عکس دردسرساز همسر نوروزی

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همسر هادی حلقه ازدواجش را به همه نشان داد و اینکه گفته می‌شود او عدد ۶ را نشان داده کاملا کذب است.
به گزارش پارسینه ، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همسر هادی حلقه ازدواجش را به همه نشان داد و اینکه گفته می‌شود او عدد ۶ را نشان داده کاملا کذب است.مهرداد کفشگری در خصوص منتشر شدن عکسی از همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس که گفته می‌شود عدد 6 را نشان داده گفت: به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای وجود ندارد. متاسفانه عده‌ای از افراد به همسر این مرحوم هم رحم نمی‌کنند و بارها شایعه سازی کرده و می‌کنند. متاسفم که حال و روز این خانواده داغدار که عزیزی را از دست داده را درک نمی‌کنند.وی ادامه داد: به هیچ عنوان همسر مرحوم نوروزی عدد 6 را نشان نداده است. او از من خواست تا در این باره حرف بزنم و بگویم که همسر هادی چنین کاری را نکرده است. در استادیوم آزادی همسر هادی تنها داشت حلقه ازدواجش با هادی را به همه نشان می‌داد و عدد ششی در کار نبود که او بخواهد آن را نشان دهد.
 
دوست نزدیک کاپیتان فقید تیم پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای سودجو از هر موضوعی سو استفاده می‌کنند. کدام عقل سلیمی در آن شرایط این کار را انجام می‌دهد؟ چه کسی وقتی همسرش فوت شده عدد 6 نشان می‌دهد؟ همسر هادی فقط و فقط حلقه همسرش را به همه نشان داد و متاسف هستم برای افرادی که چنین شایعاتی را رواج می‌دهند.کفشگری در پایان خاطر نشان کرد: مراسم مرحوم نوروزی نشان داد که هواداران استقلال هم مثل پرسپولیسی‌ها داغدار شدند و ما از آنها هم ممنون هستیم.
 
+71
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  دایره مینا - پوزنان ، لهستان

  بعد این کشورهای خارجی می گویند ایران کشور جهان سومی ویا چهارمی ! است به شماها-و ماها- بر میخورد !خوب که چی ?! حالا شش یا حلقه نامزدی اش یا چهار ! نشان داده باشد ?! الان دقیقا چند روز باید روی این مطالب مانور کنید ?!آنوقت یک ادیب یک هنرمند یک مترجم یک نویسنده یک پزشک یک فیلسوف یک مجسمه ساز یک موسیقیدان- نمونه هایش را در همین سه چهار ماه اخیر دیده ایم - اثری برجسته می سازد یا فوت می کند یک بار گفته می شود و تمام ! بعد گلایه می کنیم که چرا همیشه روزگار روی بدش را به ما نشان می دهد ! مشکل همین است برادر ِ من ! حالا هی بیایید شش و چهار نشان هم بدهید ! من هم مثل صمد آقا !انگشت ام را توی چشم و چارتان می کنم !
  15
  116
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  این رو کار ندارم عکسش که این رو نشون میده ولی به عنوان یک همسر و مادر داغ دیده خیلی ادا و فیلم در اورد !! حتی همسر یا فرزندان یک ستاره ورزشی یا پاپ استار اینوری شکل قلب و بادستش در این فضاها نمیسازه و اینهمه فیلم بازی نمیکنه !!فیلم هاش رو که دیدم که میگم !! خیلی مصنوعی و غیر طبیعی بود !! متاسفانه ایرونی ها یک چیزهای ار تی وی میبینن و میشنون ولی نه جاش رو میدونن که این حرکات رو بکنند نه درست اون حرکت رو انجام میدن ، جدیدا مرده ها رو هم حتی ارایش میکنند و لباس تنش میکنند و عکس از مرده بیچاره میگیرن !!
  28
  97
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Urasawa - توکیو، ژاپن
  ولى حرکت لبشو که لب خوانى بکنى مشخصه که چى میگه !!شاید من اشتباه میکنم !
  17
  34
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان

  رها کاملا با شما موافقم نمیدونم چرا این طوری رفتار میکرد یه کمی‌ خجالت آور بود روحش شاد
  6
  36
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  آخه کدوم زن عزادار روز تشییع جنازه شوهرش این ادا و اطوار هارو در میاره که این دومیش باشه? این بیچاره از دو شب و دو روز قبل بی‌ خوابی‌ کشیده گریه کرده عذاب دیده و با ورود به استادیوم و دیدن هوادارن و زمین چمنی که شوهرش در آن‌ بازی میکرده و گل میزده اونو از خود بیخود کرده و هیجان زده تر شده. صد در صد روز تشییع جنازه به سفارش دکترها قرص اعصاب یا مسکنی خورده و با خستگی و نارحتی و غم اندوه دست به دست هم داده و بیچاره زن عزادار را گیج و مست و منگل کرده بود،،من بیشتر فیلم هاشو دیدم معلومه که گیج و سر درگم و عصبی و حیرون و پریشون بود :o حالا شاید ندونسته اینکار رو هم کرده باشه!! یه زن جوون خونه دار شاید فکر میکنه این نماد عادی پرسپولیسی هاست ،،اون کیسه کش‌های بی‌ معرفت باید شعور بیشتر داشته باشن و یک زن عزادار را با بی‌ شرمانه‌ترین و زشت‌ترین کلمات خطاب نکنن،،اینهمه اس‌ دق لالی تسلیت گفتن و مرام و معرفت نشون دادن ،اما یه عده همیشه بددهن و بی‌ فرهنگ خواهند ماند :o
  25
  61
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  cantona - شاهین شهر، ایران
  کلاغ سرخ - پاسارگاد -- خوشحالم که فرهنگ یک پرسپولیسی بیسواد را به نمایش میزاری . از طرفداران این تیم مافیایی بیش از این هم انتظاری نیست ...
  25
  24
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  حالا گیر دادن به این ،از مرتضی‌ پاشایی تموم شد گیر دادن به این ،آره معلومه ۶ نشون داده دیگه چرا جرأت ندادین ،حلقه‌ی عروسی‌ !!!!! مگه با جماعت احمق طرفی‌؟ ولی‌ موضوع اینه که بازم اصلا مهم نیست.
  4
  20
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  اصلا نشان دادن عدد6 یعنی چی؟ماملت آدم نمیشیم
  1
  18
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  زر نزن بینیم حال نداری،،چه پرسپولیسی چه یک کیسه کش توپوزی نخورده مثل تو،،چه فرقی‌ داره حمال :o
  5
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  چرندیات هم اندازه و جا داره ، لطفا براى سرگرمى راجب مساله عربستان نظر بدید
  1
  5
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Masterweb - تهران، ایران
  تو اینکه عدد 6 رو داره نشون میده و همچنین داره میگه 6 شکی نیست ، حرف دوستمون هم درسته که میگه این حرکات در شان همسر یک ورزشکار یا ستاره نیست ولی در نظر داشته باشید که طرف کاپیتان پرسپولیس بوده چه انتظاری دارید ؟
  3
  1
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::cantona - شاهین شهر، ایران::]. کامنت قبلی‌ واسه تو کیسه کش رفتو برگشتی‌ بود ;) نوچه ...امیر مافیا،از ارباب جونت بابا مافیا چه خبر،?،امیر جونت بد جور رفتو برگشت ... شد :o آخ آخ اونم به دست خاله درخشان و ضعیف‌ترین پرسپولیس تاریخ ! اونم رفتو برگشت سوراخ سوراخ شد رفت تو سولاخ موش : آدم دوغ,و با چنگال بخوره اما تیمش به دست یکی‌ مثل حمید درخشان سولاخ نشه :o
  1
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  به نظر من که زنش اصلا ناراحت نیست،ولی‌ فیلم خوبی‌ بازی میکنه. حالا اگه گندش در نیاد که تو مردن شوهرش دست داشته باشه.
  5
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  یکی‌ به من بگه حلقی ازدواج ،دست چپ هست ،اون ۱ دست راستی‌ چی‌ میگه؟ اون لب‌ها که شیش داره نشون میده چیه؟ من کلا بیطرف هستم ، ولی‌ تو مراسم شوهر این چه حرکتی هست؟ دیگه با دسته کورا که طرف نیستین.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.