فرشته عدالت در کشورهای مختلف - کاریکاتور

“گوندوز آقایف”، کارتونیست اهل کشور آذربایجان، در ادامه‌ی مجموعه‌ کارهای حقوق بشری خود، این بار نگاه طنزآلودش را به “فرشته عدالت” در کشورهای مختلف جهان از جمله ایران، ترکیه، روسیه، آذربایجان، سوریه، کره شمالی، امریکا و چین معطوف کرده است.
او با بیان این‌که برای این مجموعه ۱۵-۱۶ روز وقت گذاشته، می‌گوید: «من برای درک شرایط این کشورها، مطالعه و فکر کردم. این تصاویر، وضعیت واقعی آن‌ها را به تصویر کشیده است.»
“سلفی مقدس”، “پلیس در جهان”، و “فقط دیکتاتورها” از جمله معروف‌ترین مجموعه کارهای این کارتونیست آذربایجانی هستند.
 
آذربایجان
روسیه ( پوتینستان)
ترکیه
ایران(پلیس و ملا باهم)
سوریه
کره شمالی
ساخت چین
برزیل
یونان
آلمان
فرانسه
بریتانیا
آمریکا
سرزمین پنگوئن ها
+230
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Ali Okhtapous - مشهد، ایران

  خوب بود...ولی اونقدم مطالعش کافی نبوده...و یک مقدار بی مزه س کاریکاتوراش غیر بشاراسدش
  72
  15
  ‌چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
  ۴۷
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  ایران از همه جالبتر بود . ا ین تفسیر داستایوفسکی از آزادی است . بسیار عمیق و پرمعنا. همه ملت‌ها سقف آزادی دارند. سقف آزادی رابطه‌ی مستقیم با قامت فکری مردمان دارد، با همت بلند مردمان سقف بلند میشود، در جامعه ای که قامت تفکر و همت مردم کوتاه باشد سقف آزادی هم به همان نسبت کوتاه میشود. وقتی سقف آزادی کوتاه باشد، آدمهای بزرگ سرشان آنقدر به سقف میخورد که حذف میشوند، آدمهای کوتوله اما راحت جولان میدهند، بعضی از آدمهای بزرگ هم برای بقا آنقدر سرشان را خم می کنند که کوتوله میشوند. آن وقت سقف ها هی پایین تر و پایین تر می آید و مردم هی بیشتر و بیشتر قوز میکنند. تا اینکه تا کمر خم میشوند و دیگر نمیتوانند قد راست کنند. مردم نیز آزادی شان میشود یواشکی . و زندگی شان میشود جهنم!
  7
  98
  ‌چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
  ۵۵
  سلام لبخند - تهران، ایران

  شلوار اسد !!!!!!!!!
  5
  42
  ‌چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  ۷۴
  omidvar4 - استکهلم، سوئد
  خیلی قشنگ و پر معنا بود کاریکاتورها. بخصوص درمورد ایران و سوریه با اون شلوار مردک دلقک بشار سگ که حتی حیف سگ چون شرف داره به این احمق دراز جنایتکار.
  7
  23
  ‌چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  از همه معنادارتر آلمان بود. واقعا عربها وقتی نتونستند با جنگ جایی رو بگیرن با هجوم مهاجران می خوان اینکار رو بکنند. به نظر من باید اروپا با آمریکا قراردادی ببنده و بیشتر مهاجرا رو راهی آمریکا کنه چون تو. آمریکا چیزی مجانی نیست و باید تلاش کنی ولی در اروپا حمایت های زیاد مالی و اجتماعی باعث شده خیلی از عربها هوس اروپا و پول مفتش رو بکنند و خیلی زود خودشون رو صاحب خونه کنند. الان وضعیت فرانسه با سیاها و الجزایری های مسلمان رو نگاه کنید همین وضعیت در بریتانیا و پاکستانی ها و عربها برقراره و آلمان هم با ترک ها به مشکل خورده اسپانیا هم که نابود شده خودشون خبر ندارن
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۳
  ۴۴
  ahmadadib - تهران، ایران
  کاش جراتش را داشت و اول از جاییکه در اون زندگی میکنه شروع میکرد .
  8
  6
  ‌سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.