مادر کودک دو ساله از جن کوچکی در خانه اش فیلم گرفت

مادری مدعی است که در حین فیلمبرداری از بازی پسر خردسالش، عکس جنی عجیب را نیز گرفته است.
 
کلیپ این موجود غیرعادی که در واقع ۴ سال پیش ضبط شده، تا کنون در اینترنت ۱۱٫۵ میلیون نفر بیننده داشته است.
 
در طی این ویدئو یک کودک دو ساله به نام بنجامین در حال بازی روی زمین کاشی کاری شده خانه است و هر بار که مادر با او صحبت می کند رویش را به سمت دوربین می چرخاند. اما تنها چند لحظه پس از شروع کلیپ، موجودی شبیه جن از در پشت سر بنجامین بیرون می دود و زیر کابینت پنهان می شود. پیش از توقف ناگهانی فیلمبرداری لحظه ای صدای جیغ مادر به گوش می رسد.
 
به گفته این خانواده ، این موجود بویی نفرت انگیز و مایعی زرد رنگ کف اتاق برجای گذاشت. اعضای خانواده می گویند از سال 2011 تا به امروز بنجامین روز به روز با خود و دوست خیالی اش بیشتر صحبت می کند و می گوید جن کوتوله هنوز در خانه است.

+53
رأی دهید
-158

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  این مکزیکی ها هم بیکارتر از مردم ایران همش اینور اونور جن و مسیح و مریم مقدس گریه کن میبینن. :)
  17
  93
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  ۳۳
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  من باور نمی کنم . این خانم خواسته برای خودش تبلیغ وپولی بدست اورد ..ایا کسی جز خودش ان کثافت بدبو وزرد رنگ را دیده .اکر اینطور بود کثافت جن حتما به ازمایشگاه برای تحقیق داده میشد
  18
  102
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
  ۳۶
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  ساختگی بود نه چشم ما قدرت دید جن دارد و نه دوربین ما
  16
  75
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  ۴۲
  baba bekheyal - اسپارت، ایران

  بابا بخیال؟؟؟
  6
  63
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
  ۷۴
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  جن‌ها تنها در شب، تاریکی، تنهایی و در محل‌هایی مانند گرمابه، آب انبار، پستو و ویرانه و بیابان وجود دارند. جن به شکل انسان است با این تفاوت که پاهایش مانند بز، سم دارد. مژه‌های دراز او نیز با مژه انسان متفاوت است و رنگ موی او بور است. همزمان با زاده شدن هر نوزاد انسان، بین اجنه نیز نوزادی به دنیا می‌آید که شبیه نوزاد انسان است اما سیاه و لاغر و زشت که این موجود را همزاد آن طفل می‌خوانند. ولازم است بدانید که اجنه دارای نظر بد و نَفَس شر هستند، و لذا به آنچه در دست انسانها می‌‌بینند، از قبیل غذا و لباس و محل خواب و حتی آمیزش جنسی،‌ با چشم حسادت و خودخواهی نظر می‌‌کنند. لذا موقع هر کاری مخصوصا عمل جنسی، بسم الله بگویید تا شیطان در عمل شما شریک نشود.
  254
  56
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  اینو نمیدونم چی‌ بود و چی‌ بگم،،اما من خودم تجربه روح و جن را دارم،من اصن به روح و جن اعتقاد ندارم اما سالها پیش در یه شهرک کوچیک در انگلیس در یک خونه بدون اینکه چیزی دیده بشه وسایل و اسباب خونه به همه جا پرت میشد :o از آشپزخونه اومدم بیرون دیدم صدا اومد سریع برگشتم دیدم درب کابینت‌ها همه باز و شیر‌های آب هم بازه :o یه روز هم در اتاق را می‌خواستم بازکنم اما در از نیمه به بعد باز نمیشد یه نیروی غیبی نمیذاشت در واا بشه بعد رفتم تو اتاق بدون اینکه پنجره باز باشه ناگهان سرمای شدید و استخون سوزی را احساس کردم سرمائی که تا عمق بدن و سلولهای بدنم نفوذ کرد و ترسان از اتاق خارج شدم توی پله‌ها باز همان سرمای شدید و آزار دهنده و زشت و دلهره آور را احساس کردم :o هیچوقت توی اون خونه وسایل سر جاش نبود،،حالا نمیدونم روح بود یا جن یا زامبی چه میدونم ارواح هر چی‌ بود دیده نمیشد اما حضورشو میشد حس کرد :o این خونه هم مال برادر زادم بود که هیچ وقت به اون خونه نمیرفت حتی واسه نامه یا پست! مدتی‌ من اونجا میرفتم اما بعد از این اتفاقات حتی به اون شهرک نزدیک هم نشدم :o
  85
  75
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
  ۳۰
  setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی

  یک بار همسرم واسه سه روز رفته بود مسافرت کاری، منم نشستم سه روز و سه شب فیلم ترسناک نگاه کردم خیلی حال داد. من خودم بچه جن هستم خخخخخ
  22
  118
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴
  ۳۰
  setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی

  یادم رفت بگم این جن تو این ویدیو خیلی کوچولو و بامززه بود کاش یکی تو خونه منم میومد باهاش دوست می شدم خخخ
  13
  79
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نگفتم تو قرآن درست نوشته؟ بیا، اینم فیلمش.
  34
  57
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
  ۴۱
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  یا بسم اله .. :o
  18
  32
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
  ۳۷
  alireza mf - هامبورگ، آلمان
  حالا از کجا معلوم این جن بوده باشه'' یا دروغ هستش ''و یا اینکه آدم کوچولو بوده،که علم هم ثابت. کرده،این آدم‌های کوتاه قد و یا کوتوله وجود داره . ولی جن '' نه''
  20
  26
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
  ۳۱
  تی تی گل - گراتس، اتریش

  یا امام خمینی !!!!!! :o
  18
  94
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
  ۶۰
  برجعلی - کلن، آلمان

  به دقت فیلم رو نگاه کنید ، سایه جناب جن روی زمین میفته . اگر این فیلم واقعی باشه باید پایه میز هم به همون شکل سایه داشته باشه اما اینطور نیست . الان با برنامه‌های کار با فیلم خیلی‌ راحت میشه حتا جن بو داده هم ظاهر کرد این که جن بو نداده بود .
  16
  69
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۹
  ۴۱
  toopetoop - سانتا کلارا، ایالات متحده امریکا

  سلام. چیزی که من احتمال میدم این هست که کاربر فدای آقا برای مسخره کردن دین و دینداران فعالیت میکنه.
  11
  68
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
  ۵۰
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  من روزی هزار بار میبینم. هم جن و هم روح.ولی هیچوقت اثر فیزیکی از خودشون بجا نمیزارن. تا موقعی هم که ندونی هستن نمیبینیشون. اول باید ایمان بیارید به چیزی تا محقق بشه.شما نگاه نوزاد ها رو دنبال کنید کاملا متوجه دیدن چیزی از طرف نوزاد میشین و کاملا با نگاهش دنبالش میکنه.همینطور حیوانات. کلا تا موقعی که راز دار باشید میبینیدشون. الان هم اینجا شما منو نمیشناسید که گفتم . این داستان ها که تو فیلم ها میبینید همش چاخانه.جن ها و ارواح خودشون هزار جور کار و بدبختی و دردسر دارن و از دیدن ریخت ما انسان های مغرور و دروغگو بیزارن. چه کنن که دنیا عالم فیزیکه .
  30
  19
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  البته بنده هم خاطره ای دارم که چون به احتمال قوی باور نمی کنید ترجیح می دهم بیان نکنم در ضمن خودم اعتقادی به این چیزها نداشتم و ندارم اما این حادثه- که در همین اروپا ودر شهری تقریبا معروف و بزرگ جلوی چشم من رخ داد- باعث شد تجدید نظر کنم : ) ولی زیاد به بحر این داستانها نمی روم هرجا هم در اینگونه موارد بحث شروع می شد -یا بشود-خودم از انجا از جمع عذرخواهی می کنم و از آن جمع خارج می شوم !
  16
  30
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  البته این را هم اضافه کنم که همکاران من در آنزمان هم خودشان همچین چیزی را لااقل یکبار تجربه کرده بودند و به من هشدار داده بودند ولی چون من پیش از آن اعتقادی به این چیزها نداشتم باور نمی کردم تا آن موضوع به ناگهان در یک روز رخ داد !
  18
  21
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. بسم الله.
  7
  35
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
  ۷۴
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  حالا که همه دارن از خاطراتشان تعریف میکنم، پس من هم حقیقتی را بازگو کنم. مادرم به من روایت کرده که پدرت در زمان کاشتن بذر تو (از حول حلیم تو دیگ نیفتی) بسم الله گفتن را فراموش کرد.
  14
  56
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. منظورتان که جمشید بسم الله که نبود که ?!?! همانی که روی صندلی می ایستاد و نرخ ارز را تعیین میکرد?!? : ))
  7
  16
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
  ۴۱
  ekman - شیراز، ایران
  جن بو داده که میگن همینه!!!
  2
  17
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
  ۴۹
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  ساندیس خور امام بود
  4
  25
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۱
  ۳۹
  1irani - لندن، انگلستان

  یا امام قاطر
  4
  31
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  این احتمالا جزو اجنه لی لی پوت بود
  3
  18
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰
  ۴۱
  smart292 - ونکوور، کانادا
  آدم را یاد فیلمهای Man in Black میندازد
  4
  12
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۸
  ۴۳
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::دایره مینا - پوزنان ، لهستان::] خواهش میکنم خاطره تان را بنویسید، من خیلی اعتقاد دارم چون سه بار با اونها در زمان های مختلف برخورد کردم، صحبت کردم! وقتی که رفتن متوجه شدم که انسان نبودن!! هر دفعه هم از خودشون اثری به جا گذاشته بودن، شما خاطره ت رو بنویس برأى اونهایی که اعتقاد دارن، مرسی. [::کارمن مهوش کش - تهران، ایران::] خواهش مىکنم،شما هم بنویس ، ما که شما رو نمیشناسیم ، مرسی.
  7
  9
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۸
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::دایره مینا - پوزنان ، لهستان::]. آره والله حق داری که جایی عنوان نکنی‌،!،تا آدم خودش در این موقعیت نباشه عمرن باور کنه :o من خودم هرچی‌ قسم میخوردن باور نمی‌کردم می‌گفتم همش شرو وره،و اونارو مسخره می‌کردم که چرا من چیزی نمیبینم،،تا اینکه خودم تجربه کردم :o قبلش میدیدم بعضی‌ چیزا گم میشه و در جا‌های عجیب قریب بعدا پیداشون می‌کردم :o به هیچ عنوان به روح و جن پری و این چیزا اعتقاد ندارم،،اما تجربه وحشتناکی بود هر چند که هیچ کی‌ به جز چن نفر اندک باور نمیکنن و من هم هیچ جا تعریف نمیکنم چون خیلی‌‌ها آدمو مسخره می‌کنن :o
  2
  11
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۶
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. تو رو مگه کجا کاشتن؟ دیمی عمل اومدی یا با آبیاری سنتی ;) شاید هم با گرده افشانی تولید شده باشی‌ :o
  3
  30
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۱
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. راستی‌ چرا شما مورد غضب ملت قرار گرفتی‌، همه‌‌جا بهت منفی‌ میدن
  1
  26
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۴
  ۶۱
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  پادشاه اجنه خود همین جنتی وزیرشم اون خاتمی چش ور قلمبیدس
  0
  12
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۵
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  [::شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. البته این مسئله در قسمتی از محل کارمان اتفاق افتاد و همانطوری که گفتم بیشتر همکاران من در ان مورد به من هشدار داده بودند و خودشان نیز دلیل آن را نمی دانستند و گاهی هم به شوخی و خنده می گفتند " بیگانگان " اما من باور نداشتم تا اینکه این قضیه عجیب ولی باور نکردنی رخ داد و امکان اینکه تعریف کنم در اینجا وجود ندارد چون برای من ثابت شد یک چیزهایی وجود دارد که با عقل ناقص ما جور در نمی آید و همیشه هم از بحث در آن مورد خودداری می کنم !
  1
  8
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  [::شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. و جالبی قضیه این است که همکاران من همگی شان اروپایی بودند و مثلا ایرانی نبودند که بگویم دارند منو دست می اندازند ولی خودشان با طعنه و کنایه در این مورد حرف می زدند و محل کار ما هم بالنسبه بزرگ بود اما در داخل شهر - نه دقیقا در وسط شهر- بود تا اینکه من از انجا برای جای دیگر حکم انتقالی گرفتم و از آنجا به نوعی خلاص شدیم ! : )
  0
  5
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶
  ۷۴
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. بله؛ خدمت شما عرض کنم؛ یکی از صفاتی که ما ایرانیان را با ملتهای دیگر متفاوت میسازد؛ برخورد منفی و متضاد در مقابل حقیقتها است. تا الآن که حدودأ چهار سالی است در سایت فعالیت داشتم؛ هنوز یک عمری یا صلیبی حاضر به مناظره نشده. ولی الحمدولله رب العالمین در شبکه اهل بیت مرتب اینها رو شکست و مفتضح میکنیم. کلیپهاش در یوتوپ هست.
  11
  11
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
  ۶۰
  shayan1234 - هامبورگ، آلمان
  یک شب ساعت بین 2 تا 3 صبح بود به اتفاق یکی از دوستانم ار جاده هراز به سمت شمال میرفتیم که بین راه تصمیم گرفتیم تو یکی از رستورانها توقف کنیم میز سمت راست ما چند نفر نشسته بودن تمامی انها از مچ پا به پ
  2
  1
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
  ۳۸
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند
  من هم زمانی که سرباز بودم تو سربندر یک پایانه نظامی بود که میان خرابه ها بود خیلی شبها سر پست که میرفتم می دیدم هر دفعه تو یه لباس ولی هیچ موقع قیافه ش رو ندیدم وحشتناک بود حس کردنش ولی واقعا بی آزار بود
  1
  6
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
  ۶۷
  zan kermanshah - کلن، آلمان
  [فدای آقا - اودنسه، دانمارک.میگم نکنه یواشکی رفتی خونه بنجامین باهاش بازی کردی مامانشو ترسوندی ناقلا این این مشخصاتی که دادی به خودن میخوره راستشو بگو به کسی نمیگم
  0
  10
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. بِسم الله!!
  2
  9
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
  ۴۹
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  اگه بگن پدیده آدم کوچولو یا آدم فضایی قابل قبولتر هست تا جن .
  0
  5
  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸
  ۳۶
  ousi.gh - مانیل، فیلیپین
  اَنت مَن بود ;) ;) ;)
  0
  2
  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۳
  ۳۹
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  من هم مثل برجعلی دقیقا به سایه شک کردم و میخواستم بنویسم که ایشون زحمتش را کشیدند. پس این فیلم کلا خالی بندیه. ورژن ایرانی و هندیش هم تو یوتویوب هست. اما. در ارتباط با مسائلی که دوستان عرض کردند باید بگم که برخی اوقات برخی اتفاقات قابل توضیح و فهم نیستند چراکه ما آنها را باور نداریم مگر زمانی که به ذهن خودمان آنها را بقبولانیم. یکیشون پسرعمو خودم که برای هرکسی داستان جن تعریف کرد زیر 24 ساعت جن دید! بدجوری اوستا است تو تعریف داستان های وحشتناک و ذهن را بیش از اندازه به تصویر سازی و تجسم وادار میکنه که نهایتا هم اتفاق میافته. در کنار اون پدیده هایی هم هست که در دنیای ما هنوز بخاطر سطح علمیمون قابل توضیح نیست. مثلا یک عمر سربالایی کنار شهربازی که خرابش کردند علامت سوال بود. ماشین را خلاص میکردی و خودش سربالایی میرفت. یا حرکت برخی اجسام. یا خواب های کاملا واقعی و معلق شدن روح که خودم تجربه اش را داشتم. یا تجربه دیگر در ارتباط با سکونت در یک مکان جدید و دیدن خواب اتفاقات واقعی و قدیمی و شوم آنجا بدون اطلاع قبلی که این هم برای من در یک هتل اتفاق افتاد.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
  ۳۹
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در مجموع من این موارد عجیب را باور دارم اما جن و پری؟ یکم بزرگ فکر کنید! جن و پری وجود نداره! زندگی زیر زمین و تونل های قدیمی و انسانهای ریز و هیولا و بزرگ پا و این دری وری ها مال قصه ها است.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.