پسر ۱۱ ساله در آمریکا دختر ۸ ساله را با گلوله کشت

مک‌کیلا دایر هشت سال داشتیک پسر یازده ساله در ایالت تنسی آمریکا به ظن کشتن یک دختر هشت ساله بازداشت شده است.
این پسر یازده ساله به قتل عمد در زیر سن قانونی متهم شده است.
به گفته پلیس، این پسربچه، روز شنبه دختر هشت ساله همسایه را با تفنگ پدرش کشت. دلیل اقدام او این بود که دختر هشت ساله اجازه نداده بود این پسر، توله سگ‌اش را ببیند.
نام دختر کشته شده مک‌کیلا دایر اعلام شده و مادرش گفته است که این دو نفر به یک مدرسه می‌رفتند.
مادر این دختر به یک تلویزیون محلی گفته است که پسر همسایه، "دخترش را مسخره می‌کرد و او را اذیت می‌کرد و برای مدتی از این کار دست برداشت و ناگهان روز شنبه به او شلیک کرد."
مادر مک‌کیلا گفته است که می‌خواهد دخترش را بار دیگر در آغوش بگیرد
او گفته است که می‌خواهد دخترش را بار دیگر در آغوش بگیرد.
همسایه این خانواده نیز گفته است که صدای شلیک گلوله را شنیده و بعد مک‌کیلا را دیده که روی چمن افتاده است.
او گفت که تسلی دادن مادر، برادر، خواهر و سایر اعضای خانواده مک‌کیلا دشوارترین کاری بوده که او کرده است.
قرار است این پسر یازده ساله روز ۲۸ اکتبر در دادگاه حاضر شود.
سازمان "بایگانی خشونت مسلحانه" یک نهاد غیر انتفاعی که آمار مرگ و میر ناشی از به کار گیری اسلحه را در آمریکا جمع‌آوری می‌کند گفته است که امسال ۵۵۹ کودک یازده و زیر یازده سال در حوادث مربوط به اسلحه زخمی یا کشته شده‌اند.
+74
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Anti-depressive - کرمانشاه، ایران
  این سینه به چاکان آمریکا ،،و جامعه شناسان خبره بیاند یه نظری بدند،،،حالا این اگه ایران بود یه مشت غرغرو مفت خور خودشون ..
  35
  45
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  زمان "بایگانی خشونت مسلحانه" یک نهاد غیر انتفاعی که آمار مرگ و میر ناشی از به کار گیری اسلحه را در آمریکا جمع‌آوری می‌کند گفته است که امسال ۵۵۹ کودک یازده و زیر یازده سال در حوادث مربوط به اسلحه زخمی یا کشته شده‌اند. به غرب وحشی قرن 21 خوش آمدید
  13
  33
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  مقصر پدر پسراست . که تفنک را دردسترس فرزند قرارداد ه ..هرچیزی باید جای خودش راداشته باشد ..مگر اسباب بازی بوده که درجای ناامن وراحت قرارداده
  8
  54
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  بخدا احمق تراز ملت آمریکا در دنیا وجود ندارد.
  29
  45
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  40Mehrdad - مالمو، سوئد

  Anti-depressive - کرمانشاه، ایران _ ظاهرا شما در داخل ایران زندگی می کنین و اسیر همان باد و فوت و هنر نزد ایرانیان هست و بس هستین و بدلیل عدم شناخت شما از جوامع خارج از کشور طاقت شنیدن نقد از خودت و فرهنگهای خوب و بد رو هم ندارین. طبق قانون آمریکا تمام مسئولیت این قتل به عهده مالک اصلی اسلحه بوده است و در دادگاه ایشون باید پاسخو باشند و بچه رو هم احتمالا به مراکز درمانی مخصوص کودکان میسپارنند و اگر این اتفاق در ایران افتاده بود اونقدر بچه رو در زندان نگهداری می کردن تا بالای هیجده سال که رسید در وسط میدان شهر اعدامش میکردن و جنابعالی و امثال مانند شما هم با تخمه و آجیل به تماشا می اومدین. تفاوت آمریکا و کشورهای آزاد مانند آن با ایران وجود قانون درست و استفاده درست از قانون و برخورداری از آن هستش و نه مملکتی که از بی قانونی و بی نظمی هیچ چیزی سر جای خودش نیست.
  19
  45
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  دلیل اینکه بمن منفی داد را متوجه نشدم.فرض کنیم شخص شما که رای منفی دادید,خدانه کرده جای پدر آن دختر بودید آیا باز همین نظر را داشتید.درمملکتی که دسترسی هربچه باین سادگی هست و سالی 100هزار بچه بدین طریق تلف میشوند و مردمش هیچ اعتراضی علیه این سیستم خشن نمیکنند چه اسمی میشود روآن گذاشت؟
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::Anti-depressive - کرمانشاه، ایران::]. ببینم شما سینه چاکان رژیم چرا منتظرید یک اتفاق منفی‌ در کشوری رخ دهد بلافاصله-صابون به دست برای شستشوی جنایت ملایان صد پدر!!! ننگگگگ
  16
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  [::40Mehrdad - مالمو، سوئد::]. [::parvin55 - مادرید، اسپانیا::]. ایشان رژیمی نیستند زود برای سرکوبی به هرکس بیخود و به ناحق برچسب نچسبانید کاسه داغتر از آش آمریکا هم نشید ایشان درست می گوید آمریکا بیمار اسلحه است و بحثی هم در آن نیست. آمریکا کشور بزرگ با مردمان بزرگیست ولی مشکلات اساسی هم دارد که خود مردم از آن کلافه هستند. صحبت [::Anti-depressive - کرمانشاه، ایران::] دقیقا حمایت از چیز خاصی نیست بحث ایشان سیاهنمایی برخی از هموطنان در مورد مردم ایران ( نه حکومت) است. خود من در آمریکا اروپا و استرالیا بوده ام همه ملتها در مشکلات مشترک اجتماعی خاصی درگیرند از جمله در اروپا و آمریکا که بر کیفیت زندگی مردم تاثیر عمیق می . گذارد و سیاستمدارنشان نیز بخاطر صندلی و پول و قدرت به آن بی توجهند.
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Anti-depressive - کرمانشاه، ایران
  [::romano - تهران، ایران::]. درود بر شما...
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  تی تی گل - گراتس، اتریش
  والا اینجا اکه اسلحه ازاد نیست میرن تهیه میکنند و با داشتن سن بالای 18 سال به عمد ادم میکشن اونوقت از بچه 11 ساله چه توقعی میشه داشت حالا ایران باشه یا امریکا مهم اینه که بود و نبود ازاد بودن و نبودن در اسیب های اجتماعی زیاد فرقی نداره حالا تو ایران اسلحه نیست ولی تا دلتون بخواد از بچه 14 ساله تو جیبش چاقو داره تا برو بالاتر
  0
  0
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.