عکس‌خبر: وقتی عروس، امدادگر اورژانس می‌شود

تقاطع: در روزهای اخیر، تصویری از یک عروس امدادگر در حال برگشتن از یک صحنه‌ی تصادف مورد توجه گسترده شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های امریکایی قرار گرفته است.
 
“سارا رِی” در حال بازگشت از مراسم ازدواج خود در کراکسویل ایالت تِنِسی بود که مادربزرگ و شماری دیگر از مهمانانش در اتومبیل دیگری تصادف می‌کنند. او که شغلش امدادگر اورژانس است، بلافاصله بعد از وقوع این تصادف خود را به بالای سر مهمانانش می‌رساند تا به وضعیت آن‌ها رسیدگی کند.
 
هرچند که در نهایت تنها مادربزرگ “سارا” برای اطمینان از سلامتش به بیمارستان منتقل شد، اما عکسی که مادر عروس در هنگام بازگشت وی از صحنه‌ی تصادف گرفت، در زمان کمی در فیسبوک دست به دست شد و پس از مدتی در رسانه‌های خبری معتبر جهان نیز منتشر گردید.
 
سارا که با تحسین دوست و غریبه به خاطر اقدامش روبه‌رو شده، بعدتر در صفحه‌ی فیسبوکش نوشت همسرش نیز که هم‌‌چون او عضو تیم اورژانس است، وی را در این اتفاق همراهی می‌کرده است: «ما با هم به سراغ تصادف‌کنندگان رفتیم. هرچند که فکر نمی‌کنم هیچ کار عجیب و غیرمعمولی انجام داده باشیم. معتقدم هر کسی که در زمینه‌ی پزشکی و درمانی فعالیت می‌کند، همین کار را در آن لحظه انجام می‌داد؛ به ویژه اگر پای دوستان و خانواده‌ی آدم در میان باشد. خوشحالم که اتفاقی برای کسی نیفتاد و همه حال‌شان خوب بود. هر دوی ما به شغل‌مان افتخار می‌کنیم.»
 
او درباره‌ی عکس منتشرشده توسط مادرش نیز به تلویزیون محلی “کانال خبر ۵” گفته: «می‌دانم قیافه‌ای که برای مادرم گرفتم این بود که “واقعا مامان؟ الان داری عکس می‌گیری؟ و البته یک چشم‌مان هم به جاده و رانندگانی بود که از کنارمان رد می‌شدند.»
 
سارا و همسرش “پال” بعد از این اتفاق، به همراه باقی اعضای خانواده، ازدواج‌شان را جشن گرفتند.
+85
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  پسر ایران زمین - دبی، امارات متحده عربی
  افرین بر انسان دوستان و انسانیت
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.