اعتراض الهلال قضاوت را از علیرضا فغانی گرفت

ععلیرضا فغانی سابقه قضاوت و حضور در جام جهانی برزیل را دارد
علیرضا فغانی داور بین المللی ایران که قرار بود بازی دو تیم الهلال عربستان و الاهلی امارات متحده عربی را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داوری کند، با اعتراض نماینده عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا قضاوت این بازی را از دست داد.
به گزارش خبرگزاری‌های ایران با توجه به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، آقای فغانی بازی دو تیم الهلال عربستان و الاهلی امارات را سوت نخواهد زد.
فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به این اقدام به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض کرده است. در نامه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران آمده است: "اعتراض رسمی خود را بابت لغو ابلاغ گروه داوری ایرانی اعلام کرده و انتظار داریم که توضیحات قانع کننده شما در رابطه با لغو این ابلاغ را دریافت کنیم."
باشگاه الهلال عربستان با اعتراض به عملکرد علیرضا فغانی در بازی سال گذشته این تیم مقابل وسترن استرالیا در لیگ قهرمانان آسیا خواستار تغییر داور این بازی شده بود.
پیشتر فهد المرج مدیر تیم الهلال در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط درباره اعتراض این تیم به کنفدراسیون آسیا گفته بود: "ما نگران قضاوت فغانی بودیم و اعتراض خود را به کنفدراسیون اعلام کردیم. بازی با الاهلی برای ما بسیار مهم و حیاتی است."
علیرضا فغانی هم در واکنش به این اتفاق در گفتگویی با خبرگزاری ایسنا گفته است: "این تصمیم از طرف فدراسیون فوتبال شفاهی به من اعلام شده. با توجه به حوادث منا و با شرایط حاکم، اینکه این بازی را من قضاوت نکنم به صلاح داوری ایران است."
+52
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  سعدی هستم - لندن، انگلستان
  خیلی آدم مغرور و پر ادعاییه. زیاد ازش خوشم نمیاد
  9
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.