کنایه سرمربی عمان به تیم کروش/ لوگوئن: ایران با دوندگی زیاد یک امتیاز گرفت

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان گفت: تیم ملی ایران با دوندگی زیاد به نتیجه تساوی مقابل این تیم رسیده است.
 
سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: پل لوگوئن پس از تساوی یک - یک تیم ملی فوتبال عمان مقابل تیم کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما امروز سعی کردیم در زمین از ایران برتر باشیم و در سه نقطه از زمین این تیم را کنترل کردیم، اما ایرانی‌ها با دوندگی زیاد توانستند یک امتیاز از بازی امشب کسب کنند.

لوگوئن در پاسخ به این سؤال که آیا تیم عمان به صعود از این مرحله راضی خواهد شد یا نه، گفت: ما قطعاً برای مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی برنامه خاصی خواهیم داشت. مطمئن باشید با برنامه‌ریزی خوبی وارد مسابقات شدیم و هدف‌مان فقط صعود از این مرحله نیست، بلکه به صعود از مرحله بعد هم می‌اندیشیم.

وی راجع به اینکه چرا تیمش نتوانست برتری خود مقابل ایران را تا پایان بازی حفظ کند، گفت: ما نمی‌‌توانستیم بیشتر از این ریسک کنیم. مقابل ایران بازی تهاجمی ارائه داریم که فرصت‌های زیادی داشتیم. در 15 دقیقه پایانی که گل تساوی را دریافت کردیم نتوانستیم هجومی بازی کنیم، چرا که این کار ریسک بالایی را می‌طلبید.

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در پاسخ به این پرسش که چرا برنامه‌های تیمش بعد از گل اول این بازی تغییر نکرد، گفت: هیچ خطری از طرف ایران ما را تهدید نمی‌کرد و حملات حریف به دروازه ما نمی‌رسید. بازی امروز بهترین بازی سه سال اخیر عمان بود و ما در ادامه به سمت بهتر شدن می‌‌رویم.
+10
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک
  همون که شما میگی‌ ولی‌ فعلا واسه دست گرمی‌ سرت رو بالا کن،صدرو نگاه کن!!
  3
  18
  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان
  راست میگه، گند زدن با اون بازی کردنشون.
  3
  18
  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  من فکر می‌کنم که مسئولین باید رضایت بدن که پولادی برگرده به تیم ملی‌، آدم که نکشته بنده خدا ! با این دفاع خیلی‌ سخت میشه به جا م جهانی‌ صعود کرد.
  0
  14
  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.