محکومیت زنی که دو سال در نقش مرد با زنی دیگر رابطه جنسی داشت

زنی که برای برقراری رابطه با یک زن دیگر،  به مدت دو سال، خودش را به جای یک مرد جا زده بود، روز سه‌شنبه (۱۵ سپتامبر-۲۴ شهریور) از سوی دادگاهی در بریتانیا به اتهام تجاوز جنسی مجرم شناخته شد.
 
بر اساس اعلام هیات منصفه، “گِیل نیولند” ۲۵ ساله در زمان رابطه جنسی با قربانی، با «نیرنگی استادانه» چشمان او را با چشم‌بند می‌بسته و سپس از آلت مصنوعی استفاده می‌کرده است.
 
به نوشته‌ی سرویس جهانی بی.بی.سی، قربانی که باور کرده بود “نیولند” مرد است، سرانجام در آخرین مواجهه‌شان در سال ۲۰۱۳، چشم‌بندش را برداشت و به جنسیت واقعی او پی برد.
 
آن‌گونه که قربانی به پلیس گفته، “نیولند” برای این‌که بتواند او را به بستن چشم‌بند در هنگام رابطه جنسی قانع کند، به وی گفته بود که در اثر یک تصادف ماشین و نیز تومور مغزی، بدنش زشت شده است و چون از این موضوع خجالت می‌کشد، نمی‌خواهد آن را نشان بدهد.
 
“راجر داتن” قاضی دادگاهی در شهر چستر واقع در غرب انگلستان، با بیان این‌که «مسائل جدی پیرامون شخصیت “گیل نیولند” وجود دارد» به رسانه‌ها گفت حکمی که در ماه نوامبر (آبان) برای وی صادر خواهد شد، «عواقب جدی» برای او در پی خواهد داشت.
 
به نوشته‌ی وب‌سایت “لیورپول اکو”، نیولند در دادگاه مدعی شده که در طول رابطه‌، قربانی “آگاهانه” در حال ایفای نقش بوده است. او هم‌چنین این جمله را در واکنش به مجرم شناخته‌شدنش با فریاد تکرار می‌کرد: «چطور می‌توانید من را برای کاری که انجام ندادم، زندانی کنید؟»
 
در همین حال، نکته‌ی عجیب‌تر ماجرا این است که قربانی هم‌زمان با رابطه‌اش با “نیولند”، با هویت واقعی زنانه‌ی او نیز دوست بوده است.
او در توضیح این‌که چگونه به مدت دو سال فریب “نیولند” را خورده، به دادگاه گفته: «متاسفانه من چشمانم را کاملا به روی ماجرا بسته بودم و فقط می‌توانم آن را به حساب درماندگی‌ام در آن زمان بگذارم.»
 
وی در پاسخ به این پرسش که اگر از هویت زنانه‌ی “نیولند” اطلاع داشته، باز هم وارد رابطه با او می‌شده نیز می‌گوید: «هرگز آن را نمی‌پذیرفتم. این [رابطه با هم‌جنس] موضوعی نیست که به خاطر آن افراد را قضاوت کنم اما خودم وارد آن نمی‌شوم.»
+76
رأی دهید
-46

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  mina minavand - هانور، آلمان

  خدا کمکش کنه.بعضیها چه مریضی هایی دارن.
  8
  78
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  forogh - اصفهان، ایران

  متوجه نشدیم قربانی اساسا ازبرقراری رابطه جنسی ناراحت است یا ازاین که جنس تقلبی به جای اصل بهش غالب کردند دوسال زمان کمی نیست یعنی طرف وارد اتاق که میشده این چشمش بسته بوده اون کارشوانجام میداده میرفته یا طرف با گریم مردانه وارد میشده .؟ تشخیص هیکل زن ازمرد بازهم با وجود گریم صورت کارمشکلی نیست صدا یعنی متهم صداش هم مردانه بوده .؟ دوسال .!!!من فکرکنم قربانی یا خودش دوست داشته قربانی باشه یا ازنظرسلامت عقلی مشکل داشته .؟
  4
  161
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  با تائید حرف هموطن عزیز forogh اصفهان- ایران . چطور میشود باور کرد که در طول 2سال نتوانسته طرف مقابلش را حتی با لمس کردن بدن بسناسد .اصلا" با هیچ معیاری جور در نمیآید.فقط میتوان گفت هر دو طرف بیمار جنسی و دچار مشگل روانی هستند.
  6
  96
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  اونیکه دو سال با این رابطه داشته باید به عنوان بزرگترین .....مشنگ دنیا جایزه گینیز بگیره
  2
  142
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  oghabe - بازل، سوییس

  [::forogh - اصفهان، ایران::]. بله درست می‌‌فرمایئد با شما موافقم،ولی از طرفی‌ دیگه وقتی بتفکر میفتم می‌بینم که احتمال این موضوع که صحیح باشه کم نیست .مثل ساده 1400سال پیش تقریبا عین همین موضوع رخ داد بصورت که .... اعراب بودند و .... ماها ،به هر حال تونستند خرافاتشونا به ما تحمیل کنن.اونا بیمار بودن و ما را هم بیمار و روانی‌ کردن.
  32
  100
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  سمندون - ساوتهمپتون، انگلستان

  چه قربانیه خری
  2
  46
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  siavashomaha - ماربیا، اسپانیا

  عجب خری ،یعنی‌ بدنه یک مرد رو با چشم بسته نمیشه تشخیص داد؟ برو آقا خر خودتی
  2
  42
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  مثله سگ دروغ میگه . اونا وقتی تو یه خونه هستن به قوله خودش دوسته همجنسه خودش بوده چه جوری شده که روی تخت یه دفعه دختر میشه پسر ؟ حالا کجای کار میلنگه بعداٌ مشخص میشه . فکر کنم آلت تناسلیه مشکل پیدا کرده
  3
  35
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  البته کامنت های دوستان گویا و به قولی جامع و کامل بود اما بنده به یاد ِ کارتون ِ بارباپاپا !! افتادم که احتمالا می توانست در هر لحظه از حالتی به حالت دیگر و احتمالا از جنسیتی به جنسیت دیگر تبدیل شود ایشان هم به تإسی از کارتون در مواقع لازم -در شب ها -مرد می شد و در طول ِ روز زن می شد !
  7
  19
  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  diyaco_1358 - اربیل، عراق
  مگه میشه؟؟؟؟؟ یعنی قربانی تو تمام زندگیش حتی با یه مرد هم رابطه نداشته که بتونه تشخیص بده . چطور حس نکرده داره از دیلدو استفاده میکنه . یعنی حتی یه بار هم نخواسته با دست لمسش کنه .
  2
  9
  یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.