وقتی خواستم خودرویم را پارک کنم ناگهان پرادو جلوی راهم را مسدود کرد. وقتی اعتراض کردم شروع به ناسزاگویی کرده و به خودرویم خسارت زد و بعد متواری شد. حتی در این مدت که شکایت کردیم این مرد به من پیامک داد که از شکایت خودم صرف‌نظر کنم در صورتی که در اینجا همه چیز را انکار می‌کند و من پیامک‌های ایشان را در گوشی خودم نگه داشته‌ام.

در ادامه فرید گفت: من هیچ توهینی به این زن نکرده‌ام و ایشان در حضور شاهد من که خواهرم بوده شروع به ناسزاگویی به من کردند و به خودرویم آسیب زدند. من حاضرم که اگر این زن شکایت خود را پس بگیرد من نیز از شکایتم چشم‌پوشی کنم.
بنابراین گزارش؛ در این پرونده فرید و محدثه حاضر به کوتاه آمدن نیستند و در یک کشمکش بچگانه با گذشت نزدیک به هفت ماه پرونده همچنان باز است.
+25
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران

  چند وقت پیش در حال دنده عقب رفتن در حال پارک کردن بودم ،که یک خانم ، جاپارکی رو که به زحمت پیدا کرده بودم رو اشغال کرد ،کج و کوله هم ماشینشو جا کرد.گفتم خانوم حق تقدم با ماشینیه که دنده عقب می ره،گفت :چی کار کنم ،تو راهنما نزده بودی..،من در حالیکه استدلالش منو هنگ کرده بودم ، با ناراحتی رفتم. قابل توجه به اونایی که می خوان پارک کنند ، راهنما فراموششون نشه تا بهانه ای ندند به جماعت مردم آزار.گرچه اونا به هر حال کارشونو می کنند.
  2
  33
  جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران

  این مساله اصلا هم بچگانه نیست، ما از یک جای باید یاد بگیریم به حق دیگران احترام بذاریم، عین اتفاق لیبرته برای من هم افتاد ، خانمی فوق‌العاده بی‌ادب و بی‌ اتیکت حقمو خورد ، من راهنما هم زده بودم
  2
  27
  جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران
  کاشکی‌ اون قفل عصاایی ماشینِ پدر رو برداشته بودم شیشه جلو، شیشه عقب و ۲ تا آینه‌ها رو شکسته بودم میرفتیم دادگاه و همه میفهمیدن حق با من بوده( شوخی‌ بود ،دعوا م نکنید)
  2
  6
  جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  غریبه_021 - تهران، ایران
  آدم نمیدونه چی بگه الان همین جامعه ایران پر شده از مردها و پسرهایی که معلوم نیست زیر دست کدوم مادربی مادری تربیت شدن کلا همینو بلدن زننده حرف بزنن مثل سگ پاچه بگیرن همیشه به سبک عربها زنها رو مسخره کنن جکهی وحشتناک سکسی که نتیجه عقده های فرو خورده تربیت درخشانشونه در باره زنها بسازن خودشونو روشنفکر بدونن . زورشونم فقط به زن جماعت برسه الدورم بلدورم کنن در حالیکه وقتی توعروسیشون ماشین عروس نگهداشتن به جرم بدحجابی زنشو پیاده کردن اونقدری (...) نداشته باشه که حتی واسه یه صحبت ساده از ماشین پیاده بشه مسالمت امیز با پلیس حرف بزنه از بی. طوری قایم میشن که آدم فکر میکنه اصلا عروسی داماد نداشته. از اونور هم خانومهای تازه به دوران رسیده ای که که هیییییچی حالیشون نمیشه فقط جیغ جیغ میکنن
  1
  8
  شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.