جنجال در عربستان - تعرض مرگبار شیخ سعودی به دخترخردسالش

انتخاب: با وجود آن که دخترک ۴ ساله، علاوه بر تعرض جنسی از سوی پدر، در اثر شکنجه های وی به خونریزی شدید مغزی، شکسته شدن بازوی راست، شکستگی در مهره چهارم از ستون فقرات و ضربه شدید در ناحیه سر دچار شد و سپس جان خود را از دست داد، اما دادگاه متهم را تبرئه کرد.
 
به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه الوطن، نظام قضایی سعودی با اشاره به این که کشتن دختر کودک توسط پدرش « شیخ فیحان الغامدی» و تعرض جنسی به وی قبل از قتل، در زیر گروه پرونده های خشونت خانوادگی قرار می گیرد بیان کرد: از نظر قضایی هیچ دلیلی برای محکومیت پدر کودک وجود ندارد و وی تنها در امر تربیت فرزندش زیاده روی کرده است.
 
« منصور الخیزان»، وکیل متهم تصریح کرد: موکل وی به دلیل ارتکاب قتل خطا تبرئه شد و تنها به اتهام زیاده روی در امور تربیتی و کتک زدن فرزندش به تعزیز محکوم گردید.
 
این در حالی است که موکل به همین حکم تعزیزی نیز اعتراض کرده و مدعی شد این جرم را به دلیل فشار مادی و روانی مرتکب شده است.
 
از آن جا که وقوع این حادثه در عربستان باعث ایجاد جنجال های شدیدی در میان شهروندان شد، به گفته وکیل، متهم  در نظر دارد به دلیل انعکاس این مساله در رسانه های گروهی از مسوولین ارتباطی شکایت کند.
وی در حال حاضر به قید کفالت آزاد شده است.
+135
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  karaji - کرج ، ایران

  مگه از این حیوان انتظار چیز دیگه‌ای می‌شه داشت !؟
  5
  212
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران

  ....از این بازیچه ها زیاد دارد.دنیای متمدن برای رسیدن باهداف کوتاه مدت خودش (شوروی)این غول بی شاخ دم را از تاریکی ها بصورت خمینی طالبان داعش وغیروه بیرون اورده والان کنترلش از دستش خارج شده است.تئوری اسلامی حقوق بشر نمیشناسد این پدر مالک کودک 4 ساله بوده وهر کاری میتواند با او بکند!؟!؟
  7
  118
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن

  ادم به این موجودات چه اسمی بزاره ؟صد رحمت به هر چه حیوان بابا این چی بگم بهش ظاهرش به ادم میخور مانند پوستی که رو خودش کشیده باطنش رو از چه موجودی هست معلوم نیست کسی توانست پیدا کنه ؟ادم گریش در میاد اونم به بچه ۴ ساله خودش اخه لجن چی بگم
  3
  136
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  ۳۸
  aarian - تهران، ایران

  ای ننگ‌ بر شما که مردی و مردونگی و زور بازوتون برای دخترها و زنهاست...ننگ‌ به شرفت که اگه تو مردی من نمیخوام که باشم...
  3
  140
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
  ۴۹
  Asghar Torobche - تورنتو، کانادا

  حتا یک الاغ هم به بچه خودش نزدیکی‌ نمی‌کنه با اینکه یک حیوان است و هیچ شعوری ندارد این آدم را حتا نمی‌شه گفت مریض روانی‌ هست ننگ‌ بر تو
  3
  125
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  ۳۹
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان

  این‌چیزا تو عربستان نرماله. ... در بچگی‌ از سوی پدر و مادرشون مورد تجاوز قرار میگیرن. وقتی‌... با دختر ۹ ساله عروسی میکنه دیگه از مردمش چه انتظاری دارید.
  10
  117
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  اگر این خبر حقیقت داشته باشه باید با همون شمشیری که در عربستان گردن میزنن ، سر این متوحش قرون وسطایی رو از تنش جدا کنن .
  22
  103
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
  ۵۵
  ایرانی باش - شیراز، ایران

  samisan - توکیو، ژاپن. دوست عزیز این کجا به آدمیزاد شباهت دارد؟
  2
  64
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
  ۲۴
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  ببینید این دین آسمانی اسلام اگر کراماتی داشت و معنویتی همراه میداشت به واسطه خانه مقدس بهترین مردم باید آنجا میبودند.ولی میبینیم عربستان بیمغز ترین کشور است عملا اسلام در منطقه خودش شکست خورده
  10
  103
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  ۵۹
  خط ازاد - ژنو، سوییس

  این بنده شیطان گناهی مرتکب نشده،اصول و فرهنگ اجداد خود را اجرا کرده.
  5
  96
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  این سوسمارخورها با اینکه پیامبر ص دین الهی را برایشان به ارمغان آورد؛ هنوز در همان جاهلیت ماندند. همانطوری که پیامبر ص فرمودند: تنها فرقه شیعیان اهل بیت امیرالمؤمنین ع است که هدایت میشوند. ولی عمریها در همان جهالت خواهند ماند. اینم که دیگه مدرکش؛ واضح و آشکار. هموطنان خود ببینید؛ اینها از همان اوایل آمدن اسلام تا به امروز؛ مرتب از خود فتواهای من‌درآوردی درآوردند. مکیدن شیر مرد بالغ از سینه زن برای محرم شدن؛ خوردن گوشت کفتار؛ جهاد نکاح مرد با مرد؛ حرام بودن گوجه‌فرنگی بخاطر نقش صلیب در آن و ماشآلله خیلی دیگه.
  105
  75
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  ۳۵
  آزاده21 - لندن، انگلستان

  لطفا تعجب نکنیدددد (بتاریخ مراجعه کنید) در ... امریست عادی.
  10
  97
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  ۳۵
  آزاده21 - لندن، انگلستان

  اینها وقتی به کودک خود رحم جنسی نمیکنند انوقت به پسران شما رحم کنند؟ گوسفند نباشید.
  1
  100
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  بچه‌ها این سلطنت‌طلب .. تو سایت میچرخه؛ خدا خدا هم میکنه که من نباشم. چون میدونه جلو من حرفی واسه گفتن نداره. سلطنت‌طلب مولوی‌هاتون هم نتونستن مسلمون بودن عمر و ابوبکر رو ثابت کنند. میدونم خودت کلیپش رو تو یوتوپ دیدی (پیروزی تاریخی علامه اللهیاری و اثبات«کفر ابوبکر و عمر» در مناظره با مولوی طاهری نژاد). تو مرد شو بیا مناظره!
  43
  72
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
  ۵۱
  Urasawa - توکیو، ژاپن

  این کثافت لجن یه سور زده به اجداد نجستش !!
  1
  54
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
  ۴۳
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  تازه به حکم تعزیر هم اعتراض کردند . باز این مرتضوی را به 200 هزار تومان جریمه محکوم کردند
  4
  36
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  بعداز1400سال با آنهمه آیه وتعالیم محمد,این قوم توانائی اینکه بتواند پا بعالم انسانیت بگذارد, ندارد.پس چطور من پارسی با آنهمه افتخارات تاریخی ومسلک آئین خدائی با شعار گفتار نیک,پندارنیک,کردارنیک در2600سال پیش,باید پیرو این مذهب وحشی باشم که منطق اش شمشیر است,و کتابش سراسر تهدید بسوزاند و جهنم است؟بطور نمونه 37سال,دورغ و تزویر و غارت و کشتار و اعدام و خیانت بیک ملت برای درک این واقعیت کافی نیست؟
  4
  39
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱
  ۱۰۲
  amonbede - تهران، ایران

  [::karaji - کرج ، ایران::]من با این سوال به شدت با شما مخالفم ، کدام حیوان با تجاوز به طفل خودش بعد با ضربات سهمگین ستون فقرات و سر او را شکسته و طفل خود را میکشد؟؟؟؟ کدام حیوان همچین کاری میکنه؟؟؟؟
  2
  41
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
  ۳۶
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  عرب کثیف حجازی از سرزمین وحی،،حتما به جای زنده بگور کردن دخترش گفته بهتره جای اینکه خوراک مورچه و وکرم بشه،،لا اقل خوراک جنسی‌ خودم میشه،،حتما بیشتر زن و دخترهای سلفی وهابی عربی‌‌ها این تجربه را از پدر و پدر بزرگ‌هاشون به یادگار دارند،،اینهم از سرزمین رسول اسلام،سرزمین وحی و پیامبر :o سلطنب سلفی طلب کلاهشو بذاره بالاتر
  3
  39
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
  ۳۶
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  دقت کردید هر خبرمنفی بر علیه‌ ایرانی‌ میشه،،این سلطنت وهابی طلب زود منکر آن‌ میشه :o و با گفتن,,اگر حقیقت داشته باش! یا منکر تجاوز به دو کودک در مکه؟! یا جهاد نکاح و جهاد لواط،خوردن گوشت همسر،و .. :o بعد خودشو ایرانی‌ و طرفدار شاهنشاه آریامهر میدونه که عرب‌ها میخواستن به سرکردگی گنده لاتشون صدام به ایران حمله کنن اما شاه محبوب ایران با یک چشم غره وادارشون کرد خودشون را خیس کنن و به ..خوری بی‌ افتند ;)
  2
  45
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
  ۴۳
  افشین امیری - ایران، ایتالیا

  . از دیو و دد ملول بود و با چراغ گرد شهری می گشت. در جست و جوی انسان بود. قلیلی گفتند "نگرد که ما گشته ایم و آنچه می جویی یافت نمی شود". گفت: می گردم زیرا گشتن از یافتن زیباتر است و گفت: قحطی است نه قحطی آب و نان که قحطی انسان.
  2
  26
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۷
  ۳۷
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  حالا حساب کن که دین مبین اسلام از بین این وحشی ها بیرون آمده دیگه معلومه که عسلام میخواد چی باشه، چیزی که امروز در سراسر دنیا شاهدش هستیم، قتل، غارت، تجاوز به زنان و کودکان، تروریسم همه از برکات وجود عسلام عربی
  4
  31
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
  ۳۳
  liverpool-ahmad - لیورپول، انگلستان

  اینو باید اعدام کرد اونم از طریق آتش زدن ریشش.
  1
  22
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲
  ۶۲
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه
  اینها امکان نداره در سرزمین پیامبر عربستان سعودى اتفاق بیوفته این خبرها همه بى اساسه قبول ندارى؟ برو أر سلطنت طلب بپرس
  3
  15
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۶
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::] تو که همیشه تکذیب میکنى !!! تعجب میکنم نحوه تربیت کردن این حیوان رو تایید نکردى !!! چون از نظر شما عربها فقط زیاده روى در تربیت فرزندش کرده !!! یوکى جان ! جان من در اینجور مواقع عکس طفل معصوم رو چاپ نکنین !!! جیگر ادم أتیش میگیره !! دختر بابایى هستش !!! ولى این طفل معصوم از یک حیوان انسان نما به عمل اومده !! سلامت باشین !!!.
  1
  30
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
  ۵۰
  beharad - اصفهان، ایران
  تازه اینها 1400سال متمدنتر از نیاکان بدوی خودشان هستند!!
  2
  16
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶
  ۳۷
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]مفت خور اهل بیت اوه ببخشید فتتای آغا هندی کم همون رسولولات هم از همین قماش بوده، همونی که به فک و فامیل خودش هم رحم نمیکرد و به بهانه اراجیفی که به خدا نسبت میداد میزد همشون رو میکشت، همان وحشی ای که تو سن پنجاه و خورده ای سالگی با عایشه 9 ساله میخوابید. البته تو و رهبرت و دارو دستتون وحشی تر از این وهابی ها نباشید اهلی تر نیستید.
  7
  13
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۳
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::] اعراب هرچقدر که بد باشن وفا و انسان دوستیشون از امثالی وطن فروش مثل تو بهتر هستن ،تو و امثال تو اگر عِرق ملی و غیرت در وجودتون داشتین شاهنشاه اریامهر رو نمیفروختینبه یک هندوی مرتاض ،فراموش نکن همین اعراب سوسمار خود و متوحش به قول همتون به پادشاه کشورت پناه دادن و براش بزرگترین مراسم تدفین و سه روز عزای عمومی اعلام کردن ولی توو امثال تو خودفروخته به اخوندا در سطح شهر نقل و نبات پخش میکردین ، ایا واقعاً اسلام تو و اسلام شاهنشاه و باور مذهبی تو و اون به هم شباهت داره؟ ملتی که فرومایه و حقیر هست این چیزها رو نمیفهمه . [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::] مرد باش و یک حدیث از صحیح بخاری و صحیح مسلم بیار که گفته با گذاشتن پستان زن به دهان مرد بالغ و مکیدن شیر اینها بر هم محرم میشن؟؟؟مرد باش این رو بیار ،فقط بلدی خزعبلات ببافی، مگه تو واقعاً شیعه علی هستی؟شیعه واقعی علی اهل سنت هست که راه و ررش اون رو سر مشق خودش قرار داده نه مثل شما که صیغه میدین و میکنین و ماتم و عزا داری،.
  25
  8
  شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  ١--::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::] نخیر !!! مثل اینکه تو الزایمر گرفتى !! اگه حسنى مبارک این کار رو نمیکرد نامردیه به تمام معنا بود !! از شاه حال و حول خیلى دیده بود که اون کار رو کرد ! سفرش به تهران هستش برو یوتیوب ببین !! در ضمن تو هنوز نمیدونى کلمه خائن یعنى چى ؟ به تو میگن خائن که همیشه از سوسمار خورها حمایت میکنى در برابر ایران !! بهونه میکنى اخوند رافضى !! مگه ما از اخوند خوشمون میاد ؟ ولى در قبال عربها من ایران رو در نظر میگیرم و کنارش هستم ، کارى هم ندارم که در اون لحظه چه رژیمى هستش !! مد نظر من نابودى وهابیون ، تکفیریها و سلفیهاى أمثال تو هستند !! یعنى هنوز باور ندارى که عربها ( غیر شیعه ) خیلى وحشى و جنایتکار هستن ؟ ببین این همه ترور ، جنایت ، کشت و کشتار همش از شماهاست !!! بار ها گفتم ١٠٠ رحمت به رافضى که حداقل مثل شما مسلمانان واقعى وحشى و جنایتکار نیستن تا زن وبچه بیگناه رو بهشون تجاوز کنن ، سرشون رو از بدن جدا کنن و هزاران جنایت هاى دیگه !! برو خجالت بکش با ایرانى کلکل نکن !!
  3
  25
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۳
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  ٢-- کسى به شاه خیانت نکرد !! این اربابان غربىه اربابانت بودن که ح،،، زاده ها چشم دیدن پیشرفت ایران رو نداشتند و ماها رو هم به این روز انداختن !! ملت از بیسوادى و سادگى تو این تله غرب کثیف ( اربابان اربابت ) افتادن !! خودت هم خوب میدونى که کى انقلاب کرد !! برو این قصه ها رو براى همشهریان عربت تعریف کن !! به امید اون روزیکه ریشه عرب ( از نوع جنایتکارش که براى مثلا بهشت رفتن جنایت میکنه ) از ته خشکونده بشه !!!
  1
  17
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۰
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::] به خدای ایران سوگند ، به خدای فارس و خلیج همیشه فارسش سوگند من یک ایرانی وطن پرست و متعصب هستم ، دفاع من صرفاً برای نژاد و قوم و قبیله ای نیست که تصور کنید سنگ اعراب رو به سینه میزنم بلکه واقعیت امر اینه که من این مردمان رو به حق و حقیقت نزدیکتر میبینم و کاری به نژاد هیچ کس ندارم، صحبتها و دفاعیات من نژادی و قومی نیست بلکه اعتقادی و عقیدتیست، تو مدت این چند سال تأسف اوره که بسیاری از امثال تو تفاوتی بین دفاع از اعتقاد و اندیشه با نژاد پرستی رو از هم تشخیص نمیدین. من به همان اندازه از اعراب شکم باره و منحرف بدم میاد که از ایرانیان خائن و فرومایه بدم میاد، فقط انسانم ارزوست . روی سخنان من فراتر از نژاد پرستی است ، چون تنها چیزی که با خود به گور خواهیم بود انسانیت و یا عدم انسانیت ماست و نه نژاد و قوم و طایفه، خداوند در قران اعراب رو برتر خطاب نکرده بلکه فرموده بهترین شما با تقوا ترین شماست کسانی که فارغ از هر مسئله به فکر خدمت به خلق خدا تلاش میکنن ، بیا ای دوست و منصف باش .
  17
  4
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۵
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. خوب روتو هر دفعه کم میکنم عمری. کلمه شرب حلیب به معنای نوشیدن شیر است در حالیکه مکیدن شیر از پستان میشود رضاع نه شرب تعاریف رَضاعة: مص الثدی . مکیدن شیر از پستان از آدمی ویا حیوان در مکیدن مباشرت شرط است آنچه موجب محرمیت از راه شیر خوردن است ”رضاع” است نه ”شرب” و رضاع به معنای خوردن شیر به طور مستقیم از سینه زن است. تو کتاباتون هم همین رو نوشته رضاع. فکر کردی با بچه طرفی؟ عمرأ نزارم اینجا بخوای....
  1
  20
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::] در حدی هستی که من رو مخاطب قرار میدی؟؟ حدیث رو از مسلم و بخاری اوردی؟؟؟ههههه برو بابا ، ادم باید بسیار بیکار باشه تا با ابله ای مثل تو صحبت کنه ،تو یکی از صفحه های همین سایت اسم تعداد بسیاری از رافضیان که مکتب اهل سنت رو پذیرفته بودن اوردم و ازت خواستم چنتا عالم سرشناس سنی رو نام ببری که رو به رافضی گری اورده باشه . ابطال مذهب شما از اینجا نمایان هست.
  20
  2
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. از همین ادبیاتت پیداست که شیعیان صفدر روتونو کم میکنن. وقتی جواب ندارید میزنید جاده خاکی. بیا از ... عایشه دفاع کن که.. می‌گذاشت در دهان مردان بالغ.
  4
  14
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  ۳۷
  vahid_haghgo - هانوفر، آلمان
  کودک ازارى مربوط به یک منطقه جغرافیاى خاص یا مذهب خاص نیست ،در المان سال ٢٠١٥،چهارده هزار مورد کودک ازارى و نتجاوز به کودکان گزارش شده ،که به گفته پلیس خیلى از موارد تجارز گزارش نمى شود چون تجاوز کننده از بستگان نزدیک هستند .
  1
  9
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  بچه‌ها این سلطنت‌طلب داره خالی میبنده در حد تیم ملی؛ عمرأ باور نکنید. یه عمری هرگز نمیتونه ایران دوست باشه. دروغ که کنتور نداره؛ تازه میگه وطن پرست و متعصبم هست. تو یه حسود عمری هستی که چشم دیدن ایرانیها رو نداری سوسمارخور. شاه ایران واسه شما سوسمارخورا تره هم خورد نمیکرد که اسمت رو گذاشتی سلطنت‌طلب؛ دروغ‌گو. من خودم مارمولک رنگ میکردم؛ جای سوسمار مینداختم بشما. کیو میخوای سیاه کنی؟
  3
  21
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  ۳۶
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. حاضرم شرط ببندم یکی‌ از کسانی‌ که بر علیه شاهنشاه تظاهرات و آشوب کرد خود عرب پرستت بوده،منکه اون موقع اصن نبودم اما تو حتما بودی،،بعدش هم منظور از عرب مشخصا شبه جزیره‌ عرب و کشور‌های خلیج پارس و همسایه عربستان هستش که تو سنگ اونارو بسینه میزنی‌ و هر خبری بر علیه آنها باشه منکر و شاکی‌ میشی‌ :o مصر کشور اشغال شده بوده و قبل از اسلام فرعون‌ها در آنجا بودن،و ما باقی‌ حرفها را هم دوست عزیز و فهمیده‌ام کلاه قرمزی واسط توضیح داد،،شیعه و سنی جفتش اسلامی و خرفاتیست! صد رحمت به شیعه که دیگه تجاوز به خواهر مادر یا دختر پسر آزد و نیست که صواب هم داشته باشه،،تو اگه از پاپ هم کاتولیک تر باشی‌ و ادعای ایرانی‌ سلطنت طلبیت میشه اما با دفاع و لاپوشانی جنایت‌های عربها بر علیه ایرانی‌‌ها از خودت یک ایرانی‌ نمک نشناس عرب پرست ضد ایرانی‌ ساختی،!،چون همش داری گ.گندکاری‌های عربها را میپوشونی و چپ راست از کلمه توهین آمیز رافضی که ما به آن حساسیت داریم استفاده میکنی‌،،واسه همین همه باهات برخورد می‌کنن :o
  2
  23
  یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۹
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::] اصلاً برام مهم نیست و نخواهد بود که دیگران چه تصویری از من در ذهن خودشون ساختن ، خداوند بر حال همه بندگانش اگاهه . من اصلیتی شیرازی دارم و البته سالهاست و پس از پایان جنگ به خارج کشور اومدم تا زیر سایه اخوندان زندگی نکنم و علت ده سال زندگی در ایران پس از انقلاب فقط و فقط تعهدی که نسبت به اب و خاک این سرزمین کهن داشتم بود که در بسیاری از جنگها توفیق مشارکت داشتم و خدا رو شکر یک جانباز هم هستم ، اصلاً برام اهمیت نداره دیگران چه واکنشی به سخنانم بدن اما بهتره بدونی رافضی از دید من فقط اخوندان صفوی است نه هم میهنان شیعه ، و دوماً اینکه من از نژاد خاصی طرفداری نمیکنم چون در پیشگاه خدا همه مردم فارغ از هر دین و ملیت و عقیده ،بندگان خدا هستند و او به دلهای همه ما اگاه تره، من فقط حملاتم رو به اخوندا کردم در تمام این مدت و هیچ وقت مردم وطنم رو مورد هجمه قرار ندادم ، میتونید بررسی کنید .
  9
  5
  دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. خالی نبند ... از همون روز اوًل بهت گفتم با بد کسی طرف شدی عمری.
  4
  8
  دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]ارزش نداری که بهت محل بزارم ، هر وقت ده تا عالم سنی معروف و مشهور معرفی کردی که رو به رافضی گری اورده باشه شاید شاید نظرم عوض شد وبه ساندیس خوری مثل تو نیم نگاهی انداختم ،.
  0
  3
  دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::فدای آقا - اودنسه ، دانمارک::]نظرت رو در مورد این ها به صراحت بگو :- آیت الله ابوالفضل برقعی قمی (از مراجع بزرگ قم و هم دوره خمینی که ده ها کتاب در رد عقاید تشیع نوشت از جمله کتاب: تضاد مفاتیح الجنان با قرآن)2- آیت الله العظمی شریعت سنگلجی محمدحسن3- آیت الله اسماعیل آل اسحاق خوئینی4- حجة الاسلام دکتر مرتضی رادمهر (مولف کتاب چرا سنی شدم؟).5- استاد حیدر علی قلمداران (مولف کتاب شاهراه اتحاد).6- استاد علی حسین امیری (مولف کتاب "سفید و سرخاب" ).7- استاد حجت الله نیکوئی قمی (که مقالاتش در سایت مهتدون نشر می شوند).8- علی بن محمد القضیبی9- دکتر موسی موسوی10- رضا زنگنه11- شهید دکتر مظفریان 12- احمد کاتب، که قبلا اسم وی (عبدالرسول بن عبدالزهره بن عبدالامیر لاری) بود.13- ابووائل التمیمی14- استاد محمد باقر سجودی (موسس سایت اسلام تکس در رد شبهات تشیع)15- احمد کاتب16- آیت‌الله العظمی محمد بن محمد مهدی خالصی. البته این افراد جزو شخصیتهای معروفی بودند که ایرانیان آنها را می شناسند
  0
  1
  دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷
  نظر شما چیست؟