نمایی از انسانیت - مرد نروژی اردک گرفتار در یک دریاچه یخ زده را نجات داد - تصاویر

+161
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Leopard Lover - لندن، انگلستان

  اگر ذره ای انسانیت و آدمیت در وجودت یافت شود هرگز و هرگز آزار و شکنجه هیچ حیوان نازنینی را نمیتوانی تحمل کنی. در ایران اسلامزده و وارونه شده باوفاترین حیوان، سگ نازنین را اسید تزریق میکنند، به گربه های بی آزار خیابانی سنگ پرتاب میکنند، نادر ترین حیوان زیبا نقش چون پلنگ را از دکل برق آویزان میکنند و در روز عید نکبتشان گلوی گوسفندان بی گناه را میشکافند و عکس یادگاری هم میگیرند :(
  12
  103
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - اسلو، نروژ
  گوزن زخم خورده در قلب بیشه انبوه - رنجت آورده حیوانات را به سکوت - غمت آورده شاخسارها را سر به فرود - آن چشمها آن شاخها و آن فروغ - که صیاد . نتوانست از تو ربود. (شعری از بولنت اجویت - شاعر- سیاستمدار و نخست وزیر ترکیه سروده ۱۹۷۱ )
  4
  10
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  [::Leopard Lover - لندن، انگلستان::]. گرامی‌ --شاید باورش سخت باشد ولی‌ آزار حیوانات در ایران ما حتی قبل از آن قلاب یک امر طبیعی است!! حتی در ترکیه وقتی‌ به گربه یی نزدیک میشوید به جای فرار نیاز به نوازش می‌بینید-در ایران آنچه که از کودکی به یاد دارم تیرکمان به دست بچه‌ها و کشتن پرندگان وآزار سگ وگربه!!!
  5
  27
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  حتما از مسلمون های نروژ بوده ! همونجور که همه میدونن مردم اروپا خسته و بیزار از کفر , دسته دسته دارن به این دین جهان شمول میپیوندن
  17
  13
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  حالا اگر این اردک در ایران بود حدس بزنید چه در انتظارش بود
  1
  19
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Leopard Lover - لندن، انگلستان
  [::parvin55 - مادرید، اسپانیا::]. نازنین به عقیده من انسانها خطرناکترین و وحشی ترین نژاد هستند. جنگهای پی در پی، کشتار های بی پایان به نام دین و عقیده و خدای خونخوارشان، شکنجه کردن و سوء استفاده کردن جنسی از کودکان در جهان، کشتار حیوانات برای فروش عاج، پوست و استخوانشان، و هزار جنایات دیگر،،،،،، حیوانات بسیار مهربان و وفادار هستند، همدیگر را به خاطر عقیده و مذهب و خدایشان نمی درند. حیوانات برترین موجودات روی زمین هستند و شوربختانه در طول زمان همیشه قربانی خودخواهی ها و حماقت انسانها شده و میشوند.
  6
  17
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::Leopard Lover - لندن، انگلستان::]. هم میهن گرامی‌ صد در صد با شما موافقم‌متاسفانه جز همین نوشته‌ها و اشتراک فکری با چند همفکر راه دیگری نیست!!
  2
  6
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  بهنام# - اسلو، نروژ
  اگه یه چند سال تواین نروژ زندگی کنین اونوقت میفهمین که چه آدمهای سرد و بیروحی هستن. از نظر نروژیها ارزش یک حیوان از یه خارجی‌ بالاتره.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.