روایت «فوت» کاپیتان پرسپولیس /«هادی وقتی رفت که هانای ۱۰ ماهه در آغوشش بود»

 شب تلخی بود . شبی که هانای کوچک بی آنکه حتی یک بار بابا صدایش کرده باشد ، داغ پدر دید.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ورزشگاه آزادی از دیشب تدارک دیده تا ساعت 8 صبح میزبان ده ها هزار نفری باشد که برای آخرین وداع با هادی نوروزی دور هم جمع می شوند. جماعتی که می خواهند آخرین بار با کاپیتان جوان پرسپولیس وداع کنند. او شاید اولین کاپیتان تاریخ استقلال و پرسپولیس است که اینگونه تلخ در دوران فوتبالش ، فوت می کند. ماجرای رفتنش خیلی تراژیک است. او ، هانی ، هانا و مادر خانه ، تا نیمه های شب دور هم خوش بودند . می گفتند و می خندیدند  و شاد شاد بودند. تنها چند ساعت بعد  اما هادی که مدتی را به دلیل آسیب دیدگی دور از تمرینات بود ، در خواب یکبار دچار تنگی نفس شد. همسرش ابتدا فکر می کرد او بد خواب شده اما این حالت ادامه داشت. او سراسیمه شده بود و گریه کنان هانای 10 ماهه را کنار پدر گذاشت. سراسیمه سراغ همسایه ها رفت تا کمک بیاورد و لحظاتی بعد ، هادی درحالی که دیگر نفس نمی کشید ، هانا در آغوشش بود. هانای کوچک که از شلوغی خانه گریه می کرد و اصلا نمی دانست چگونه در این نیمه شب ، برای همیشه دیدن پدر برایش یک افسوس شده است. پدر فوتبالیست و یکی از محجوب ترین فوتبالیست های تاریخ پرسپولیس. این روایتی از درگذشت هادی است که همسرش دیروزز ، با چشمانی اشکبار ، بارها و بارها برای مهمانان فوتبالی که به دیدن شان می رفتند تعریف می کرد.
 
هادی صبح جمعه در ورزشگاه آزادی و در بین هواداران پرشور فوتبال ایران ، تشییع شد. او پس از شادروان حجازی ، دومین بازیکنی بود که از ورزشگاه آزادی تشییع می شد و پیکرش قرار است در قطعه نام آوران آرامگاه شهر بابل به خاک سپرده شود.
همسر هادی نوروزی گفت که ای کاش هیچوقت به ورزشگاه آزادی نمی رفت.
امروز در ورزشگاه آزادی، گریه ها و زجه های او به شدت حاضرین را تحت تاثیر قرار داده است. همسر هادی نوروزی وقتی وارد ورزشگاه شد، بسیار مستاصل به نظر می رسید و با فریاد به حاضران گفت که سرانجام به ورزشگاه آزادی آمد ای کاش هیچوقت این اتفاق می افتد. او فریاد می زد: «هادی من کجاست.» گریه های او به شدت حاضرین را منقلب کرده بود و فقط گریه می کردند.
+56
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  persik - کیف، اوکراین

  خدایا ایران ما را چه میشود؟نفرین شاه ما را گرفت،که بعد از انقلاب ننگین ۵۷ایران و ایرانی در سراسر جهان خوارو بی ارزش ودر ایران جوانان ایران جوانمرگ شدند۰
  15
  57
  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.