نقشه سیاه مدیرعامل خارجی برای کارمندان زن

 مرد خارجی وقتی ورشکسته شد برای پرداخت نکردن حقوق کارمندان زن شرکت، نقشه سیاهی را طراحی و اجرا کرد. متهم علاوه بر پرداخت نکردن حقوق کارمندان، برای منتشر نکردن عکس خصوصی آنها اخاذی می‌کرد.
 
به گزارش جام جم، هفته گذشته زن 27 ساله ای با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از مردی به اتهام تهیه فیلم و عکس مخفیانه از وی برای اخاذی میلیونی شکایت کرد .
 
شاکی در اظهاراتش گفت: در 17 سالگی ازدواجی ناموفق داشتم و بعد از آن اعتمادم را نسبت به افراد اطرافم از دست دادم. سه ماه پیش به پیشنهاد یکی از دوستانم و برای خلاصی از این وضع، به عنوان منشی در یک شرکت مشغول به کار شدم. مدتی بعد مدیرعامل شرکت از من خواستگاری کرد که ابتدا قبول نکردم اما با توجه به اصرارهایش، از او خواستم اجازه دهد همدیگر را خوب بشناسیم و سپس درباره ازدواج تصمیم بگیریم.
 
وی اضافه کرد: یک ماه و نیم که از این ماجرا گذشت به او پاسخ منفی دادم، اما او چند روز بعد بی آن که حقوقم را بپردازد مرا اخراج کرد. تصمیم گرفتم از او شکایت کنم اما کارفرما زمانی که از ماجرا مطلع شد، پیامک هایی برایم ارسال کرد مبنی بر این که فیلم و عکس های خصوصی مرا دارد و اگر از او شکایت کنم، آنها را در فضای مجازی منتشر می کند. ابتدا گفته هایش را قبول نکردم تا این که زمانی که برایم بخشی از فیلم و عکس ها را از طریق گوشی تلفن همراهش ارسال کرد، متوجه شدم او مخفیانه از من در شرکت و خانه اش فیلم گرفته است .
شاکی افزود: مدیرعامل شرکت تهدید کرد باید از حق و حقوقم در شرکت بگذرم و برای منتشر نکردن فیلم و عکس ده میلیون تومان به او بپردازم.
دستگیری متهم
همزمان با شکایت زن جوان، تحقیقات پلیس فتا برای دستگیری متهم که تبعه یکی از کشور های همسایه ایران است، آغاز شد اما متهم محل کارش را تغییر داده بود.
در ادامه محل تردد متهم زیر نظر گرفته شد تا این که مرد تبهکار دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد. این درحالی بود که در بازرسی از رایانه شخصی متهم علاوه بر تصویر و فیلم تهیه شده از شاکی، تصویر و فیلم مربوط به بیش از پنج دختر و زن جوان دیگر که مخفیانه گرفته شده بود، کشف شد .
اعتراف مدیرعامل اخاذ
مرد اخاذ در اعترافاتش گفت: من تبعه یکی از کشورهای شمالی ایران هستم و همسر و دو فرزندم آنجا زندگی می کنند. برای تاسیس یک شرکت تجاری به ایران آمدم و با کمک دوستم مدارک جعلی با هویت ایرانی تهیه و با اجاره شرکتی در مشهد، چند زن و دختر را به عنوان منشی وکارمند استخدام کردم اما بعد از چند ماه با مشکل مالی رو به رو شدم. کارمندانم حقوق خود را می خواستند و من پولی نداشتم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با نقشه ای سیاه آنها را بدون پرداخت حقوق اخراج کنم.
متهم اضافه کرد: بنابراین چند هفته ای با آنها ارتباط دوستی برقرار می کردم و به بهانه های مختلف آنها را به خانه ام می کشاندم و با دوربین هایی که در خانه نصب کرده بودم فیلم و عکس می گرفتم. بعد هم آنها را اخراج می کردم. وقتی حقوقشان را می خواستند با تهدید به انتشار فیلم و عکس های خصوصی آنها، از شکایت منصرفشان می کردم. از چند طعمه خود نیز بین سه تا 10 میلیون تومان گرفته ام.
+48
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  bahram$hiroshima - هیروشیما، ژاپن

  همچین میگن خارجی‌ آدم فکر می‌کنه یه نفر با قد ۱۹۰ با موهای بوره ،دیگه همه میدونن این کار افغانی هستش،اون هم تو مشهد.
  27
  59
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  [::bahram$hiroshima - هیروشیما، ژاپن::]. جغرافیای شما صفر!! افغانستان یکی‌ از کشورهای شمالی‌ ایران است!!!؟؟
  13
  39
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  bahram$hiroshima - هیروشیما، ژاپن
  خوشگل خانم ،پس استان خراسان با کره شمالی هم مرزه ؟؟؟؟؟بعدشم ‌ای کیو من کی‌ گفتم افغانستان همسایه شمالی ایرانه‌‌????
  14
  16
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  پریستوک - تهران، ایران
  [::bahram$hiroshima - هیروشیما، ژاپن::] در ضمن دولت ایران با افغانستان رودرواسی نداره و چون دل خوشی از افغانی ها نداره اگر می تونست متهم رو جای افغانی جا بزنه خودش دریغ نمی کرد.
  11
  13
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  می‌رن تو خونه اینها هر کاری اجازه میدان باهاشون می‌کنن بعد میان گریه می‌کنن که عکس‌های ما رو پخش نکنن آخه چطوری جرات میکنی‌ میری تو خونه که نمی‌شناسی حتا اگر قول ازدواج داده باشه باز هم نباید این کارو بکنی‌
  4
  22
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  خوب بگین افغانی بوده دیگه ،اونا که خارجی‌ حساب نمی‌شن. بعدم وقتی‌ میری خونه طرف باهاش می‌خوابی فکر میکنی‌ پولدار هست این چیزا رو هم داره، کاش برای خودش میرفتی نه پول.
  1
  13
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  فقط ببین سانسور تواین مملکت چکارمیکنه.حتی از نوشتن نام کشورمتهم که ترکیه یا آذربایجان شوروی یا خلاصه یه خرابشده دیگی,هراس دارن.دوم . باز گرم از درخته
  1
  6
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سیستانی - نیمروز، افغانستان
  افغانستان همسایه شرق ایران هست عزیزم.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  تی تی گل - گراتس، اتریش
  خوب اگه وا نمیدادین و تن به خواسته یه ادم عوضی نمیدادین این طوری نمیشد یارو 5-6 تا منشی داشته همه رو هم تونسته گول بزنه عجب دوره زمونه ای شده
  0
  0
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.