روح الله حسینیان راهی بیمارستان شد

حمید رسایی در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر عنوان کرد: روز گذشته بعد از جلسه صحن علنی مجلس، روح‌الله حسینیان، به دلیل فشار سنگین و عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.
 
به گزارش پارسینه ،روح‌الله حسینیان‌ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیمارستان بستری شد.
 
حمید رسایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر عنوان کرد: روز گذشته بعد از جلسه صحن علنی مجلس، روح‌الله حسینیان، به دلیل فشار سنگین و عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.
 
رسایی اضافه کرد: در جلسه روز گذشت فشار سنگینی روی نمایندگان باغیرت مجلس از جمله حسینیان بود. وضع دوستان دیگر مثل زاکانی  و زارعی و چند تن دیگر از نمایندگان هم همینطور بود.
 
این نماینده مجلس افزود: بعد از رفتار غیراخلاقی و نمایشی آقای صالحی و بیان یک مزاح دونفره خصوصی از پشت تریبون عمومی، حسینیان خیلی متاثر شد و گفت فکر نمیکردم آقای صالحی این طور باشد.
 
حسینیان روز گذشته دو بار درباره طرح برجام در مجلس تذکر داد و یک بار هم علیه آن نطق کرد. او که در بیشتر عکس های دیروز خبرگزاری ها از مجلس، در حال جنب و جوش است، در سخنانش خود را کاسب تحریم ندانست و گفت که هیچ شرکت اقتصادی ای ندارد و تنها محل درآمدش حقوق مجلس است.
در ادامه جلسه علی اکبر صالحی که به عنوان نماینده دولت برای دفاع از این طرح به مجلس آمده بود، اعلام کرد که یکی از نمایندگان با قسم جلاله به او گفته که تو را در قلب راکتور اراک دفن کرده و رویت سیمان می ریزیم! ساعتی بعد نورالدین پیرموذن در راهروهای مجلس گفت که روح الله حسینیان، صالحی را تایید کرده بود. غلامرضا تاج گردون هم در اینستاگرامش نوشت که حسینیان به او گفته قصد داشته صالحی را عصبانی کند و موفق هم شده است. اگرچه ابوذر ندیمی گفته بود که حسینیان با صالحی شوخی کرده بود اما لحن صالحی و عصبانیتش نشان می داد که ماجرا شوخی نبوده است. کما اینکه عباس عراقچی هم که در مجلس حضور داشت، گفت لحن حسینیان جدی بود.
با این وجود، آنکه از جلسه دیروز مجلس راهی بیمارستان شد، حسینیان بود نه صالحی.
+119
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Javid bad IRAN - استکهلم، سوئد

  بره لایه دست باباش
  1
  115
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  barbodm - تهران، ایران

  به امید شهادت ایشان و خلاصی ملت ایران
  1
  129
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  حتما باسیمان دفن خواهد شد ...
  2
  128
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران

  خوب مفتخور بی‌ مصرف تازی زاده مگه نمی‌گین تازیهای ۱۴۰۰ سال پیش شفاتون میدن ،پس چرا رفتی‌ بیمارستان و از دستگاهایی که کافرا درست کردن استفاده میکنی‌ ؟؟؟ مفت خورهای دزد دروغگو،مردم بدبخت اگر بیماری داشته باشن اول باید پول واریز کنن بعد بستری و اگر نداشتن میگین خدا و اماما شفا تون میده ، ولی‌ برای خودتون از بهترین بیمارستانها و دکترها و دستگاههای پزشکی‌ .چقدر جون دوست هستین ،خوب زود سقط شین و برین به بهشتتون دیگه .
  8
  115
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  شاید همین هم نمایشی بیش نباشه. گرچه مرگ یه انسان نباید کسی رو خوشحال کنه اما اگه با مردن کسانی مانند این بشر خیلیا نجات پیدا می کنن پس بهتر که همچین کسانی نباشن.
  1
  81
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  d_berlin - برلین، آلمان

  تو که میخواستی صالحی را خاک کنی و سیمان روش بریزی فعلا سفارش بده سیمان برای خودت بیارن که وضعیتت رفتنی هست. به نظر من تو زود برو آنجا جا بگیر همردیفهای دوزد و نفهمت هم یکی پس از دیگری میان.
  0
  90
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان

  یک جماعت حیون و دزد ریختن تو یک طویله به اسم مجلس این کثافتها دلشون براى مردم نمى سوزه اگر ایران به توافقى که کرده عمل کنه و تحریمها برداشته بشه نون آقایون و طوله زادهاشون آجر میشه و نمى تونند خون مردم رو تو شیشه بریزند و جالب این هست که کسى هم حتى اگر یک قدم کوچیک براى مردم برداره تهدید به مرگش میکنند وقتى این کثافت خیلى راحت تهدید به مرگ میکنه از مردم عادى چه انتظار میره، جالب اینجاست که بى ناموس میخواسته صالحى رو عصبانى کنه و اون راهى بیمارستان بشه که خودش گوز رو داد نزدیک هست که قبض شو بگیر امیدوارم زودتر قبضشو بدن دستش
  0
  71
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - پوزنان ، لهستان

  اوه اوه جمع جمیع فُضَلا و فضولا !این ابوذر ندیمی هم همانی بود که اسم کوچک اش را از ایرج به ابوذر تغییر داده بود !پس می شود :جمع جمیع فُضلا و فضولا و آفتاب پرست ها !
  0
  48
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  titi88 - امستردام، هلند

  این عقب مانده های ذهنی وعقلی باعث عقب ماندگی وفلاکت ایران شده راطبه 18 در دنیا.
  0
  44
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  بنی آدم - گوتنبرگ، سوئد

  نمایندگان باغیرت ؟؟؟!!!! غیرت این به اصطلاح نمایندگان در مورد کودکان کار، تن فروشی زنان از فقر، درد و رنج بیماران نیازمند دارو به خاطر تحریم های ساخته و پرداخته آقایان، خودسوزی کارگر از شرمندگی و استیصال و .. کجا تشریف داره؟؟؟ تعطیلات میره؟ . خوب بود تو بیمارستان از آمپول ها و داروهای چینی که برادران قاچاقچیشون وارد می کنن بهش میدادن تا ببینیم باز هم غیرتش کار میکنه ؟؟؟
  0
  52
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران

  مریض قلبی اینقدر سرحال ، اطرافیان اینقدر خندان و نگران تا حالا ندیده بودم وایسادن به عکس گرفتن نکبتها.
  0
  55
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  nima13591111 - تهران، ایران

  بیمارستان رفتن ایشون نمایشیو و میخواد با مظلوم نمایی از بار حرفی که زده شانه خالی کند
  0
  31
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bulgaria - اندن، بلژیک
  نمایندگان مجلس رو فهمیدم اما اون کلمه با غیرت رو متوجه نشدم، یعنی‌ کلمه غیرت رو باید ربط بدیم به نمایندگان مجلس؟ این که اصلا امکانپذیر نیست، یعنی‌ ربطی‌ به هم نداره
  0
  17
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  نمایندگان با غیرت مثل ترکیب فضله خوشبو میمونه، با هیچ چسبی (ولو نماز مولای متقیان که دست دزد رو چسبوند)، به هم نمیچسبه!
  0
  13
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  یکی‌ از یکی‌ نفهم تر
  0
  11
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  XMAN2 - کارا کاس، ونزوئلا
  جون آقا جون شیاد تر از این پدر سوخته‌ها خود پدر سوختشون هستن و بس . کدوم بیماری قلبی ؟!!! مگه اینا قلب هم دارن ؟!!! این فیلمی که داره بازی میکنه فقط به خاطر غلط زیادی بوده که کرده ( تهدید دکتر صالحی ) حالا میخوان خاک‌و بریزن روش ، کفتارهای خون آشام . برید داییتونو دیونه کنید .
  0
  13
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد
  یکى از جنایتکاترین ، تبهکارترین بهمراه سعید امامى ، کاظم موسوى ،پور محمدى ( وزیر دادگسترىمتخصص ضد جاسوسى ،رییس سازمان بازرسى) گروهى بنام فداییان اسلام ناب محمدى درست کرده بودند و احکام قتل دگر اندیشان بهمراه فلاحیان جنایتکار انجام مى دادند . حسینیان سر کشته نشدن سعید امامى گریه سر میداد و میگفت : سعید ، حاج سعید کجایی !! ( البته فیلم بازى میکرد ) چون میدونست سعید زنده است با گذزرنامه جعلى از کشور خارج شده . مرکز اسناد انقلاب اسلامى را ریاست میکنه تا بتونه در تاریخ تمام اسناد دست داشته باشه در این مدت بهمراه فلاحیان گروه کاشف در موازات وزارات اطلاعات درست میکنند تا بتونند خودسرانه با توجه به فتوى ایت الله خوشوقت ، مصباح باز هم دست به جنایت بزنند !! از کثیف ترین افراد جمهورى اسلامى است حسینیان بهمراه رفیق شفیق الیاس نادران !!
  0
  7
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  اشتباهی‌ بردید بیمارستان خوک‌های طویله رهبری بایست برند تیمارستان
  0
  13
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.