تصادف ورزشکاران خردسال یاسوجی/سه نفر کشته شدند، برای سه مصدوم دیگر باید دعا کرد

ورزشکاران نوجوان کونگ‌فو‌کار مصدوم کهگیلویه و بویراحمدی که از حادثه خونبار تصادف نیمه جان به در برده‌اند، اکنون در وضعیت وخیمی قرار دارند.
 
به گزارش بویرنیوز به نقل از فارس، روز شنبه در تصادف خونینی که در محور پاتاوه به یاسوج رخ داد، دو نوجوان ورزشکار به همراه مربی خود جان سپردند  و سه سرنشین دیگر هم وضعیت مناسبی ندارند.
 
پدر یکی از مصدومان در همین خصوص به فارس گفته است: «طبق آن چه که از مسوولان بیمارستان شنیده‌ایم، "متین کارگر"، یکی از مصدومان عمل باز مغزی داشته و هم‌چنان در کما به سر می‌برد. نفر دوم نیز که "حافظ ایروانی" نام دارد، در کما بوده و "رضا آشوغ" نیز در حال انجام معاینات پزشکی است.»
 
پدر رضا آشوغ افزوده است کسی از مسوولان ورزش به دیدار مصدومان حادثه نرفته است: «از مسوولان ورزش و به خصوص سبک کونگ‌فو انتظار داریم که پاسخ گوی این حادثه باشند.»
 
آشوغ گفت: «تاکنون کسی زیر بار این حادثه نرفته و نمی‌دانیم که چه کسی باید پاسخ گو باشد.»
فارس نوشته است باید مسوولان جواب‎گو باشند که این عده ورزشکار نونهال با چه مجوزی و چه گونه با خودروی شخصی مربی خود به مسابقات اعزام شده‌اند و چه کسی باید پاسخ گوی این واقعه دردناک باشد.
 
به گزارش ریواس، این حادثه در کیلومتر ۶۸ شهر یاسوج و در تونل شماره ۵ رخ داد که بیش از آن نقص و مشکلات این تونل طی مکاتبات متعدد به اداره راه و شهرسازی اعلام شده بود:« ولی تا کنون اقدامی جهت ایمنی این تونل خطرناک انجام نداده است.»
 
در این حادثه، مربی تیم ورزشی به عنوان راننده و پنج نفر دیگر به عنوان سرنشین از تهران عازم یاسوج بودند. «ایمان غلام پور» ۴۸ ساله، «پیمان انصاری» ۱۳ ساله و «ایمان غضنفری» ۱۳ ساله کشته شدگان این تصادف بودند.
 
اسامی زخمی شدگان این تصادف هم حافظ ایروانی۱۱ ساله، رضا آشوغ ۱۲ ساله و متین کارگر ۱۳ ساله اعلام شده است.
+41
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  کیوان م - تهران، ایران

  در رژیم آخوندی ،آخوندها و زیر دستانشان به ورزش و ورزشکار اهمیت نمیدن ،حالا اگر از بچه‌های فلسطیین و لبنان و سوریه بود بوق و کرنا میکردن که باید به این مظلومان کمک بشه ،ای خاک بر سر هر چی‌ آخوندو طرفدار آخوندو مزدور رژیم که برای تازیها سر و دست میشکونن ولی‌ برأی ایرانی‌ ککشون هم نمی‌گزه .
  0
  23
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  تی تی گل - گراتس، اتریش
  مسافرت با پراید مثل رفتن زیر اب با کپسول بوتانه
  0
  0
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.