انتقام دو زن مراکشی از داعش

دو قربانی برده‌داری جنسی داعش توانستند انتقام سختی از اعضای این گروه تروریستی بگیرند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک؛ تروریست‌های داعش در عراق و سوریه مورد حملات گسترده از سوی نیروهای ارتش این دو کشور قرار گرفته‌اند، علاوه بر آن ائتلاف آمریکایی نیز به حملات هوایی علیه مواضع این گروه ادامه می‌دهد؛ اما داعش با دردسر جدیدی مواجه شده که خود مسئول به وجود آمدن آن است.
 
دو زن مراکشی آلوده به ویروس ایدز که برده جنسی تروریست‌های داعش بودند موجب شدند دست‌کم 16 داعشی به این ویروس کشنده مبتلا شوند. این اتفاق در استان دیرالزور سوریه رخ داد و سران داعش را به شدت نگران کرد. پس از آزمایش بر روی تروریست‌هایی که این دو زن مراکشی را خریداری کرده بودند تا از آنها بهره‌برداری جنسی کنند، مشخص شد 16 داعشی به ویروس "اچ آی وی" آلوده شده‌اند. این افراد هم‌اکنون در قرنطینه به سر می‌برند و قرار است در عملیات انتحاری از آنها استفاده شود.
 
سران داعش که از رواج بی‌بندوباری جنسی میان اعضای این گروه به خوبی آگاه هستند، نگرانند بیماری‌های مقاربتی در میان اعضا شیوع پیدا کند. آنها باید در شیوه برده‌داری جنسی تغییرات اساسی بوجود آورند. در قدم اول از همه اعضای داعش خواسته شده است حتما آزمایش ایدز بدهند.
 
دو زن مراکشی که با گسترش ویروس ایدز از تروریست‌های داعش انتقام سختی گرفته‌اند، به ترکیه فرار کردند زیرا اجرای حکم اعدام برای آنها از سوی داعش قطعی بود.
 
اوایل سال میلادی جاری یک تروریست داعشی با ملیت اندونزیایی پس از آنکه زن ایزدی را مورد تجاوز جنسی قرار داد به ویروس ایدز مبتلا شد. او که از این موضوع اطلاع نداشت در یکی از بیمارستان‌های داعش خون اهدا کرد و موجب شد ویروس "اچ آی وی" به دیگر اعضای داعش نیز انتقال یابد. این تروریست آلوده به ایدز در استان حصکه به دست هم‌کیشان خود اعدام شد. پزشک عربستانی که خبر ابتلای این تروریست به ایدز را منتشر و او را عامل شیوع معرفی کرده بود نیز اعدام شد.
+315
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  Iranemaa - قم، ایران

  حال کردم امیدوارم هرکس به دلایل دینی و مذهبی باعث ازار و سلب اسایش ازادی و شادی دیگران شود همچه بلاهایی سرش بیاد که فقط برای عملیات انتحاری مفید باشد
  5
  143
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
  ۲۹
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا

  اونوقت ای انتقام خوبیه؟ خب بقیه اون زنهایی که اونجا اسیرن و گناهی نداشتن هم الان دچار ایدز میشن که؟ کم مصیبت کشیده بودن اینم اومده روش! این چه انتقامیه که به همجنسای خودشون هم رحم نکردن؟؟!!
  6
  81
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۰
  ۵۱
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان

  کلکسیون تقریباً کامل شد! نوش جونتون! دوباره،دوباره ;)
  3
  49
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
  ۵۸
  mina minavand - هانور، آلمان

  دمتون گرم.کارشون عالی بوده.
  6
  51
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵
  ۳۸
  همسایه روبرو - مالمو، سوئد

  توحش جوابش همینه اینها که حرف آدمیزاد نمی‌فهمن برن با ایدز حرف بزنن شاید بفهمن
  4
  52
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
  ۴۷
  پروردگار - تهران، ایران

  برای یافتن راه حل این مشکل مراجعه کنید به قرآن چون پیروان ... هم دقیقن با همین مشکل بی بند وباری جنسی و بیماریهای مقاربتی روبرو بودند
  7
  71
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۴
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد ;)
  2
  51
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
  ۳۹
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  گل کم بود به سبزه اراسته شد داعشی باشی ایدز هم داشته باشی چه کوفتی بشی
  2
  49
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  ۱۰۲
  leila leila - گوتنبرگ، سوئد

  حالا کلی‌ زن بدبخت اسیر دیگه به این ویروس مبتلا میشن و از طرفی‌ هم ۱۶ تا عملیاته انتحاری باعث کشته شدن خدا میدون چند تا آدم بی‌ گناه دیگه می‌شه، این زنهای مراکشی مطمئنا به خاطر جهاد نکاح با میل خودشون اومدن سوریه وگرنه مراکش کجا و سوریه کجا ، حالا که دیدن غلطه زیادی کردن و نتیجش شد ایدز گفتن حالا سر سگ تو دیگ بجوشه
  3
  50
  ‌سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱
  ۳۷
  Iranemaa - قم، ایران

  مشکل اینجاست خیلی از مسلمونا کاندم را چیز بدی میدانند چون سبب توقف ازدیاد جمعیت مسلمین میشود
  6
  54
  ‌چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۳
  ۵۹
  خط ازاد - ژنو، سوییس
  مانند دیگر مجروحان میروند اسراییل معالجه میشوند. متخصصین فرانسوی هم در خدمتشان هستند.
  9
  4
  ‌پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۷
  نظر شما چیست؟