گلایه های شدید همسر «هادی نوروزی»/ آتشم زدند؛ حلالشان نمی‌کنم

 همسر کاپیتان فقید پرسپولیس گفت: «شوهر سی ساله‌ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت و این شایعات بی‌اساس را که می‌شنوم از درون آتش می‌گیرم.»
 
روزنامه نود در ادامه نوشت: یک روز بعد از خاکسپاری هادی نوروزی، در شرایطی که بازماندگان کاپیتان پرسپولیس هنوز متاثر از این اتفاق بودند و بیشتر از هر چیز نیاز به آرامش داشتند، حداقل از مردم انتظار می‌رفت که با درک موقعیت دشواری که در آن قرار گرفته‌اند، اگر ابراز همدردی نمی‌کنند، لااقل نمک به روی زخمشان نباشند، اما متاسفانه با وجود همه ابراز محبت‌ها از جانب مردم عده‌ای اندک و معلوم‌الحال دست به شایعه پراکنی زدند و موجبات ناراحتی خانواده آن مرحوم را فراهم آوردند.
 
در همین راستا با همسر آن مرحوم تماس گرفتیم و در شرایطی که توان صحبت کردن نداشت، بغضش ترکید و لب به اعتراض گشود.
معصومه ابراهیم پور ابتدا درخصوص شایعات مطرح شده درباره هادی نوروزی گفت: «هادی سالم‌ترین فوتبالیست دنیا بود، این شایعات بی‌اساس را که می‌شنوم از درون آتش می‌گیرم. شوهر سی ساله‌ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت اما بعضی‌ها درک درستی از این اتفاق ندارند و مرتب حاشیه‌سازی می‌کنند.»
 
وی افزود: «باور می‌کنید عکسی را که در آن حلقه عروسی‌ام را نشان دادم به منزله کری برای هواداران استقلال تعبیر شد و برای من داغدار حاشیه درست کردند. شوهر من فوتبالیست بی‌حاشیه‌ای بود من هم دوست ندارم حرکتی انجام دهم که خلاف رفتار دوران فوتبال هادی باشد. از هوادارانی که این شرایط را درک کرده‌اند و اسیر دست حاشیه‌سازان نشده‌اند ممنون هستم و متشکرم که می‌دانند چه می‌گویم و از چه مسئله‌ای دلخورم.»
 
همسر نوروزی به حرف و حدیث‌هایی که در مورد شوهرش ساخته‌اند اشاره داشت و گفت: «آتشم زدند حلالشان نمی‌کنم عشقم رفت، هادی‌ام رفت. باور کنید این عزیز اهل هیچ چیزی نبود ما حتی قلیان هم در خانه نداشتیم چه برسد به اینکه.... هادی 20 ساله بود که با من ازدواج کرد و با هم بزرگ شدیم باز هم تاکید می‌کنم او اهل هیچ چیزی نبود.»
 
در این لحظه همسر برادر هادی پشت خط آمد و ضمن ابراز نارضایتی از همین حرف و حدیث‌ها تاکید کرد: «هادی پاک بود. هانی پسر هادی، سواد دارد و می‌تواند روزنامه‌ها را بخواند، اگر شایعاتی که درباره پدرش می‌گویند را بخواند، آسیب بدی می‌بیند، دل بچه یتیم بشکند، عرش خدا به لرزه در می‌آید و خانواده هادی کسانی که این شایعات را به راه انداختند حلال نمی‌کند.»
 
او همچنین درباره توهین مسئولان النصر عربستان گفت: «این موضوع را الان از شما می‌شنوم عرب‌ها را به خدا واگذار می‌کنم. خود خدا جوابشان را خواهد داد که با احساسات یک خانواده داغدار آن هم به این شیوه سخیف بازی کرده‌اند. همان کس که از همه ما بزرگ تر است جوابشان را می‌دهد.»
+154
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  برو خودت رو رنگ کن ، چه وقت حلقه نشون دادن بود اونم با ۶.اگه تو هنرپیشه هستی‌ ما هم کارگردانیم. اینقدم سعی‌ نکن خودت رو رسانیی کنی‌ ،همه چی‌ یه روز از یادها میره.
  171
  34
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  همسایه روبرو - مالمو، سوئد

  خیلی‌ حرکت بچگانه‌ای بود با این حرفها فقط داری خرابترش میکنی‌
  91
  29
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Pagondeh - سیدنی، استرالیا

  [::fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. یعنی واقعا فکر میکنی یه نفر داغدار اونم زن تو تشییع جنازه شوهرش میاد 6 تاییاش 6 تاییاش کنه ؟
  13
  105
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران

  خانوم جون حد اقل یه ذره رحم کن به این خونواده ای که الان انقدر ناراحتن.قدیما مرده یه حرمتی داشت و خونوادش تا چهل روز از همه چیز مصون و در امان بودن. حتی اگه تو این دوران حرکت غیر معقولی از خونواده میت سر میزد دشمناش به حرمت اون مرحوم تا چهل روز صبر میکردن و احترام میذاشتن. این حرف من رو یادت باشه :" دنیا دار مکافاته و از هر دست بدی از همون دست هم میگیری " روز خوش !
  14
  65
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Pagondeh - سیدنی، استرالیا::] خجالت بکش . اینها میگن که هادی مواد نکشیده . حالا تو چرا مزخرف میگی ؟ .
  24
  5
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  فرشته کامنتت خیلی‌ زشته
  8
  36
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  princesse - تهران، ایران

  کامنتهای اینجا رو باش دو تا بچه بی پد ر شدند پشتوانه تیکه گاه یک زن نابود شده انوقت بعضی از کاربر های عقده ای سیاه دل دست از خاله زنک بازی بر نمیدارند مردن برای تو هم هست یادت باشه .
  6
  33
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::Pagondeh - سیدنی، استرالیا::]. آره از این جماعت و از این خانم با این همه فیلم بازی کردن بعید نیست.
  11
  2
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. آخه من موندم حلقه‌ی ازدواج رو نشون دادن با 6 انگشتی هست? من طرفدار هیچ تیمی نیستم ، چون پولش رو اونا میگیرن در قبال زحمتشون. ولی‌ حرکت 6 نشون دادن با حلقه‌ی ازدواج فرق می‌کنه.
  10
  5
  ‌پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. د آخه منم موندم حیرون که این زن عزادار که چن ساعتی‌ بیش نیست شوهرش در بغل خودش از دنیا رفته قبل ازخاکسپاری شوهرش داره چی‌ میگه؟!! تو که کارگردان قابلی‌ هستی‌ بگو این زن مثلا چی‌ می‌گفته؟چن ساعت بعد از خبر مرگ شوهرش شروع به کری خونی کرده و هی‌ شیش نشون میده و کیسه‌های کیسه کش را مسخره میکنه؟میتونی‌ بگی‌ اون لحظه داشته چی‌ می‌گفته? حتما می‌گفته هادی جونم کجایی شیش تائی‌ها رو سوراخ کنی‌!!؟ بعدش هم ما از بچگی‌ داریم شیش نشون میدیم اگه بخواهی این کارو بکنی‌ باید کف دست را رو به طرف بگیری اینجوری که این زن گرفته قشنگ معلومه که با یک انگشت داره اشاره میکنه به اون دستش،،خودت یه لحظه فکر کن آیا با عقل جور در میاد اون لحظه آدم اینکارو بکنه،،امیدوارم هیچ وقت داغ نبینی و اطرافیانت صدها سال عمر با عزت داشته باشن،،اما من بتو میگم که داغ جوون داغ عزیز بدجور آدمو زیرو رو و داغون میکنه،،اصن گیرم این زن داره میگه آهای شیش تائی هااا،،شما که ادعای معرفت دارید چرا اینجور بی‌ رحمانه به یک زن عزادار حمله می‌کنید :o
  0
  4
  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. بدن همه چی‌ روشن می‌شه ،من نمیگم عزادار نیست .. ولی‌ حلقه‌ی ازدواج نشون دادن با 6 انگشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
  0
  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.