ویدیویی دیدنی از گاف های مامورین قانون

+58
رأی دهید
-10
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  دایره مینا - کراکف، لهستان

  انسان ِ وحشی و بدوی و بدور از تمدن گرچه به نظر بد و خشن و زمخت و نخراشیده و نتراشیده می آید اما روراست تر از انسانی اهلی است که در یک تمدن ِ ظاهری و دلخوشکُنَک ,و با کلماتی همانندِ دموکراسی و غیره و ذلک به دست ِ سایرِ [ظاهرا] انسان هایی همانند ِ خود و توسط ابزارها و نیروهایی از قبیل نیروی قهریهُ پلیس وقدرت مالی و پولی در سیستم های کاپیتالیستی به اسارت گرفته شده است ! میخواهید باور کنید میخواهید نکنید اما اگر می خواهید آزاد زندگی کنید و نه به کسی باج بدهید و نه باج بگیرید آزاد باشید و امر و نهی ای بر شما نباشد و ایضا شما نیز بدانگونه با بقیه ُ انسانها رفتار ننمایید می باید وحشی و لاقید باشید و همانگونه زندگی کنید اگر اهلی رام و مطیع و سربراه باشید هیچگاه از این قید و بند ِها و عادت هایی که ماها خود به دست ِ خودمان آنها را مرسوم کرده و حتی شاید مهم بدانیم, رها نخواهید شد و همیشه یا شما - با توجه به میزان ِ قدرت و ثروتتان -کسی را در بند ِو اسارت ِ خود نگه خواهید داشت و یا کسی-کسانی- دیگر شما را در بندی بزرگتر نگاهداری خواهند-خواهد- کرد!
  33
  12
  ‌چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
  ۶۹
  طیاره ساز - سیاتل ، ایالات متحده امریکا
  [::دایره مینا - کراکف، لهستان::]. چه حال و حوصله ای داری ها! ترو خدا تو همون کراکف بمون، خدا ترو به کراکفیا ببخشه! چه سعادتی دارن!
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  ۴۲
  دایره مینا - کراکف، لهستان
  از تعداد ِ منفی ها متوجه شدم که حرف ام دُرُست بوده است ! : ) اگر غیر از این می بود بسیار تعجب میکردم : )
  15
  0
  ‌پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
  نظر شما چیست؟