اجیرکردن ۲ آدم‌ربا برای اخراج مستأجر

پسر صاحبخانه برای اینکه مستأجرشان زودتر خانه را تخلیه کند، ۲ آدم‌ربای خشن را اجیر کرد. گروگان‌ها یک مادر و دختر ۳ ساله بودند که ۴ ساعت در یک خانه قدیمی زندانی شدند.
ماجرا از این قرار بود که ظهر 23شهریور‌ماه زنی جوان به همراه دختر 3ساله‌اش برای خرید به خیابانی در شرق پایتخت رفت. لحظاتی بعد وقتی این مادر و دختر وارد کوچه خلوتی شدند 2مرد قوی‌هیکل به سمتشان رفتند. یکی از آنها چاقویی زیر گلوی زن جوان گذاشت و دیگری با تهدید دختر 3ساله او را ربود.
کمی آن طرف‌تر یک خودروی پژو پارک شده بود که کودک‌ربا به سمت خودرو رفت و دختر بچه را به زور سوار ماشین کرد. مادر او در مقابل چشمان وحشت زده دخترش شروع کرد به داد و فریاد و کمک خواستن از مردم که در همین حین مرد مسلح تهدید کرد که اگر سکوت نکند او را خواهد کشت. او به زور و تهدید زن جوان را هم سوار خودروی پژو کرده و به همراه راننده که منتظرشان ایستاده بود گریختند. اما انگیزه آنها از گروگان گرفتن این مادر و دختر چه بود؟
    4ساعت بعدزن جوان درحالی‌که آثار ضرب و شتم روی صورتش وجود داشت به اداره پلیس رفت تا پرده از راز شوم آدم‌ربایان خشن بردارد. او حتی از ناحیه پا نیز هدف ضربه چاقو قرار گرفته و مجروح شده بود که در توضیح ماجرا گفت: 3مرد گروگانگیر وقتی من و دخترم را با زور و تهدید چاقو سوار ماشین کردند التماسشان کردم که دخترم را رها کنند اما آنها مرتب فحاشی می‌کردند و کتکم می‌زدند.
دخترم به‌شدت وحشت کرده بود و مرتب گریه می‌کرد. آنها در یکی از خیابان‌های همان حوالی ایستادند و وقتی راننده برگشت و به آدم‌ربایان گفت که من و دخترم را به داخل خانه ببرند او را شناختم. راننده کسی جز پسر صاحبخانه‌ام نبود که همان لحظه متوجه شدم که او طراح نقشه آدم‌ربایی است.
این زن در ادامه گفت: 2 آدم‌ربای خشن با تهدید من و دخترم را به داخل خانه بردند و لحظاتی بعد هم پسر صاحبخانه به آنجا آمد. او تهدید کرد که هرچه زودتر خانه‌اش را تخلیه کنم. تا پیش از این او و پدرش از من خواسته بودند تا آپارتمانشان را تخلیه کنم و من هم به‌دنبال خانه‌ای مناسب بودم.
این مادر و دختر 4ساعت در آنجا زندانی بودند و پس از آن پسر صاحبخانه با تهدید آنها را رها کرده بود. او شاید تصورش را هم نمی‌کرد که پس از رهایی مستأجرش، او به اداره پلیس برود و شکایت کند. زن جوان در ادامه می‌گوید: در آن 4ساعت پسر صاحبخانه و همدستانش به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.
آنها حتی تهدیدم کردند که اگر به‌زودی خانه را تخلیه نکنم هم خودم و هم دخترم را به قتل می‌رسانند. آدم‌ربایان پیش از رهایی ما برای اینکه مرا بترسانند با چاقو ضربه‌ای به پاهایم زدند که مجروح شدم. درحالی‌که گریه می‌کردم به من گفتند که اگر پای پلیس را به میان بکشم جان خودم و دخترم در خطر است. با این حال تصمیم به شکایت گرفتم چون امنیت جانی ندارم.
    دستگیری متهم در خوابتیمی از مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی با دستور قاضی سعید احمدبیگی بازپرس دادسرای جنایی پایتخت تحقیقات خود را در این پرونده آغاز کردند. در نخستین گام پاتوق‌های احتمالی طراح نقشه گروگانگیری که کسی جز پسر صاحبخانه شاکی نبود را زیر نظر گرفتند تا اینکه وی سحرگاه دیروز در بستر خواب دستگیر شد. او روز گذشته برای انجام تحقیقات به دادسرا منتقل شد و اتهام آدم‌ربایی را انکار کرد. وی مدعی شد که مادر و کودک را سوار ماشین خود کرده و از مادر خواسته تا هرچه زودتر خانه‌شان را تخلیه کند.
او درحالی این ادعا را مطرح کرده که چند شاهد در محل دیده‌اند که 3نفر با زور و تهدید چاقو مادر و دختر را ربوده و سوار خودرو کرده بودند.به‌گزارش همشهری، هم‌اکنون پسر جوان با قرار قانونی دراختیار مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته است و تحقیقات برای شناسایی 2 آدم‌ربای خشن اجیر شده ادامه دارد تا ابعاد پنهان ماجرا آشکار شود.
+22
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  غربت سرد - بروکسل، بلژیک
  یه کار بچگانه چه عواقب شدیدی میتونه داشته باشه
  2
  4
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  کتک خورده تجاوز بهش شده با چاقو زدنش همه اینها یک کار بچگانست؟
  0
  6
  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.