آلمان بیشترین شمار پناهجویان را می‌پذیرد.

+44
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  باز هم المان و درود بر شرف انسانی اش .. قبلا هم نوشتم .المان بیشترین پناهنده را دارد ..پناهنده ها در یونان .وضع اسف باری دارند .زیر یونان ورشکسته ونخست وزیرجدید و چپ گرا یش نمی پذیرد .ارز کشورش یورو باشد .
  8
  14
  جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
  ۳۸
  pink panther - ابیجان، ساحل عاج
  بابا جون این سخاوتمندی و بذار کشور‌های دیگه بکنن ..هنوز تکلیف پناهنده‌هایی‌ که چندین سال تو این کشور هستن مشخص نیست
  5
  9
  جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  pink panther - ابیجان، ساحل عاج . دوست گرامی . بزودی وضعشان روشن خواهد شد با قانون وتصمیم جدید المان ...اگر چندسالی در المان هستند وهنوز موفق به اقامت نشدند . خواهند شد . اما بدانید هیچ پناهنده ائی هم از امکانات . خوراک و بیمه ..محروم نیست ..امکانات زیادی دارند . تنها مشکل کیس شان که دادند وجوابی نگرفتند .انهم درست میشود .
  8
  10
  جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
  ۳۳
  SHAYAN96 - تهران، ایران
  هرچند باید اقدام آلمان راتحسین کرد ولی اروپا دیگه جذابت خودشو داره از دست میده تا چند سال دیگه مو بور و چشم آبی نا یاب میشه لول ..بجای اینکارها باید اقتصاد کشورهای ضعیف درست کنند و کمی دولت های دیکتاتور هم باید ادب شوند مگه میشه مگه داریم..
  1
  18
  جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۷
  ۳۸
  pink panther - ابیجان، ساحل عاج
  [::SHAYAN96 - تهران، ایران::]. خیلی‌ وقت از دست داده !! پاریس الجزایر لندن هندوستان و پاکستان آلمان دقیقا ترکیه و.........
  1
  5
  جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
  نظر شما چیست؟