مقایسه تعداد حاضرین در سخنرانی احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل

دیروز حسن روحانی در اجلاسیه عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد. این سومین حضور روحانی در قامت رئیس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل بود. پیش از آن محمود احمدی نژاد 8 بار در این جایگاه مواضع خود را در سازمان ملل بیان کرده بود. تصویر زیر مربوط به سخنرانی رئیس جمهور است. همانطور که در تصویر مشخص است، اکثر صندلی های اجلاس از سوی هیئت های دیپلماتیک جهان پر می باشد و نمایندگان کشورهای مختلف به سخنان او گوش می دهند.
 
+235
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  baba bekheyal - اسپارت شهر باران، ایران

  احمدی نژاد نامرعی حال میکنه ;)
  4
  60
  ‌چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  اینم اثباتِ سخنانِ مموتی که میگفت من حاله نور دارم! خوب وقتی‌ اون سخن پراکنی میکرد، نورِ حاله اش حاضرین را اذیت میکرد و اونها مجبور بودند سالن را ترک کنند تا کور نشوند !
  5
  65
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  در واقع درایت مردم ایران بود که این صحنه را عوض کرد بسیاری از مردم در لحظه آخر تصمیم گرفتند در انتخابات شرکت کنند که اگر قهر کرده بودند و جلیلی انتخاب میشد دوباره همان صحنه های دوران احمدی نژاد تکرار می شد . قهر کردن از صندوق رای اگر پشتش برنامه باشه خیلی خوبه ولی بدون هدف و بدون این که بعد از آن برنامه ای برای حرکت نباشه هیچ کمکی نمی کنه و اوضاع را بدتر هم می کنه . به هر حال مردم ایران پیام بزرگی به دنیا دادند که ما نمی خواهیم منزوی باشیم ما می خواهیم با دنیا رابطه داشته باشیم و بخاطر همین هم دنیا از این امر استقبال کرد
  15
  47
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه بیخودی رای منفی‌ نده .مچتو گرفتم .
  10
  7
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  خوب روحانی روباهه چرب زبونه احمدی نژاد راسو بود
  3
  16
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  این افراد حاضر در سخنرانی احمقی نژاد همون هیت همراه اعم از عمه، خاله، داماد با اهل خانواده و اقوام، عروس با اقوام، همسایگان گرامی‌،، سبزی فروش سر کوچه‌ با خانواده و اقوام ( همونی که گوجه کیلویی‌ ۲۰۰ تومن می‌فروخت و اینم مردم رو دعوت میکرد بیایین از سر کوچه ما خرید کنین ) و امثالهم که سرفه میکرد براش کف می‌زدند. خخخخ. حیف که ایران رو بسوی نابودی برد ولی‌ بودنش برای خنده بد نبود. کمپوت خنده بود. اسکل به تمام معنا مثل جورج بوش با اون سخنرانی‌های خنده دارش. سلام باشین.
  1
  11
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  parsm - کپنهاک ، دانمارک
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. چقدر باید ساده لوح باشیم که فکر کنیم روحانی کاندید اصلی‌ حکومت برای نجات و فرار از ورشکستگی کامل اقتصادی نبود. فقط چند ماه دیگه تحریمها ادامه داشت کارشون تموم بود. ولی‌ اینبار هم یه ممد خاتمی دیگه رو کردن تا باز ناجی اسلام بشه. فرض کن کل سالن و خیابونای اطرافش پر بشه از کسأیک به حرفای این مکیولی گوش میدان، چه تو جیب مردم میره؟.
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  اینها هر جفتشون یک هدف را دنبال میکنند منتها محمودی یک جوری میگفت اینها میفهمیدن چی میگه این روحانی منتها جوری حرف میزنه که اینها نمی فهمند چی میگه به خاطر همین دارن گوش میدن به حرفاش
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.