کار زیبای انصاری فرد برای هادی نوروزی پس از گلزنی در لیگ یونان

مهاجم سابق پرسپولیس گل خود را تقدیم به هادی نوروزی کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم پانیانیوس در ادامه رقابت های لیگ یونان به مصاف تیم آناتولیکوس رفت که در نهایت موفق شد این تیم را 5 بر یک شکست دهد. کریم انصاری فرد در دقیقه 75 وارد بازی شد و موفق شد در دقیقه 83 دروازه حریف را باز کند. او بعد از گلزنی پیراهن خود را در آورد و همه متوجه نوشته ای شدند که برای درگذشت هادی نوروزی بود. شماره 24 بالای پیراهن به چشم می خورد و کریم جمله ای هم به خاطر درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس نوشته بود؛ «روحت شاد، کاپیتان» این کار تاثیرگذار کریم باعث شد تا همه متوجه شوند با اینکه دور از هادی است اما در کنار همه پرسپولیسی ها از این اتفاق تلخ، بسیار ناراحت است.
کریم انصاری فرد مرگ هادی نوروزی را یک «دروغ» می داند
مهاجم سابق تیم ملی امشب شنبه بعد از گلزنی برای پانیانیوس گل خود را تقدیم به هادی نوروزی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او دقایقی پس از این بازی هم در اینستاگرام خود متنی احساسی برای مرگ هادی منتشر کرد و نوشت: «هادی عزیز وقتی این متن را برایت می نویسم، در زادگاهت آرام گرفته ای. نمی دانم این شب و روزها را دور از وطن چگونه سر کنم. با این غم بزرگ که نمی دانم چطور با آن کنار بیایم. رفتن تو بزرگترین دروغی بود که می توانستم بشنوم اما گویا همه مردم دنیا دروغ می گویند. من هنوز این دروغ را باور نکرده ام چون می دانم زنده ای. این رفتن نیست، کوچ کردن است. از اینجا به جایی دیگر. به جایی که می دانم تو به آن تعلق داری، به بهشت. هادی می دانم از این زندگی عاصی شده بودی و آرام و بی صدا، وقتی همه خواب بودیم از کنارمان کوچ کردی و به جایی رفتی که نیک می دانم، در آنجا خوشبخت ترین هستی.
فقط من مانده ام و خاطراتی که از درون من را می خورد. کاش در تمام آن روزها که همبازی بودیم، حرف می زدی، داد می زد، شوخی می کردی و از بچه هایت برایمان می گفتی، اما افسوس که حالا با آن سکوتت و با آن آرامشت، رفتنت را دردناک تر کردی. پسر خوب از بین ما رفت و ما مانده ایم و دروغ بزرگی به نام مرگ تو.
راستی هادی، شنیده بودم در تعطیلات برای کودکان روستایت توپ و لباس می خریدی. هنوز رد پایت آنجاست و بچه ها منتظر بازگشتت هستند. بازگشت عمویی که برایشان در صندوق ماشینش کلی هدیه دارد. آنها هم مثل من رفتنت را باور ندارند و همه منتظر هستیم یک روز دوباره ملاقاتت کنیم. تا آن روز فقط چهره آرامت با آن لبخند دلنشین در خاطره ما باقی می ماند و برای دیدنت لحظه شماری می کنیم.»
+105
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  bulgaria - اندن، بلژیک

  چقدر با مرام ، آفرین به تو هم وطن با شرف
  1
  27
  یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.