آزار سیاه دو پسر

مرد جوان که با نقشه از پیش طراحی شده دو پسر را به خانه مجردی‌اش کشانده و آنها را آزار داده بود، دیروز در دادگاه کیفری استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

این مرد در دادگاه ادعا کرد برای ادب کردن پسران جوان دست به این کار زده بود.
رسیدگی به این پرونده از اواخر شهریور امسال به دنبال شکایت دوپسر 18 ساله در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 پسران جوان به اداره آگاهی رفتند و از هم‌محله‌ای شرورشان به نام پیمان 29 ساله شکایت کردند. یکی از آنها به نام نیما به پلیس گفت: «دیروز عصر من و دوستم کیوان سر کوچه‌مان در یکی از خیابان‌های تهرانپارس ایستاده بودیم و صحبت می‌کردیم که پیمان به سراغ ما آمد. او که به‌تنهایی در خانه مجردی‌اش زندگی می‌کند به ما گفت قصد اثاث‌کشی دارد و از ما خواست تا برای کمک به خانه او برویم. چون پیمان در محله‌مان پسر خوش‌نامی نیست، من و کیوان برای رفتن به خانه او مردد شدیم، اما پیمان به اصرار ما را به خانه‌اش برد.»

او ادامه داد: «خانه به هم ریخته بود و نیمی از اثاثیه‌ در کارتن قرار داشت. می‌خواستیم شروع به جمع کردن وسایل کنیم که پیمان برایمان نوشیدنی آورد. او به اصرار از ما خواست مشروب بخوریم. بعد از خوردن مشروب یکباره رفتار پیمان تغییر کرد. او که حال طبیعی نداشت به رویمان شمشیر کشید و دست و پایمان را با طناب بست. او بعد ما را آزار داد و سپس تهدیدمان کرد اگر موضوع را به کسی بگوییم ما را می‌کشد.»

 به‌دنبال شکایت دوپسر جوان ردیابی پسر شرور در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می‌داد پیمان که از اراذل و اوباش منطقه شرق تهران است، بعد از اثاث‌کشی به مکان نامعلومی گریخته است.

یک هفته از این ماجرا گذشته بود که پلیس رد پیمان را در یک قهوه‌خانه که پاتوق او بود، یافت و او را بازداشت کرد.
پیمان منکر آزار دوپسر شد، اما در ادامه بازجویی‌ها ادعا کرد: «من برای اثاث‌کشی دو پسر جوان را به خانه‌ام بردم و با هم مشروب خوردیم. من حال طبیعی نداشتم و چیز زیادی از ماجرا به خاطر ندارم.»
او اما در بازجویی‌های بعدی لب به بیان حقیقت گشود و گفت:
«مدتی بود که از هم محله‌ای‌ها شنیده بودم نیما و کیوان پشت سرم حرف‌های بدی می‌زنند. می‌خواستم آنها را ادب کنم، به همین خاطر با نقشه و به بهانه اثاث‌کشی آنها را به خانه‌ام کشاندم تا رویشان را کم کنم و به بقیه بچه محل‌ها یاد بدهم پشت سر من حرف نزنند. اما من فقط برای ترساندن آنها به رویشان شمشیر کشیدم و دست و پایشان را با طناب بستم ولی آنها را آزار ندادم.»

 به‌دنبال اعتراف‌های این مرد، او دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست حسین اصغرزاده و با حضور دو مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

 هیات قضایی قرار است به‌زودی برای مرد شرور رای صادر کند.
+48
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان

  بدبخت ببین چقدر خودشو اینطوری تنبیه کردن که یاد گرفته
  2
  39
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.