تجاوز به زنی ۴۰ ساله به بهانه ماساژ درمانی

 کارآگاهان پلیس در جست و جوی مردی هستند که بنا به ادعای زنی 40 ساله او را به بهانه ماساژ دادن همسرش به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ساعاتی از نیمه شب شنبه هفتم شهریور ماه گذشته بود که زنی سراسیمه در حالی‌که لباسهایش پاره شده و آغشته به خون بود وارد کلانتری 142 کن شد .
 
این زن به ماموران گفت: من ماساژور هستم و شغلم همین است . گاهی برای ماسازدادن به خانه های مردم هم می روم. امروز مردی با من تماس گرفت و به من گفت که شماره تلفن مرا از طریق آگهی یکی از روزنامه ها پیدا کرده است و مدعی شد که همسرش بیمار و در خانه است و می خواهد که برای ماساژ به خانه شان بروم. من هم قبول کردم و به خانه این مرد که در برج های در حال ساخت کوهسار بود رفتم . اما پس از وارد شدن به خانه این مرد در خانه را قفل کرد و به زور مرا مورد ازار و اذیت قرار داد .
 
این زن 40 ساله ادامه داد: بعد از آن او مرا مجبور کرد که نوشیدنی الکلی مصرف کنم اما من با او درگیر شدم و بطری مشروب را برداشتم و شکستم و با شیشه آن ضربه ای به بدنش وارد کردم . بعد از آن هم به کلانتری آمدم .
 
پس از ثبت ادعاهای این زن ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به خانه مورد نظر رفتند اما متوجه شدند که در خانه باز است ولی اثری از صاحبخانه نیست.
 
با توجه به اینکه شدت جراحت این مرد زیاد بوده تا حدی فرضیه کشته شدن او در اثر جراحات نیز مطرح است با این حال به دستور قاضی بستان زاده رئیس شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تیمی از کارآگاهان مامور رسیدگی به پرونده و شناسایی و دستگیری این مرد شدند.
+146
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  kshamillan - مونترال ، کانادا

  یعنی‌ دیگه هیچ شغلی‌ نبود که این خانم انجام بده .. ماساژ دادن آن هم در خونه غریبه‌ها ... با عرض پوزش از آقایون برخی‌ از مردها تو ایران همین جوری تو تاکسی و خیابون حواست جمع نباشه .کار‌های ناشایستی می‌کنن ....چه برسه بری خونه مرد غریبه ..
  26
  71
  ‌سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶
  ۳۹
  piki82 - تورین، ایتالیا
  [::kshamillan - مونترال ، کانادا::]. عقل که نباشد جان در عذاب است ! یه کارهایی تو ایران انجام میدن که تو خارج هم آدم زیاد نمیبینه !
  15
  28
  ‌سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴
  ۶۱
  siavashomaha - منچستر، انگلستان
  برایه خانومهایی که حرکت اعتراضی با لخت شدنشان میکنند از این به بعد می‌تونن بگن داریم از دسته متجاوزین اسلامی فرار می‌کنیم.
  13
  12
  ‌سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
  ۵۹
  هیوا_8 - ملبورن، استرالیا
  توی ایران همچی شغلی کار خطرناکی.
  3
  17
  ‌چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۰
  ۵۱
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::kshamillan - مونترال ، کانادا::]. با اطمینان مینویسم که تو پاتو از ایران بیرون نزاشتی تا حالا و الکى نوشتی کانادا، چون در امریکا و تقریبا همه جای دنیا الان ماساژ یک صنعت بزرگ هست، کافیه در گوگل سرچ کنی نوروماساژ، یا ماساژ تایلندی، یا انواع ماسازهای دیکه که اتفاقا زنها ماساژور هستند و با گرفتن مبالغ بیشتر علاوه بر ماساژ، سرویس های دیگه هم دارن، چطورى اینقدر تعجب کردی !؟
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۳
  ۵۱
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::piki82 - تورین، ایتالیا::]. [::piki82 - تورین، ایتالیا::] شما هم همینطور! .
  2
  5
  ‌پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۴
  ۴۷
  kshamillan - مونترال ، کانادا
  شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا. شیلان - نیویورک، ایالات متحده امریکا. بریو من مهم نیست تو چه فکر میکنی‌ ...که من کانادا هستم یا نیستم ...اما این خبر مال ایران هست میدونی‌ ایران کجاست ....؟؟!!!!آیا اگر خواهر و مادرت بخواهند در ایران ماساژور بشوند در خانه مردان غریبه قبول میکنی‌ ...اروپا و آمریکا فرق داره این‌ها شرایط اجتماعی ایران رو ندارن ..اما شما فکر کن در ایران دختر مادر و خواهرت این کار رو می‌تونه بکنه ....
  5
  4
  ‌پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
  ۵۹
  هیوا_8 - ملبورن، استرالیا
  والا اقایون که از ماسازور زن بدشون نمیاد!.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.