همدستی زن ۵۰ ساله و پسر ۳۳ ساله در قتل شوهر

 زن میانسال پس از آشـنـایـی با پـسر ۳۳ساله‌ای در شبکه‌های اجتماعی، نقشه قتل شوهرش را عملی کرد.
 
پسر جوان پیش از این نیز برای ارتکاب جنایت وارد عمل شده بود اما موفق به اجرای نقشه‌اش نشده بود.صبح دوشنبه گذشته زن 50ساله‌ای با پلیس شهرستان ابهر تماس گرفت و مدعی شد شوهر 57ساله‌اش در خانه‌شان به قتل رسیده و لوازم باارزش آنها سرقت شده است. به‌دنبال این تماس تیمی از مأموران راهی محل جنایت شدند و جسد مرد میانسال را دیدند که با ضربات چاقو و جسمی سخت به قتل رسیده بود.
 
همسر مقتول مدعی بود که وی هنگام حادثه در خانه نبوده و صبح که به خانه‌شان برگشته با جسد غرق خون شوهرش مواجه شده و پلیس را خبر کرده بود. این زن همچنین مدعی بود که همسرش قربانی سارقان شده و اموال باارزش خانه‌شان به سرقت رفته است.
با اظهارات این زن، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان زنجان برای کشف راز جنایت شروع شد. هر چند در ابتدا به‌نظر می‌رسید انگیزه جنایت سرقت بوده است اما تحقیقات تخصصی نشان می‌‌داد که قاتل یا قاتلان برای ردگم کردن اقدام به سرقت مقداری از اثاثیه خانه کرده‌اند و در حقیقت انگیزه‌ آنها چیزی جز سرقت بوده است.
 
این فرضیه وقتی قوت یافت که مأموران متوجه شدند چند‌ماه پیش هم مقتول هدف سوءقصد قرار گرفته بود. ماجرا از این قرار بود که مدتی قبل‌تر هم مرد جوانی به‌عنوان مسافر سوار خودروی مقتول شده و قصد داشته با انداختن طناب از پشت سر به دور گردنش او را خفه کند اما موفق نشده و متواری شده بود.
 
با این اطلاعات، تحقیقات کارآگاهان وارد مرحله‌ای تازه شد و آنها در ردیابی‌های تخصصی به جوانی سابقه‌دار به نام مسعود رسیدند که روز حادثه در نزدیکی خانه مقتول دیده شده بود. مسعود که سوابقی از درگیری و شرارت هم داشت، بعدازظهر همان روز دستگیر شد و این در حالی بود که روی دست‌ها و پیشانی‌اش آثار خراش و جراحت دیده می‌شد. بازجویی از جوان 33ساله شروع شد و او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به قتل مرد میانسال اعتراف و راز مهمی را فاش کرد.
 
مرد جوان گفت: حدود یک سال پیش بود که از طریق شبکه‌های اجتماعی با همسر مقتول آشنا شدم. هر بار که با هم حرف می‌زدیم، او از شوهرش شکایت می‌کرد و مدعی بود که شوهرش به او سخت می‌گیرد. حرف‌های این زن روی من تأثیر گذاشت و تصمیم گرفتم به وی کمک کنم. قرار گذاشتیم که با هم شوهر او را به قتل برسانیم و بعد ازدواج کنیم. این بود که یک‌بار به‌عنوان مسافر سوار ماشین مقتول شدم و قصد جانش را کردم که موفق نشدم.
 
برای همین منتظر ماندم و روز حادثه با بالا رفتن از دیوار، وارد خانه آنها شدم و پس از غافلگیر کردن مقتول، با ضربات چاقو و چکش وی را به قتل رساندم و فرار کردم.سرهنگ رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان این خبر گفت:‌پس از اعترافات عامل جنایت برای وی و همسر مقتول قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.
+49
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  متاسفانه چیزی که تو ایران روز به روز از بین میره انسانیت و معرفته.
  2
  51
  ‌چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  تی تی گل - گراتس، اتریش
  خوب مهریه ش رو میبخشید طلاق میگرفت کشتن که نشد کار تا حالا صد ها پرونده این شکلی بوده که همه هم فاش شده انگار مردم از اخبار و حوادث بی اطلاع هستند یا فکر میکنن خیلی زرنگ هستن
  0
  0
  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.