مردی که عامل درگذشت بیت الله عباسپور معرفی می شود

جام جم ورزشی: بحث بر سر درگذشت بیت الله عباسپور همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش جام جم ورزشی ، بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران که به عنوان شناسنامه بین المللی ورزش ایران هم معرفی می شود چندی پیش به دلیل بیماری واسکولیت درگذشت. خانواده این قهرمان پس از این اتفاق صریحا اعلام داشتند که دنیس جیمز بدنساز و مربی آمریکایی به دلیل مکمل هایی که در اختیار عباسپور قرار داده مقصر مرگ او در 36 سالگیست. دنیس جیمز به شدت این موضوع را تکذیب می کند و می گوید حتی یک نخود هم به عباسپور نداده اما همچنان گفته می شود دنیس جیمز که از سال 2012 با بیت الله عباسپور دوست بوده عامل بیماری خطرناک او بوده است.
 
جیمز در گفت و گوی مفصلی که با مشرق انجام داده می گوید:«اولین بار بیتو را در مسابقات فیبو 2012 آلمان دیدم. در آن سال برای حضور او در مسابقات مشکل ویزا و بلیط هواپیما پیش آمده بود و درست یک ساعت قبل از مسابقه به محل رقابت ها رسیده بود. این اولین تجربه رقابت بیتو در کلاس حرفه ای بود. خاطرم هست بعد از دور صبح مسابقه با هم حرف زدیم و من به او گفتم که بدن خیلی خوب و با استعدادی دارد.در همان نگاه اول چیزی که در بیتو توجه مرا به خود جلب کرد استعداد فوق العاده ای داشت بود. بدنش فرم زیبایی داشت و خودش را روی سکو خوب نشون می داد».
 
دنیس جیمز هنوز هم متهم است و جالب است در گفت و گوی اخیر خود با سایت مشرق صحبتی از شایعات به میان نیاورده است.
دنیس جیمز را در کنار بیت الله عباسپور می بینید:
+28
رأی دهید
-120

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  بعید هم نیست !!! و کمپین کمک کردنش هم رد گم کنى !!! سلامت باشین !!
  89
  36
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
  ۳۷
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  ای بابا! اینجا هم که کار کار غربی ها شد؟!؟! :o
  18
  87
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
  ۳۹
  arsham 667 - کپنهاک، دانمارک

  گربه صفت تر از ایرانی‌ نداریم..چون یارو بی‌ آبروشون کرد و نشون داد ما ایرانیا واسه قهرمانمون هیچی‌ ارزشی قائل نیستیم حتا تو بستر بیماری..حالا دارن واسش پرونده سازی می‌کنن . طبقه معمول.
  29
  160
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
  ۴۵
  kshamillan - مونترال ، کانادا

  روحش شاد ....حرف خانواده مشکوک ..اگر راست بوده باید خودش تو زنده بودنش شکایت میکرد ...
  8
  148
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹
  ۳۹
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  این اخوندای کثافت بوی تعفن ودروغ از سرتا پاشون سرا زیر.....وقتی شماهیچ کمکی به بیتو نکردید همین دنیس شروع به جمع اوری پول کرد .....فکر کردید درایران از بستگان لاریجانی مافیای داروههای تقلبی در ایران در کشورها ی دیگه مثل ایران ....با این حرفتون میخواهید .... که کردید پاک کنید و یامثل لاشخورها بوی پول به مشامتون خورده که بتونید شاید پولی بگیزیدوطرح شکایت کنید...چه شده بدنسازی یک دفعه عزیز شد!!!! کثیفترین و نجسترین و متعفن ترین رزیم در دنیا رزیم کثیف اخوندی ...
  12
  92
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
  ۳۷
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  [::kshamillan - مونترال ، کانادا::]. یک مروری داشته باش به خبرها و مصاحبه ها و سخنرانی های بعد از داستان باز شدن درب های سفارت انگلیس. دوباره جو غرب ستیزی راه انداخته اند. من هم برای همین جریان دارم تو هر خبری که کسی بیاد بگه کار، کار غربی ها است این جمله کامنت قبل را می نویسم. مردم باید متوجه باشند که این روزها همه چیز قراره گردن غرب بیافته. سیاست حکومت عقب افتاده ای که می خواهد ملت اش را هم مثل خودش عقب افتاده نگه داره. یکیشون فدای آغای عقب افتاده.
  8
  70
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
  ۳۹
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا...دوست من در دنیا رزیم اخوندی رو به دروغ میشناسن وخود ما که ایرانی هستیم میدونیم یک واقعیت...تا بیتو در تخت بود هیچ چیزی مطرح ننشد تا بعد فوت !!! من کامنتهای شما و بقیه دنبال میکنم شما هوشتون خوب ولی متاسفانه تعجب میکنم دراینجا خیلی خیلی ساده اندیش بودید!!این بدون داداش گلم این رزیم فقط با دروغ سرپا ایستاده
  4
  50
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
  ۴۹
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  بیتو زمانی‌ که در بیمارستان بود خودش این موضوع را تکذیب کرد ! گفت که اگر یه بدنساز سرش بشکنه مردم میگن از مکمل بوده ، فیلمش هست میتونید برید ببینید !
  4
  89
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
  ۴۷
  fereshteh-wi - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  ایرانیان نمک نشناس.دیدین!!!!!!!!؟؟/ اون موقع زنده بود حالشو‌ بردن .میخوان از مرده هم پول بسازن
  3
  48
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::mabahamim - منچستر، انگلستان::]دوست عزیز ممنون از کامنت شما !!! و فرموده شما هم کاملا صحیح !! درش هیچ شکى نیست !!! ولى کامنت من هم در حد یه حدس هستش !! من کاملا تایید نکردم !!! به هر حال خیلى از شما متشکرم با توضیحاتتون !! سلامت باشین !!!!.
  4
  10
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
  ۴۰
  Berdia-Iran - قم، ایران
  کشور دروغ و بیمار ایران ای داد کجایی پدر ایران زمین اریامهر اعلا حضرت ببینی کشورت به چه روزی افتاده
  5
  19
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
  ۳۸
  همسایه روبرو - مالمو، سوئد
  تا دیروز همشون می‌گفتن به مکمل ربط نداره حالا فهمیدن بوی پول میاد میگن مکمله تقلبی .. برین خجالت بکشین
  0
  17
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
  ۳۶
  غزل خاموش - اصفهان، ایران
  خوشبختانه پزشک ایرانی زیاد داریم و اکثر افراد در خانواده شان پزشک معتمد دارند، پس راحت می توانند صحت این خبر را چک کنند چون هر پزشکی می داند که وسکولیتیس یک بیماری ژنتیکی است در دسته ی بیماری های اتوایمیون و مکمل و غیره در پیشرفت بیماری تاثیری ندارد. فردی که ژن این مرض را داشته باشد، به هر حال به سن خاصی که برسد بیماری اش بروز می کند، هر چند که در کودکی سالم به نظر می رسیده است
  1
  13
  یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  نظر شما چیست؟