حنانه شهشهانی , بازیگر زن سریال کلاه پهلوی , در آمریکا مدل شد

پارسینه نوشت : "حنانه شهشهانی بازیگر زن سریال کلاه پهلوی در آمریکا مدل شد.تصاویر غیراخلاقی  این بازیگر منتشر شد. به نظر می رسد این بازیگر هم راه گلشیفته فراهانی را در پیش گرفته است."
حنانه شهشهانی، متولد ۴ اسفند ۱۳۶۸ است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در ۴ سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است. بعد از این فعالیت‌ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن ۱۶ سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.
و حالا

+434
رأی دهید
-179

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  be_pa.khaste - هارلم، هلند

  انگار لخت شدن واسه بعضی‌ خانمهای ایرانی‌ شده یه عقده
  493
  469
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  خداییش حیف این هیکل زیبا و جذاب نبود که زیر یک مشت لحاف تشک پنهون کرده بودی!! باز کن بذار استفاده کنن مردم! هم این دنیا هم اون دنیا خودم جوابگوتم عزیزم. برو دارمت
  700
  904
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Ario - اهواز، ایران

  اخبار دقیق نیست.بار اول 16 سالگی واسه ادامه موسیقی به ارمنستان رفته و جدیدا به آمریکا رفته که اونجا گویا کمی مدلینگ کار کرده اما به هر دلیلی عکسها منتشر نشده و به ایران برگشته.اینطور که به نظر میاد کسی که عکاسی کرده امانتداری نکرده و عکسها رو منتشر کرده و مادرش هم از سایتهایی که عکس ها رو پخش کردند شکایت کرده و گفته عکسها فوتوشاپ هستند! دادگاه هم رای به دستکاری شدن عکسها میده و سایتهای ایرانی که عکسها رو منتشر کردن تحت تعقیب قرار میده.جدیدا هم مادرش و خودش مصاحبه کردن که قصد نداره به آمریکا بره و میخواد مسیر هنریش رو در ایران ادامه بده
  128
  58
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  perspolisi - سیدنی، استرالیا

  یکی زودتر به فدای اغاش و باور خبر بده نیان اینجا غسل لازم میشن
  87
  271
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی

  حالا اگه بخوام چیزی بگم بعضی ها میریزن رو سرم میگن حسودی ، این بار نظر نمیدم قابل توجهه بعضی ها.....
  192
  60
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Ahmad-B - تهران، ایران

  دوست داشت انداخت بیرون. ننگ‌ بر.. و حضرت ... و امام خمینی در ماه ببینها. یک مشت انسان‌که حتا یک کلمه نمیشه باهاشون حرف زد‌ نه درباره دین و نه درباره هیچ چیز دیگر خوشمزگیش اینجاست که خودشون را قدیسه و با فهم هم می‌دانند. هیچ وقت با یک انسان دینی هم کلام نشین حیف وقتتان است.
  144
  123
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  لاکردرا ببین زیر این چادرا چه مخفی‌ کردن :) ما که لذت بردیم عزیزم منم هواتو دارم ;)
  196
  225
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Peace overthe world - استکهلم، سوئد

  نوش جون دوست پسرش
  128
  213
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  golden face - تهران، ایران

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. همین دیگه چون آدم های هیز و شیطان صفتی مثل شماها تو این دنیا وجود دارن که حتی با دید زدن به عکس زنها هم میخوان از اونها استفاده کنن چه برسه به وجود واقعیشون پس بهتره خانمها تا حد معقول خودشون رو بپوشونن. ای کاش میشد چشم های آدم های هیزی مثل شما کور باشه تا دیگه زنها مجبور به پوشاندن خودشون و تحمل سختی نباشن.
  335
  236
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  payamak - منچستر، انگلستان

  ماشالا به این هیکل و زیبایی،لااقل این یه چیزی داره نشون بده ،اون خودشیفته که آدم بالا میاره
  279
  120
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  leonardo - ریوو، برزیل

  [::be_pa.khaste - هارلم، هلند::]. اینجوری نگو گرامی. چه تفاوتی بین شما و یک خاتم هست. چرا شما بتونی لخت بشی بپری تو دریا و یا هر لباسی دلت خواست بپوشی اما خانمها نتونن. اصلا نه این ،اگه 30 سال، رو سرت لحاف مینداختن در اولین فرصت خودت دوست نداشتی یک فضای راحتر و بدون محدودیتو تجربه کنی.من کاملا حق میدم به زنهای ایران حتی اونهایی که دلشون میخواد مشقت چادر به دوش بکشن .که هرجور دلشون بخواد زندگی کنن. مشکل چشمها و نگاههای فاحشه بعضی مردهاست.این خانم حتی وقتی هم در ایران حجاب داشت خیلی ها عکس یک گردی صورتش و حتی دستش که دیده میشه شهوت برانگیز میدونستن و میگفتن چرا باید یک زین اینجوری باشه!!!! :o
  163
  102
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خیلی هم زیبا. نه اختلاس کرده نه ادم کشی. دلش خواسته بدنش رو نشون بده. ملت ایران اگه خیلی شهامت دارن برن در مورد اخوندا و دزدیهای اونا اعتراض کنن.
  116
  337
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  شاهنشاه خون من است - تهران، ایران
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. امیدورام یه روزی مادر و خواهرهای همه بتونن مثل این خانوم آزادی کنن و راحت باشن. ماننده یک ایرانی اصیل
  224
  231
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Anarchist - دبلين، ایرلند

  گلشیفته باید یه خط بره بالاتر دیگه، راه نداره فقط پورنو ...!!!
  251
  127
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat - خارکف، اوکراین

  شهرت را در همان صداوسیمایی که خیلی‌ ها به آن بدوبیراه می‌ گویند بدست می‌ آورند، سپس می روند آنسوی آب و.... / نمک خوردن و نمکدان شکستن، هنر نمی باشد.
  220
  117
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  خوش به حالش , عجب تیپ و قیافه ای دارد لا مصب !
  119
  121
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  greatpersian1 - وین، اتریش
  بابا ایول این کشور عجب برکت دارد.
  116
  110
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::golden face - تهران، ایران::]. اتفاقا با این کامنتت نشون دادی هیز تویی که از اون زاویه به خانمها نگاه میکنی مگرنه ما نگاه میکنیم ولی چشمهایمان پاک است! ای کاش خدا هم به تو و امثال تو یک عقل درستی میداد تا از این عقب ماندگی و املی خارج میشدید تا زنها با خیال راحت هرطور دوست دارند بگردند!
  320
  305
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  omidvar4 - استکهلم، سوئد

  بچه من بمن گفت میخواهم برم اخوند بشم و رفت و قبول هم شد و مشغوله. من مخالفت کردم و گفتم اغت میکنم. گفت ادم باید نون رو بنرخ روز بخوره تو نخوردی این شدی. من نمی خواهم راه تو رو دنبال کنم. دوستم نداری نداشته باش. ارثی هم نداری محرومم کنی بدبخت. هرکس اختیار خودشه داره و به کسی مربوط نیست. دوست نداری و خیلی تعصب داری خب، نگاه نکن. مجبور نیستی! این دختر راه رسیدن بشهرت اینطور انتخاب کرده. اونجا دیگه ایران نیست که گیربدن. ولا زمان شاه که تقریبا ازادی مدنی بود اعتقاد و همبستگی مردم بسیار بیشتر بود. جنایت. فحشا کم. و ازدواج بیشتر. روحیها شادتر، مروتها مردانگیها بود که الان همه زایل شده و رفت. دخترم موفق باشی. بسیار زیبایی.
  91
  118
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان

  به دوستان سفارش میکنم اگر نمیدانید رضا شاه بزرگ چه کرده حتما کلاه پهلوى که خود رژیم درست کرده را ببینید در ان خواهید دید با وجود اینکه میخواهند خرابش کنند چه کارهاى بزرگى براى ایران کرده و أمل ها را هم که سنگ جلوى پایش میانداختند را میبینید واقعا خیلى قشنگ بزیرکى تمام کارهاى ان إبر مرد را نشان میدهد شخصا فکر میکنم خوب نشان داد کارهاى ان مرحوم را تازه با وجود اینکه خواستند خرابشن کنن اینچنین بود واى که میخواستند بچشم تقدیر از او فیلم میساختند
  74
  111
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  sarap - ونکوور، کانادا

  جدیدا تو ایران مد شده هر کی از خودش عکس میندازه به خودش میگه مدل!!این خانم هم هر کاری کنه به خودش ربط داره ولی از کی تا حالا هر کی رفت پول داد به یک عکاس و عکساشو گذاشت تو اینترنت مدل محسوب میشه؟ کدوم کمپانی با این خانم کار کرده؟ عکسش رو جلد کدوم مجله رفته؟ تو فشن شو راه رفته؟ چیکار کرده که تیتر میزنید مدل شده؟
  90
  151
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  مدل لباس شدن یکی از حرفه های پر پول در همه جای دنیاست و به نظرم اگر زرنگ باشه و زیاد صورتش رو دستکاری نکنه میتونه آینده خودش رو راحت تامین کنه. فقط باید فریب دکترا رو نخوره و دست به عمل و این چیزا نزنه. هیچکس تو غرب به بدن شما توجه نداره اساس لباس و چیزی هست که تن شماست پس لخت هم که باشی مردم زیبایی رو می بینند نه اندام طرف رو و کسی هم جرات دست از پا خطا کردن هم نداره چون قانون خیلی محکم هستش ولی باید این خانوم حواسش باشه از ایرانی ها یا شرقی هایی که در این زمینه کار میکنند دوری کنه و بیشتر با غربی ها و اروپایی ها کار کنه حتی با پول کمتر.
  91
  55
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  ابوسفیان بیرونی - آمستردام، هلند

  به چه حقی یه عده به خودشون اجازه میدن که برای دیگران تصمیم بگیرند ؟؟؟ . عایا یه عاملش نمیتونه زندگی در یه محیط بسته ای باشه که مردمش حتی موقع غذا خوردن در استفاده از کدوم دستشون باید بین دست راست یا چپ باید حتما راستی رو انتخاب کنن چون دست چپ دست بدیه ؟
  81
  56
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  بسیار زیبا موفق باشی :)
  95
  93
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - ورشو، لهستان
  چهار گروه آدم - نه به طور ِ عام , یعنی احتمال دارد گروههای بینابینی هم این وسط وجود داشته باشد اما این چهار گروه عمده هستند -در دنیا هستند : کسانی که در جوانی کارهایی کرده - و به اصطلاح جوانی و خامی -می کنند که در میانسالی از آن کارها پشیمان می شوند [ برای درک بهتر مسیله ,تاتو کردن ِ بدن را مد نظر داشته باشید]دوم کسانی که همان کارها را کرده اما در میانسالی و پیری از آن کارها پشیمان نیستند که هیچ بلکه افتخار هم می کنند , سوم کسانی که که در جوانی از خوشی ها و لذایذ زیادی- برای رسیدن به یک چیز ِ مهمتر- دست می شویند و به قول ِ معروف از جوانی ِ خود لذت آنچنانی نمی برند و خیلی کارها [باز هم مثال ِ فوق ]را نمی کنند اما در میانسالی و پیری پشیمان از لذت نبردن از مسایل پیش پا افتاده ِ دنیوی یا مادی نیستند و راضی اند , چهارم کسانی که در جوانی لذتی از شادی در زندگی نمی برند اما در میانسالی از اینکه اینگونه نبوده اند پشیمانند ! شما از کدام یک هستید -یا خواهید بود- و فکر می کنید ایشان پانزده یا بیست سال دیگر چه خواهد اندیشید و چه خواهد کرد و چگونه خواهد بود?!
  54
  47
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  msforugh - تهران، ایران

  مشکل چشمها و نگاههای فاحشه بعضی مردهاست.'''' leonardo - ریوو، برزیل - درست میگه.
  102
  36
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - ورشو، لهستان
  در ضمن , به قول ِ قدیمی ها ,کسی را در قبر ِ کسی دیگر نمی خوابانند و طبق ِ قانون ِ کارما ,بازتاب ِ اعمال آدمی - چه لخت شدن باشد و چه چادر بسر کردن و یا هرچه- دیر و یا زود به خودش برخواهد گشت پس باید سعی کرد که قضاوت ِ سریع و بدون ِ درک و شناخت ِ درست را در مورد ِ سایرین کم کنیم و به خود بنگریم ! یک ضرب المثل ِ ایتالیایی می گوید : "هرکس یک کیسه ای در جلوی خود دارد که گناهان دیگران را در ان می ریزد و کیسه ای در پشت ِ خود که گناهان خود را در ان می ریزد ! " یک ضرب المثل هلندی هم می گوید :" هرکس خود را بشناسد در مورد ِ دیگران سکوت می کند " !
  47
  62
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  princesse - تهران، ایران

  اقایون ایرونی رو باش چقدر ندید بدید هستن خوبه حالا اکثرا خارج از کشور هستن یعنی اطراف تون بک خانوم خوش هیکل نیست ؟هاهاهاها
  156
  51
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  princesse - تهران، ایران

  ستاره شب ها میدونم میخوای بگی من از این بهتررررررم باشه توخوبی !
  114
  36
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  لیسا1 - تورونتو، کانادا
  مدل نشده فقط از یک عکاس تقاضا کرده که عکسهائی شبیه مدلها ازش بگیره تا بتونه با پخش عکسها در بعضی از کمپانیها مشغول به کار بشه، اما باید بدونه اگر پولی به این عکاس پرداخت کرده وی بسیار ناشیانه عمل کرده و این عکسها میتونه کار یک آماتور باشه
  47
  35
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  kitfa - سیاتل,بلویو، ایالات متحده امریکا

  مدل چی‌ ? از این عکسها همی‌ کسانی‌ که لب دریا می‌رن همینن .در ضمن بازم یه مشغولیت دیگه درست کردن خودمون بزرگ میکنیم اینا رو.
  81
  35
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  kitfa - سیاتل,بلویو، ایالات متحده امریکا

  ولی‌‌ من دوسش دارم با این که خوشگل نیست ولی‌ از گلشفیته بهتره چون شاد‌ و شیطونه.
  106
  26
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  سورتمه - سورتمه، بلژیک
  هیچ دقت کردین در این مواقع چقدر تعداد نظرات بالا میره.خوداییش دنبال سوژه هستیم
  44
  43
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  ای وای ترو خدا فقط یکی بیاد به داد من برسه که دیگه نه تاب دارم و نه قرار. بیخودی نیست که همش حجاب حجاب میکنم. آخه چرا این چیزارو نشون میدید که آدم اینطور شکنجه بشه؛ نمک رو زخم! خدایا ترو به خداوندیت قسمت میدهم که دیگه هر چه زودتر فرج مبارک آقا؛ سرور و تاج سر ما امام عصر رو برسون؛ وگرنه به گناهان من اینقدر افزوده میشه که بهشت دیگه میشه فقط خواب و خال. اگر وضعیت به همین منوال پیش بر؛ منم فردا مثه اون دختر تشک بدسته؛ راه میافتم تو خیابونا دنبال هم‌تشکی.
  132
  62
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  مدل بودن خوبه ولی پرنو نشدن هنری والاتر (صیغه و پرنو گرافی ممنوع)
  73
  23
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران
  جالب اینجاست که وقت خبری راجع به بدبختی سرزمینمون و بیچارگی زنان و دخترانمون هست یکی‌ دوتا کامنت بیشتر دیده نمی‌شه اما تا یکی‌ لخت می‌شه کامنتها هوار میشند. ایشون بسیار زیبا هستند و این اندام زیبا بهتره بیرون باشه تا پیچیده در اسارت چادر...
  69
  65
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  همین فدا-- آقای خودمون از این خوش هیکل تره، میگی‌ نه؟ این خط (-) اینم نشون (+)
  56
  28
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. آره بابا، خدایا هر چه زودتر این فرج مبارک رو برسون...
  25
  45
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران

  مدل شدن با عکس از پروپاچه گرفتن دو تاست.ایشون رو نوک پا میایسته که قدش بلند شه. موهای خیلی کم پشتی هم داره.پاهاش هم اصلا مثل مدل ها صاف و صوف نیست.الان اتنه فقیه نصیری و فاطمه معتمد اریا و لعیا زنگنه هم مایو بپوشن مدل میشن ؟
  102
  33
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Southern Star - سیدنی، استرالیا

  خدا رو شکر یه نفر دیکه هم به راه راست هدایت شد
  66
  40
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ali-Dk - لونگبو، دانمارک

  پدر گلشیفته فراهانی هم می گفت عکسهای دخترش فوتو شاپ است به حقیقت پیوست این مثل گلشیفته .
  65
  19
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::شاهنشاه خون من است - تهران، ایران::]. چیزی که بعضی از هموطنان شاید نمبدانند این است که مدل بودن یک شغل است و با زحمت اندکی هم باعث شهرت و محبوبیت میشود و هم حتی به صورت پاره وقت درآمد خوبی میتواند داشته باشد. متاسفانه مدل بودن در افکار آدمهای امل و بی فرهنگ، لخت شدن و هرزگی به حساب می آید و به محض دیدن جایی از یک خانم فقط به فکر یک چیز (مسائل زیر شکم) می افتند! علتش هم محدودیت در فرهنگ ماست و چون چشمهایشان به دیدن اندام خانمها عادت نکرده برایشان تحریک برانگیز است و کنترل خود را از دست میدهند و خانمها را هم مقصر میدانند ! واسه آدمهای بی فرهنگ و ندید پدید دیدن هیکل خانمها مساوی است با هرزگی و تحریک جنسی! ولی اگر مثل کشورهای آزاد همه آزاد باشند و آن را روزانه و همه جا ببینند برایشان امری طبیعی میشود و به مرور زمان آن دید را نسبت به زن دیگر ندارند. به امید آزادی!
  248
  234
  ‌چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  skylone - تورونتو، کانادا

  مدل شد که شد ..نوش جونش ....لااقل این خانوم هیکل و زیبایی لازم برای لخت شدن رو دارن ...اون گلشیفته خودشیفته نچسب که نه زیبایی داره نه هیکل فقط یه عالمه پشم و ابرو داره سیاه سوخته نچسب...ماشالا به این خانوم حنانه خوشگل و تو دل برو
  62
  16
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۴
  Berdia-Iran - قم ، ایران

  واقعا زنده باد این دخت ایرانی،که لباس أعراب بادیه نشین،کیسه زباله را از سر بیرون کشید،،زند ه باشید،اون لباس چه بود تو ایران دقیقا مثل اینکه از سومالیا بر کشته بود ایران
  53
  31
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان

  زنده باد آزادى ، زنده باد زیبایى ، زنده باد کله بى روسرى ، زنده باد بدنهاى لخت و دیدنى ، زنده باد دختران رقاص و با نشاط و سرزنده و مینى ژوپ پوش ، زنده باد مردان صورت تراشیده و کراوات زده و شیک پوش ، زنده باد برابریه مرد و زن ، زنده باد مجله هاى سکسى و دیسکوهاى مختلط و موسیقیهاى بلند ، زنده باد آبجو خورى کنار دریا و سواحل لختى ها ، زنده باد رهایى از دست قاصبان و خودخواهان و فضولان
  149
  124
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  آها بده بیرون مالو چیه اخه تو چادرو چوچق قایمش کرده بودی. دست آخرم گیر مورو ملخ بیفته. تا زنده ای هر جور که دوست داری حالشو ببر.
  60
  16
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ali12345 - تهران، ایران

  یعنی میشه کفت زیبا هست حیف بود این اندام تو صدا و سیمای ایران حیف و میل میشد
  53
  13
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران

  [::Ghooloo - آبادان، ایر. حضرت علی ع میفرمایند هرچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و هرچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند. حالا خداییش تو که جوابگوی آن دنیای دیگران هستی اجازه میدی زن و خواهر و مادرت هم این مدلی اندام لخت جذابشونو بریزن برن تا دیگران هم بهره ببرند؟؟؟؟؟!!!!! خوش غیرت
  211
  174
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران
  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. اعتراض به آخوندیسم واجب اما کسی که لخت میشه تا اندامشو نشان دیگران بده یعنی که بزودی این اندام تو آغوش این و اون خواهد بود شما دارایی هاتون جواهراتتونو میارین میزارین تو خیابان معرض دید عموم؟؟؟ اگر این کارو میکنین یکی هم هوس کنه بدزدتشون گناهکار دزده نیست شمایین ازقدیم گفتن مالتو محکم بگیر تا همسایتو دزد نکنی!!!!
  143
  161
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. چشم دل باز کن که جان بینی آنچه نادیدنی است آن بینی . خداونت راه حلالشو باز گذاشته تو عرضه نداری که دنبال حرامش میگردی مواظب باش رو تشکی که دستت گرفتی ترتیب خودتو ندن
  119
  176
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  sarap - ونکوور، کانادا دوست عزیز دقیقا همینطوره که شما گفتید ، ۸۵٪ هم همگی دختر و پسر زدنwork at : modeling :-)
  53
  3
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  دورتموند - دورتموند، آلمان

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. شیعە امیرالمومنینی را دیدی چطوری زدە بیرون ،مردم و انگشت بە دهن کردە،خدا قسمت کنە کم کم فاطی کماندوها هم لخت بیان رژە برن تا امیرالمومنین راحت بخوابە،آرە قوربونش
  64
  18
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  هستیا - شیراز، ایران

  مدیریت محترم سایت ایتن عکسا رو 2 سال پیش تو سایت های زرد ایرانی منم دیدم ولی بعد مادر این دختر تو مصاحبه با سایت پارسینه به شدت تکذیب کرد؟! و گفت همش فتو شاپه چرا از منبع معتبر خبر نمیزارین
  39
  5
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - ورشو، لهستان

  با توجه به جمیع جهات و بیانات فیلسوف ماآبانهُ اساتید فن و هنر کالبد شناسی زنان حومه و جهان ! و کُلهُم اجمعین ِ هگل ها و فروید ها و فوکو های داخلی که برای خود نوشابه ُ خانواده در حد تیم ملی باز کرده و دوبرابر بیش از حد معمول به خودِ از خود متشکرشان مثبت داده و از اساتید داخل کشور [واقعا داخل کشور?!] که فکت هایی- اصول و حقایق مسلمه ای -در حد بنداز بیرون یا ننداز بیرون از خود صادر کرده ,خواهش می کنیم چون ما گوش هایمان دراز است و سار از درخت پرید و آش سرد شد و کلنگ از آسمان افتادو نشکست وگرنه من کجا بودم ?پی ِ نان ! دقت داشته باشند که سقراط حکیم گفته که :" تنها حقیقتی که باید بدانیم این است که ما همه حقایق را نمی دانیم " و نیز شارل لویی مونتسکیو فرموده که" باید آنقدر مطالعه کنید تا بدانید که هیچ نمی دانید" اما حضرات علیه ُ ناهمایونی همچنان بر طبل پوچ خود می کوبند و شعشعه ُ دانش شان حتی لایه ُ اوزون آسمان را هم پاره کرده است !بیت : گرچه گمراه گشته ام اندکی, اما تو را - هدایت به ره ِ مستقیم ِ صراط کنم - اگر شعر و شاعری تورا به جایت ننشاند-بول بر این شعر و ادبیات کنم!
  49
  15
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  [::دورتموند - دورتموند، آلمان::]. [::دورتموند - دورتموند، آلمان::]. نه جانم. این از خوارجیون است، یعنی خارج شده از هدایت. وقتی هم که اینطور بنمایش میذاره، معلومه که دلمون میخواد، هویج که نیستیم. ولی اونهایی که دارند و بنمایش نمیگذارند از شیعیان امیرالمؤمنین ع هستند. درخت هر چقدر پر بارتر، سرش هم زیرتر.
  83
  12
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی
  واقعا این جا کامنت های بعضی از هموطنان را دیدم ، هنگ کردم که چقدر مردهای ایرانی ما چشم چرون هستن. این چشم چرونی یک نوع بیماری است که ریشه ان در روح و روان مردان است. اگر شما مردها اصول اخلاقی و پاکی را رعایت کنید ما زن ها اون موقعه میتونیم راحتر زندگی کنیم و راحتر بپوشیم :) ;)
  43
  29
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::shahramareia - تهران، ایران::]. حالا اون حضرت 1400 سال پیش تو بیابانهای حجاز یک اشتباهی کرد شما انسان مدرن قرن بیست و یکم عقل داشته باش و خودت فکر کن! مثلا اگر بنده خیلی ماکارونی دوست داشته باشم (بپسندم) باید اون را هر روز تو حلق دیگران بکنم یا اگر از کدو خوشم نیاد (نپسندم) هیچکس حق نداره بخوره؟!! شما با یک قمه بالا سر ... بشین دست از پا خطا نکنه فکر کن با این کار ...نجیب میشوند و تو خوش غیرت امل چان!!!
  254
  228
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::فدای آقا - فدای آقا ، دانمارک::]. کاشکی این نزدیکیها بودی این ننه خدیجه همسایه مون را برات میگرفتیم درسته هشتاد سالشه و دندانهاش هم ریخته ولی هم مومنه هم خوش هیکله و الخصوص به نمایش نمیگذاره ;-))
  263
  232
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::shahramareia - تهران، ایران::]. شما موجودات مغز در حصر هیچ رقم دیگه اى حرف زدن بلد نیستند؟!!!!!!!!!!!!!یه دستورالعمل فوتوکپی کردن و همه تون مثل هم اول دیگران رو کم سواد معرفی میکنید و بعد با وقاحت زننده ای از خواهر و مادر طرف حرف میزنید ، آخه ... چرا فکر میکنى همه مثل خودت خودخواهند و میخوان ٦٠ تا کنیز داشته باشن ولى خواهر و مادر خودشون کنیز نباشه ، این شمایید که با کمال وقاحت از زن دوم و سوم گرفتن صحبت میکنید و خواهر خودتونو میخواید به یه آفتاب مهتاب ندیده بدید ، آقا اگه ما میگیم مینى ژوپ خوبه براى همه میگیم ، تو رو خدا حد اقل براى اینکه حال دیگران رو زیاد بهم نزنید انقدر تکراری حرف نزنید
  168
  147
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  princesse - تهران، ایران

  [::setareh.shab - دبی، امارات متحده عربی::]. بالاخره یک کامنت نوشتی که باهات موافق باشم خب ندیدن دست خودشون نیست شما ببین این لینک چطور جذاب شده ولی چند لینک پایین تر درباره اعدام های ۶۷ یا خبرهای مشابه ملت بی خیال
  60
  17
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  princesse - تهران، ایران

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. [::millionaire - منچستر، انگلستان::]کامنت تون عالی بود سپاس
  62
  13
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  سلام لبخند - تهران، ایران

  مخالف حجاب از هر نوعش هستم ولی در عین حال موافق یک پوشش زیبنده برای خانمها هستم . خانمی که لباسهای کوتاه و تن نما و شهوت براگیز میپوشه ...به نظر این حقیر . قصد داره که دیگران ( یعنی مردها ) او را ببینند . حالا بگویید مردها هیزن !!! الهی فدات شم . چه خوب شد استعداد های خودتو نشون دادی . من که لذت بردم !
  55
  15
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  اگه رفته اینکار را کرده و عکس گرفته که دمش گرم و زیبا است. حالا نوش جون هرکی باهاش حال می کنه. اما اگه گرفته و پشیمون شده و حالا داره خالی میبنده که فتوشاپه، لعنت به خودش و همه کس و کارش. از آدم های دو رو و منفعت طلب متنفرم.
  44
  13
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. قولو آنچه برای خواهر و مادر خودت نمی‌پسندی برای دیگران مپسند. حضرت علی‌
  137
  173
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  perspolisi - سیدنی، استرالیا . سلام و عرض ادب . خیلی بخیلی . اینهمه آدم اینجا جنب شدن و شما نظاره کردی و صدات در نیومد . شانس بد ما ، زودتر از همه به فکر کمر به پایین ما بودی . اما خب دستت درد نکنه ( هم از بابت هشدار و هم از بابت . استغفرالله . شبت بخیر).
  64
  9
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::آقای امام - هلسینکی، فنلاند::]. خواهر و مادر بنده انسانهای فهمیده و بالغی هستند و خودشان خوب و بد را تشخیص میدهند قکر مال خودت باش که نابالغ هستند و از ترس تو لای صدتا پتو و لحاف خودشان را میپوشانند ..
  231
  186
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  تفکر اکثر مردهای ایرانی و خاورمیانه: دوست دارند همه زنهای عالم و آدم را دستمالی کنند و همه به چشمشان این کاره هستند ولی کسی به خواهر و مادر خودشان چپ نگاه کرد میخواهند بالا و پایین خود را بدرانند! هر وقت نگاهت به خواهر و مادر دیگران مثل خواهر و مادر خودت بود دیگه مشکل هیزی برطرف میشود! بجای شعارهای پوچ و توخالی حضرت چه گفت بزرگ بشو و رشد عقلی بکن و جلوی تنبان مبارکت را بگیر تا همه مشکلات حل شود امل ضعیف النفس!
  233
  195
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  فاطی قاطی - موگادیشو، سومالی
  الهی موش بخوره تو رو عجب هیکلی جیگرتو با خیار شور بخورم.هر خانومی بگه کار خوبی نکرده حتما بد هیکله و از حسادت اینو میگه.😄😄
  41
  22
  ‌پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  دختر خوشکل و جذابی هست ولی‌ امکان نداره مدل باشه یا مدل یک کمپانی معروف.بدنش برای مدلینگ شل بنظر میآید.من از عکس پنجم از پایین به بالا خوشم اومد.با آرزوی بهترین موفقیتها برای این خانم.
  32
  25
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  payamak - منچستر، انگلستان

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. ککا دمت گرم خوب جوابش دادی،
  184
  132
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  hamtarane - ملبورن، استرالیا

  درد و بلات بخوره تو سر الهام چرخنده
  9
  41
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. کا ما که بالغی ازشو ندیدیم کوکا.
  123
  167
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  این کجاش مدله تو لباس های سکسی‌ و بدن نما اکثر دختران جوون ایرونی‌ خوشگل و سکسی‌ هستن : در ضمن این دختر زیبا ناخون کوچیکه گلشیفته هم نمیشه!! عکسهای گشیفته روی پر تیراژ ترین و معروف ترین مجله های مد مثل فیگارو درج میشه :o این دختر عکس های شخصی‌ خودشو شر کرده به قول یکی‌ از دوستان‌کامنت گذار عکس های این دختره رو کدوم مجله یا شبکه های مد و سینمایی دیده میشه به هر حال امیدوارم تو کارش موفق باشه :) کور شود هر آنکس که نتوان دید ;)
  42
  28
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::آقای امام - هلسینکی، فنلاند::]. خب ما هم که همینو گفتیم امل چون بالغ نیستند باید خودشون را حسابی بپوشونند چون اگر نپوشونند بدجوری کار دستت میدند کا :-))
  212
  157
  جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  cobalt3 - کرج، ایران

  صحنه را دیدم.....
  3
  28
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::payamak - منچستر، انگلستان::]. چاکرتیم ککا! حالا وقتی چند بار مال خودش که نابالغ هستند دیگران پسنیدند و ترتیبش را دادند تازه شاید بفهمد که نجابت زن رابطه مستقیم با بالغ بودن و شعورش داره نه پوشش!
  190
  141
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. فهم شما در حد ماکارونی و کدو بیشتر نیست شکی نیست که عقلتان در شکم و زیر شکم است !!!!!!!!
  139
  182
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اول شما که بلدید اول نوشتن فارسی را یاد بگیرید. فوتوکپی نه فتوکپی. دوم انی که دیگران را به لخت شدن هدایت میکنه باید... را هم تو همین دیدگاه معرفی کنه. سوم مرگ خوبه برای همسایه؟؟؟؟!!!!!!!!. چهارم وقیح تو امثال تو که دیگران را به فساد و بی بندو باری راهنمایی میکنین و برای زن و بچه و خواهرتون غیرتی میشین . ششم کامنت من در پاسخ به Ghoolooبود نه تو خوش غیرت
  143
  183
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::shahramareia - تهران، ایران::]. اول مثل اینکه بدجوری گذاشتم تو کاست جوش اوردی ...! دوم واسه دو تا کاربر مینویسی یکی را دو بار میزنی، معلومه دستات میلرزه یا چشمات ضعیفه، نشونه های خوبی نیست برو پیش دکتر دوا درمون کن! سوم یک نفر فتوکپی را اشتباه نوشت جمع نمیبندن به دو نفر بگن غربتی! سوم رفتی سه روز فکر کردی اومدی دو خط بدون غلط بنویسی باسوات!؟؟ چهارم قرصتو بخور ...! پنجم یکی باید مراقب خودت باشه ...! ششم داری کامنت میذاری حواست بهشون باشه با...! هفتم با غیرت غیرت گفتن باغیرت نمیشی ...! هشتم واسه الانت فعلا بسه...
  169
  109
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  الان اینجا دعوا سر چیه؟ این بهتره یا گلشیفته؟ باید لخت میشد یا نمیشد؟ غیرت ایرانی و خواهر و مادر کاربران اینجا؟ کل کل و پوز زنی بین کاربران؟ هیزی و دستمالی کردن مردان؟ ایرانی بودن و غیز ایرانی بودن؟ بابا کول داون این یک خبر بود و تصمیمش به خودش ربط داره، به گفته یکی از دوستان هم طرف میخواهد برگرده و مادرش گفته همه اینها فتوشاپه همین!!! فکر نمی کنم بخش مهم داستان این جنگی است که اینجا راه افتاده.
  7
  35
  شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. ولش کن داداش جوانشو نده این بنده خدا مثل اینکه اشتباهى اومده اینجا اصلن حرفهاش و عقلش کودکانه ست ، غلط دیکته میگیره ولش کن بزار خوش باشه
  163
  100
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  نتیجه اخلاقی: هر منفی که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند!!! حضرت قولو
  160
  150
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. تجربه اخلاقی‌ برای آقای امام : با کسی‌ که هنوز ... وارد بحث علمی‌ نشو ها کا ها کا ها کا
  93
  109
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Loo Loo - لندن، انگلستان

  واقعا اینکه یک هنرپیشه یه چند تا عکس نیمه برهنه گرفته اینقدر مهمه که این همه وقت و انرژی صرف جر وبحث بشه! خوبه که طرف فیلم پورنو بازی نکرده مگرنه سایت ایرانین یوکی هنگ می کرد از بس کامنت دریافت می کرد!. جهان سوم یعنی جایی که نشون دادن ساق پای یک زن بیشتر از اخبار راجب مسایل اجتماعی، زیست محیطی ، پزشکی و غیره مخاطب جلب می کنه! یه سری بزنین ببینین چند کامنت برای خشک شدن دریاچه ارومیه گذاشته شده و چند تا کامنت فقط واسه این خبر بی ارزش! واقعا یه پای عریان اینقدر جذابیت داره؟
  77
  45
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  بابا جمع کنین این مثبت و منفی ها رو مسخره بازی شده من خودم الان شاهد بودم در عرض چند دقیقه خیلی از کامنتها که مثبت خورده بود منفی خورد و خیلی ها که منفی خورده بود مثبت خورد یک نگاه به کامنتهای قولو از آبادان بکنید یک دفعه همه مثبتهاش منفی شد و این امام علی از فنلاند و Shahramareia از تهران منفی هاشون مثبت خورد در عرض چند دقیقه :o کاملا معلومه این دو نفر یا رژیمی و مال ارتش سایبری هستن یا از نظراشون سوء استفاده میشه :
  25
  6
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند

  نکته‌ای که من در این صفحه بش رسیدم اینه که تنها دلیل اینکه جمهوری اسلامی پایدار هست ابله بودن اپوزیسیون هست که باعث تفرقه می‌شه و اتحاد رو از بین میبره.
  3
  24
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند
  با این ابله بودن اپوزیسیون من مخالف نظام رو و داشتید که مخالف شما نظر بدم. اتحاد اتحاد اتحاد تنها راه مبارزه . هرکس غیر از اتحاد قدمی‌ بر داره خیانت می‌کنه . ولی‌ شما خواستید که من خیانت کنم ایرادی نداره. همونطوری رفتار می‌کنم که شما خواهان هستید
  3
  21
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران
  [::IranSalam - آمستردام، هلند::]. کور شود آن کس که نتواند دید من آریای ام آریایی نمیتواند طرفدار نظام باشد من طرفدار حق و انسانیتم مخالف آخوندیسم . اگر دین ندارید آزاده مرد باشید
  7
  15
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  ماشاالله ارتش سایبرى چه حمله اى و چه منفی زدنهایى ، ولى ننگ با رنگ پاک نمیشه بزن منفى تا دلت میخواد
  20
  11
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. نگفتم گیجه دیدى ، نه طرفدار نظامه نه طرفدار آخوند ، بعد اومده اینجا آب به آسیاب دشمن میریزه البته دروغ میگه این هم اطلاعاتیه خودشو زده به خنگى
  19
  10
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  [::shahramareia - تهران، ایران::]. تو سواد نوشتن نداری و عقایدت مال عصر حجره ادعای آریایی و مخالف نظام داری؟ می‌شه بگی‌ از کجات پیداست آریایی هستی‌ و اصلا آریایی چه شکلیه؟ تو تمام نظرات مثل آخوندها و بسیجی‌ها است و خودت مخالف رو داری سرکوب میکنی‌ خودت هم لو دادی که با اون امام علی‌ یکی‌ هستی‌ و داری مثبت به خودت و منفی‌ به دیگران میدی این سیاست جدید رژیمی هاست که خودشون رو مخالف نشون بدن و دیگران رو بکوبن؟
  19
  7
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  بابا یکی‌ اینجا به ما بگه چه خبره؟؟ یعنی‌ به همین راحتی‌ هر کار دلشون بخواد می‌کنن؟؟؟ عجبا مسئولین لطفا رسیدگی کنن این چه وضعشه این که نشد آزادی بیان که این اراذل اوباش هر کار دوست دارن می‌کنن ما ایرانی‌ ها هیچیمون درست نیست واقعا که
  19
  7
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  [::آقای امام - هلسینکی، فنلاند::]. [::shahramareia - تهران، ایران::]. [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. کار شماست درسته؟؟؟
  21
  6
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  . [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. معذرت می‌خوام من اشتباهی‌ رو اسم شما هم کلیک کردم منظورم این دو نفر امام علی‌ از فنلاند و shahramareia از تهران بود معلومه از ارتش سایبریه فکر کنم یک نفر باشه عجب مسخره بازی شده همه جا رو ...
  19
  5
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند

  [::IranSalam - آمستردام، هلند::]. چی‌ کار شماست درسته؟؟؟؟ خودت نمی‌بینی کار کیه خدا وکیلی؟ اون بابا که اون بالا 750 تا لایک زده بعدش میگه اگه منفی‌ برای خود نمی‌پسندی برای دیگران مپسند داره خودش میگه کار کیه. داره میگه اگه منفی‌ بهم بدید بهتون منفی‌ میدم. یعنی‌ بچه بازی. یعنی‌ کل کل.... تو حالت خوبه یا تب‌ داری؟
  1
  21
  دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اگه منفی و مثبت به قول تو کار ارتش سایبریه پس چرا این فدای آقا که دستمال یزدی تمام عیار برای...ظامه اینقدر منفی داره.
  1
  12
  ‌سه شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  IranSalam - آمستردام، هلند
  [::shahramareia - تهران، ایران::]. [::آقای امام - هلسینکی، فنلاند::]. یعنی‌ 750 تا مثبت به خودش داده؟ حتما 650 تا منفی‌ هم خودش به خودش داده؟؟ اون خواسته احتمالا همه بفهمن که اینجا بعضیها مثبت و منفی‌ ها رو دستکاری می‌کنن و ضعف سیستم سایت رو به همه نشون بده و شماها رو رسوا کنه الان هم به کامنتهای من منفی‌ بدین و به خودتون مثبت کاملا مشخصه دارین چکار می‌کنین فکر کردین با دست کورها طرفین؟ واقعا که خجالت بکشین متاسفم براتون
  7
  0
  ‌سه شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  آقای امام - هلسینکی، فنلاند
  برو بابا دیگه داری هزیون میگی‌
  1
  7
  ‌سه شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  shahramareia - تهران، ایران
  [::IranSalam - آمستردام، هلند::]. بازم که قرصاتو نداختی پاشو برو قرصاتو بنداز
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  منفجر شدم در حد بیروت!
  5
  1
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.