عالیشاه: سطح فوتبالمان با عمان از زمین تا آسمان است/قبول ندارم پس از ۱۴ سال تراکتور را بردیم!

بازیکن تیم ملی ایران می گوید تفاوت سطح فوتبال ایران با کشورهایی نظیر عمان زیاد است اما باید این را در بازی هفته آینده هم در عمل دوباره نشان دهیم.
به گزارش خبرگزاری فارس،امید عالیشاه در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال با اشاره به گذشت سه روز از اردوی تیم ملی در دوبی اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات خوبی را در اینجا انجام می دهیم و آماده می شویم تا پنج شنبه هفته بعد دیدار برابر عمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم. فکر می کنم عمان در مقایسه با گوام و هند حریف سرسخت تری برای ما خواهد بود، به ویژه اینکه بازی ما برابر این تیم در مسقط برگزار می شود و شرایط آب و هوایی به نفع حریف خواهد بود.
وی افزود: البته سطح فوتبال ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس از زمین تا آسمان است اما نیاز داریم هفته بعد این موضوع را دوباره در عمل نشان بدهیم.
عالیشاه درباره دومین حضورش در تیم ملی هم گفت: مرتبه اولی که یک بازیکن وارد اردوی تیم ملی می شود، مطمئنا با دفعات بعدی متفاوت است. اکنون من شرایط سبکتری داریم. در مجموع فکر می کنم فضای تیم ملی بسیار خوب است و ترکیب تیم را تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان تشکیل می دهد که این موضوع خیلی به تیم ملی کمک کرده است. امیدوارم من هم بتوانم برای تیم ملی مثمرثمر باشم و بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم. فضای موجود در تیم ملی خیلی راحت تر از چیزی است که پیش بینی می کردم و این اتمسفر به بازیکنان کمک می کند که به آسانی قابلیتهای خود را ارائه کنند.
وی با اشاره به کار با کی روش در تیم ملی و با برانکو در پرسپولیس گفت: این شانس یک بازیکن است که می تواند با مربیان بزرگ کار کند و حتما این تجربه به بازیکن در آینده کمک می کند. کی روش و برانکو از بزرگترین مربیان خارجی فوتبال ایران هستند و هر دو کارنامه بسیار خوبی از خودشان به جا گذاشته اند. من در یک سالی که تقریبا با برانکو بوده ام یا همین دو اردویی که با کی روش پشت سر گذاشته ام نکته های زیادی یاد گرفته ام که حتما می تواند در آینده به فوتبالم کمک کند.
عالیشاه با اشاره به انگیزه خود برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی گفت: همه بازیکنان دوست دارند، یکی از بازیکنان اصلی تیم باشند. من هم مستثنی نیستم. اگر کسی بگوید دوست ندارد در ترکیب باشد، دروغ گفته است. من هم انگیزه بسیار بالایی دارم که بتوانم خودم را به ترکیب اصلی تیم وارد کنم و برای این هدف همه تلاشم را به خرج می دهم.
وی درباره پیروزی پرسپولیس در تبریز بعد از چهارده سال گفت: نمی شود گفت که چهارده سال در تبریز نبرده ایم چرا که تراکتورسازی تازه پنج سال است به لیگ برتر بازگشته است. اصلا من به این اعداد و ارقام اعتقادی ندارم. مهم پیروزی پرسپولیس بود که به دست آمد. مطمئن هستم اگر مشکلات کمتر شود، شرایط تیم بهتر هم خواهد شد. امیدوارم این اتفاق بیفتد.
عالیشاه درباره صعود پرسپولیس به یک چهارم جام حذفی هم گفت: مطمئنا جام حذفی بهترین و کوتاه ترین راه برای رسیدن به جام حذفی است. اگر تیمی نتواند در لیگ برتر به نتایج دلخواه برسد، جام حذفی می تواند کمک خیلی خوبی باشد اما ما هنوز لیگ را هم تمام شده نمی دانیم چرا که تنها هفت هفته از لیگ برتر گذشته است و با توجه به بازیهایی که در تهران داریم امید زیادی خواهیم داشت که وضعیت جدول را تغییر دهیم.
وی در پایان گفت: در این هفته های ابتدایی نتیجه چند بازی را روی بدشانسی از دست دادیم. در چند بازی هم با اشتباه سهوی داوران نتایج را از دست دادیم. یکی، دو بازی هم مثل بازی با ذوب آهن را باید می بردیم. پنج- صفر یا پنج یک می توانستیم آن بازی را ببریم اما دو بر یک باختیم و آقای فغانی به اشتباه یک پنالتی به ضرر ما گرفت و بعدا اذعان کرد که در آن صحنه مرتکب اشتباه شده است. به هر حال اینها گذشته است و باید شرایطی که در آینده داریم بهتر از این باشد. هواداران از پرسپولیس انتظار دارند و حق هم با آنهاست.
+8
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.