افزایش محبوبیت دانشگاه‌های آلمان برای دانشجویان خارجی.

+30
رأی دهید
-9
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  Taha Fgh - بوشهر، ایران
  قطعا اگه پولشو داشتم میرفتم!
  14
  9
  جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲
  ۳۹
  Adamat - خارکف، اوکراین
  [::Taha Fgh - بوشهر، ایران::]. هموطن تازه نفس و گرامی‌ با درود. حس و حالتان را درک می‌کنم. مسایل مالی خیلی‌ مهم هستند. سال ۲۰۰۲ زمانی‌ که تازه ۲۱ سال داشتم، اپتدا میخواستم به آلمان برم اما پول کافی‌ نداشتم و آنزمان ارزانترین مورد که اوکراین بود را انتخاب کردم. صحبت سر من نیست، فقط خواستم بگم که در ایران، دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی که در انتهای دهه ۷۰ گرافیک خواندم، برگرفته از دانشگاه علمی‌ تکنولوژی آلمان و انگلستان هست. سطح دانشگاه علمی‌کاربردی ایران، با توجه به ساختار آموزشی که از اروپای جهان اول گرفته، بسیار مناسب و بروز هست. پیشنهاد می‌کنم که در این دانشگاه در رشته ی دلخواه خود تحصیل کنید، سپس با داشتن فوق دیپلم و یا لیسانس، میتوانید پذیرش از آلمان بگیرید و پولش هم امیدوارم تا آن‌ موقع جور شود، زیراکه نام دانشگاه علمی‌ کاربردی ایران، نزد آلمان و انگلستان شناخته شده است. جور نشد هم، ایران برایتان همیشه وطن است و جایگاه شکوفایی. اطلاعاتم مربوط به ۱۵-۱۶ سال پیش هست. از تغییرات احتمالی‌ که اکنون پیش آمده بی‌ خبر هستم. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همگی‌.
  1
  6
  جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
  ۳۷
  vahid_haghgo - هانوفر، آلمان
  ٩٠درصد ایرانى هایى که به عنوان دانشجو مى ایند المان براى تنها کارى که نمى ایند درس خواندن است .فوق لیسانس تو المان ٤ ترمه هست اکثر ایرانى هایى که مى بینیم تو دانشگاه ترم ٩ یا ١٠ هستند و هنوز درسشون تمام نشوده
  4
  14
  شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
  نظر شما چیست؟