واکنش هواداران استقلال وقتی بنگر آنها را با معرفت خطاب کرد

محسن بنگر در گفت و گویی همه استقلالی ها را با معرفت خطاب کرده بود.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از مرگ هادی نوروزی بازیکنان،کادر فنی و هواداران تیم رقیب برای پرسپولیسی ها سنگ تمام گذاشتند و در این چند روزه در کنار سرخپوشان بودند و با آنها ابراز همدردی کردند.
 
این در حالی است که محسن بنگر در گفت و گویی عنوان کرد که در این یکی دو روز اخیر خیلی خوب استقلالی ها را شناخته است و مقابل معرفت آنها کم آورده است.او حتی اعلام کرد که دیگر برای آبی ها کری نمی خواند.
 
پس از این اظهار نظر بنگر بود که هواداران استقلال هم زیر مطلب او کامنت گذاشتند . خیلی از آنها با  بازیکن پرسپولیسی ها ابراز همدردی کردند.
 
یکی از هواداران استقلال در این مورد نوشته است:« ممنون آقای بنگر ما استقلالیها با پرسپولیسیها فقط تو زمین فوتبال رقیب هستیم و در خارج از زمین فوتبال رفیق هستیم تو این مواقع قرمز و آبی معنی نداره و باید همه به هم احترام بگذاریم....»
 
هوادار دیگری نوشته است:« برادر ما استقلالی ها با تو ، با خانواده آن مرحوم و همه پرسپولیسی ها همدردیم. بخدا انقدرها که برای هادی اشک ریختم برای اسطوره باشگاهم مرحوم حجازی نریختم. اخه هادی جوان بود. 30 سالش بود. دلم برای هانی و هانا سوخت. خدا به همسرش صبر دهد. همینطور به شما. واقعا ارزش نداره دنیا. از مرگ هادی یه درس بزرگ گرفتم که برای مرگ هر لحظه اماده باشم. خدا رحمتش کند.»
کاپیتان استقلال پاسخ بنگر را داد/او خودش از با معرفت های روزگار است
رحمتی می گوید پرسپولیسی ها هم برای حجازی و مظلومی سنگ تمام گذاشته بودند.
 
پس از سنگ تمام گذاشتن استقلالی ها در مراسم هادی نوروزی محسن بنگر مدافع سرخپوشان در اظهار نظری گفته بود که استقلالی ها با معرفت هستند.این اتفاق در حالی افتاد که اظهار نظر بنگر واکنش مثبت آبی های پایتخت را به همراه داشت.
 
در جدیدترین اظهار نظر هم سید مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان استقلالی ها به خبر ورزشی گفته است:«بنگر خودش از با معرفت های روزگار است.»
 
سید در بخش دیگری از حرف هایش هم گفته:«پرسپولیسی ها هم برای مرحوم حجازی و مظلومی سنگ تمام گذاشته بودند.»
+95
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک

  هرچقدر دم همه استقلالیا گرم و وجودشون سلامت باشه،سپاهانیا و تراکتوریا باید خجالت بکشن که از عقده و حسادت حتا زورشون اومد یه تکونی به خودشون بدن.حالا که اینه دیگه نمیذاریم جام از تهرون بیرون بره،یا واسه ماست یا واسه رفقای آبیمون،والسلام.بسه دیگه حال دادن به تیمهای شهرستانی واسه رفع عقده،چه باورشون شده!!
  14
  58
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.