پیگیری تجاوز به دو نوجوان ایرانی در اتاق بازرسی فرودگاه جده در عربستان

فرارو :  رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با بیان اینکه تجاور به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه عربستان در حال پیگیری است گفت: مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در این رابطه ورود نیافته است.
 
علی مرعشی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در رابطه با تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه عربستان اظهار کرد: ستاد حج و زیارت شکایتی را در این رابطه مطرح کرده ولی ما به این مسئله ورود نیافته‌ایم.
 
وی افزود: این دو نوجوان هر دو پسر بوده و به همراه خانواده سفر کرده بودند ولی جزئیات این حادثه را از سازمان حج و زیارت سوال کنید چرا که بنده در جریان جزئیات بیشتر این موضوع نیستم.
خبرهای رسیده به فرارو حاکی است که این دو نوجوان که برای حج عمره به عربستان رفته بودند، روز هشتم فروردین امسال هنگام خروج در فرودگاه جده، از سوی دو مامور سعودی به اتاق بازرسی هدایت شدند و مورد آزار قرار گرفتند.
والدین این دو قربانی، بلافاصله مراتب را با مسوولان فرودگاه جده در میان گذارده اند که موجب بازداشت دو مامور امنیتی جنایت کار شده است. گفته می شود کنسولگری ایران در جده سرگرم پیگیری ماجراست.
وضع روانی این دو نوجوان، وخیم گزارش شده است.
یادآور می شود که وهابی ها که مرکزشان عربستان است، شیعه را مسلمان نمی دانند و معتقدند جان و مال و ناموس شیعه ارزشی ندارد.
آن ها همچنین عقیده دارند که کشتن یک شیعه، موجب بهشتی شدن قاتل خواهد بود.
+379
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  azadeh11 - آمستردام، هلند

  حالا خودت میری مکه،،چرا بچه‌‌ها را می‌بری،،اگر به خودت تجاوز کردند ، خودت خواستی..ولی‌ بچه‌ها که نمیخواستند بروند مکه
  13
  296
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  ۴۲
  داریوش پارسی - اصفهان، ایران

  از شکمتون بزنید برید حج پولتون تو شکم عربهای سوسمار خور کنید بعد هم بهتون تجاوز کنن!! خلایق هر چه لایق!!
  15
  365
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
  ۷۴
  hassan5 - تهران، ایران

  هرکسی بسته بسلیقه خودش ادیان را تفسیر میکند.اسلام ناف محمدی و داعش و وهابی گری محصول همین تفاسیر میباشد
  14
  189
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  ۴۲
  behran - کردستان، ایران

  آخوندهای شیعه از کودکی تربیت اینها را شروع کرده و در دوران نوجوانی ادامه این تربیت ناب محمدی به وهابی های سنی واگذار شده! چون اگر غیر از این بود در آن مرکز موهومات کاری نداشتند!
  14
  120
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
  ۴۹
  persianshadow1 - برایتون، انگلستان

  اخه ملت ....کجا راه میفتید میرید!؟ حتما باید بگیرن بهتون تجاوز کنند تا بفهمین هر جایی نباید رفت!؟ الان رفتین خونه خدا ادماى خوبى شدید!؟ به...میارزید!؟ حالا تا آخر عمر هر وقت اسم الله میاد یاد این دو مامور که ترتیبتون رو دادند میوفتین!خلایق آنچه لایق! باز هم میگم حکومت ایران از سر این مردم هم زیاده.
  11
  243
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  خلایق هر چه لایق. با تمام توهین ها و بدرفتاریها و دشنامها بازهم به این مسافرتهای زیارتی ادامه میدهند و ارز ایران را در این کشورهای عربی خرج میکنند و این هم نتیجه اش. چشمتان کور و تا شما باشید که دیگه پاتونو اونجاها نذارید.
  10
  215
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
  ۴۲
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان

  بازم برید عربستان. بازم برید پولتونو خرج این حروم لقمه‌ها بکنید.
  11
  236
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
  ۴۴
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  اعصابمو بهم ریخت این خبر دارم دیوونه میشم.از یه طرفم به خودم میگم چرا میرین عربستان و کشورهای عربی که اینهمه تحقیر بشین
  7
  190
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
  ۴۵
  Southern Star - سیدنی، استرالیا

  حجکم مقبول!
  13
  147
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
  ۱۰۵
  biparva-jan - تهران، ایران

  احمقا باز پاشید بدو بدو برید حج. برید که این ح. زاده های وهابی بهتون تجاوز کنن.
  7
  167
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
  ۳۹
  omid2944 - برلین، آلمان

  از تعالیم اسلام و وعده‌های بهشت که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده می‌توان این نتیجه را گرفت که مسلمانان از خدای خود و بهشت چیزی جز لذت‌های جنسی‌ نمیخواهند.خوب خدای مسلمانان هم که خدای اعراب است.بنا بر این این ۲ نوجوان ایرانی‌ هم پاداش خداوند به اعراب مسلمان است که در قرآن وعده اش را داده.
  8
  149
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
  ۳۹
  omid2944 - برلین، آلمان

  در مورد .... شیعه که ثواب بهشت دارد نیز حق با اعراب مسلمان است.شیعه این وسط کاسه داغتر از آاش شده پس باید سر جایش نشانده شود.ولی‌ در کل از اسلام خوشم میاید.خودشان هم به خودشان رحم نمیکنند.اینطور که پیش میرود امید میرود که تا نیم قرن آینده آثاری از ....(مسلمانان) نماند.
  49
  83
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
  ۳۶
  dark night - تهران، ایران

  باز هم برید سفر حج، زیارت قبول.
  9
  123
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  ۳۴
  dannni - سوئد، سوئد

  کثیف‌ترین آدمها همین سنیها عربستانی هستن یک افکار مزخرف دارند مثلا میگویند اگر به ۷ زن شیعه تجاوز کنید درهای بهشت براتون واز میشود
  28
  136
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
  ۱۰۵
  pars_iran - دوسلدرف، آلمان

  داشتند سنت پیامبر رو اجرا میکردند . پیامبر هم از همین روش برای تبلیغ دین اسلام پیروی میکرد . ( آخه ۲ تا نوجوان مکه چه کار دارند؟؟؟ آیا واجب حج بودند ؟؟ )
  22
  137
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
  ۳۷
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  این هم دروغ سیزده بود اونها هرکاری بکنند هیچ وقت تجاوز به نوجوان نمی کنند این ساحته ماست برای برهم زدن اذعان عمومی . اینکارها مختص کهریزک هستش
  256
  34
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
  ۳۷
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  تجاوز و دزدی و قتل در مذهب اینها جای ندارد چه مسلمان و چه کافر باشند
  225
  18
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
  ۶۸
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  پس اون بیداریِ اسلامی که می‌گفتن تو خاورمیانه شده و احترامِ ایرانیان رو افزایش داده همینه؟
  5
  102
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۲
  ۶۸
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  خودِ جمهوری اسلامی هم با دشمنان ولایت از این کار‌ها میکنه. هر وقت اسید پاش‌ها در اصفهان پیدا شدند تجاوز کارانِ عرب هم مجازات میشن.
  12
  127
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  ۵۵
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  لیاقت آن پدر مادر چاه توالت هست خدایی
  12
  115
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
  ۵۸
  استانبولی - استانبول، ترکیه

  پایان 16 سال انتظار؟"اوحدی گفت:حدود هشت میلیون نفر آرزوی این سفر را دارند آمار اعزام حدود ۴۹۰ هزار نفر بوده است و حدود ۱۶ سال زمان لازم است تا این افراد به عمره بروند." مجازات داعشی برای چنین اعمالی وجهه پیدا می کند. احتمال وجود ملایانی این چنین "ایت الله مصباح یزدی : تجاوز به کسی که ولایت را قبول ندارد اشکالی ندارد چه دختر باشد چه پسر" را در نظر هم بگیریم جنبش سبز به عرب چه ربطی دارد. ولی احمق ترین.... باید باشد. که برای جهاد و "بهشتی شدن"آواره افغانستان و سوریه و وشونددر حالی که " در حال حاضر شیعیان 15 درصد یا 4 میلیون نفر از جمعیت شهروندان سعودی را تشکیل می دهند." که توپ وتانک و مسلسل هم ندارند.بد بخت ها از دین خود خبر ندارند مثل این که. (یا ما احمق ترینیم)ولی اینگونه؟! اخبار فجیع تر از حقیقت تن فروشی دخترانمان در کشور های عربی وغیر عربی و حتی داخل نیست.
  11
  64
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]تجاوز و دزدی و قتل در مذهب اینها جای ندارد چه مسلمان و چه کافر باشند ؟؟؟؟؟؟؟ .... از قدیم راهزن و متجاوز و خونخوار بوده و هست. نمونه بارزش داعش و الشباب و همثال آنها میباشند. در زمان محمد راهزنی کار اعراب بود و تجاوز و قتل و هنوز هم فرقی نکرده.
  6
  106
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
  ۵۱
  Bozorgmehr - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  اعراب ١٤٠٠ سال است که در حال تجاوز به ایرانیان هستند از جمله توسط اخوند هایى که دین و فرهنگ اعراب بیابان نشین عهد بوق را در قرن ٢١ میان ایرانیان تبلیغ مى کنند. هزار افسوس که ایرانى ها ساده لوح و کم حافظه هستند و سرشان را بلا نسبت مثل گوسفند پائین مى اندازند و هر ساله میلیونها دلار را به حلقوم کثیف این شیر شتر و سوسمارخور هاى فاسد مى ریزیند. اصلا چند بار حج رفتن شده افتخار این ملت! هزار بار بهتر از حج این است که با این پولها صدها هزار یتیم ایرانى و دختران معصوم بى پشتیبان را تر و خشک کرد یا برایشان شغل ایجاد کرد که مجبور به تن فروشى در ایران و شیخ نشین ها نشوند. نمى دانم غیرت ایرانى کجا رفته؟؟؟ یاد ان روزها بخیر که حداکثر هنر اعراب بیابان نشین تیمار اسب هاى لشکریان امپراطورى پارس بود.
  4
  172
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  چیزی که توی رسانه های رژیم بهش تجاوز میگن بازرسی بدنی هست که توی همه فرودگاه های دنیا انجام میشه. اونوقت رژیم بیشرف ایران که خودش ناموس نداره و قبلش هم الکی جهاد النکاح را توی بوق کرده بود دوباره الکی خبرسازی می کنه. تجاوزگران واقعی توی کهریزک بودند که هنوز دارن ازادانه توی دست و بال آغا رهبر فرزانه می چرخند.
  68
  38
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
  ۴۴
  سورتمه - بروکسل، بلژیک

  حدیث نبوی میفرماید:هر کس که به نیت حاجی شدن در مکه مورد ترتیب قرار بگیرد خداوند در ان جهان دو بال در دو طرف باسنش قرار میدهد و فرشتگانی از سرزمین قزوین از صبح تا شب در خدمت وی هستند .
  17
  74
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
  ۴۸
  alireza-z - زنجان، ایران

  پدر و مادر بچه ها چیکار کنن.از کجا بدونن که .... کثافت از اون موقعیت واسه تجاوز استفاده میخوان بکنن.وقتی جنتی تو نماز جمعه مرگ پادشاهشون رو تبریک میگه بالاخره یه جورایی باید ملت هزینه رو بپردازن.
  79
  17
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
  ۳۷
  Mazani Tiger - کوالالامپور، مالزی

  قومی متفکرند اندر ر‌ه دین، قومی به گمان فتاده در راه یقین، ترسم از آن است که بانگ آید روزی ، که‌ای بیخبران راه نه آن است و نه این. (خیام)
  2
  44
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
  ۶۲
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]،، ببند بابا! وحشیهاى خونخوار! دست میزارن رو سر بچه مردم با اون لهجه.... یه چند تا الله اکبر میگن طرف براشون حلال میشه! ! .... بیشرفها ى کثیف جنایتکار! سلفى، تکفیرى، و وهابیون أشغال کثافت!.
  8
  71
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
  ۶۲
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  بأشد که درس عبرتى براى دیگر ایرانیان! مکه دم در خونه تونه! مخصوصا الان! به فقرا و نیازمندان کمک کنین از صد بار مکه رفتن با ارزشتره!
  6
  90
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  چی بگم وقتی ملتی درنهایت ضعف شعوری و اسیر درچنگال اختوپوس تعصب مذهبی هست.کی تجاوز کرد؟نکهبانان خانه خدا که شدیدا متعقد هستند که شیعه نجس و کثیف است و سالانه میلیونها دلار این (کثافتها)با التماس تقدیم ال سعودی میکنند.
  3
  38
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۸
  ۱۰۵
  amonbede - تهران، ایران

  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. جهت اطلاع خبرگزاریهای داخل کشور:حسن قشقاوی، معاون وزیر خارجه ایران از "اقدام شبه‌تجاوز و تعرض" به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده خبر داده و گفته که کاردار سفارت عربستان برای اعتراض احضار شده است.
  2
  35
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
  ۷۲
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  1400 سال پدرمونو در اوردن باز این مردم احمق. ابروی ایرانو ایرانی رو میبرن , این که خوبه یه عده تو این حیرو ویر میرن عراق اینا دیگه چه ...
  2
  36
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۲
  ۵۲
  اون پسره تو فیلم کیارستمی - آرلینگتون، ایالات متحده امریکا

  عربستون دیگه ؛ اون از ....الخانم بازان، اینم از پیروانش!
  2
  24
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  ۴۲
  irani iran - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  امیدوارم که تعطیلات عید باستانی نوروز به این دو نوجوان و خانواده گرامی‌ آنها در سرزمین اعراب کاملا خوش گذشته باشه و چندین میلیونی که برای سفر خرج کردید نوش جونه خودتون و اعراب شده باشه! شما لذت معنوی آن رو بردید عرب‌ها هم لذت جوری دیگشو،،، : ;) :)
  7
  53
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  ۳۷
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان الن دنیا را با دنیای 1400 سال پیش فرض نکن . همه پیشرفت کردند و در خود انقلابی بوجود اوردند بغیر از اخوندای ما .
  30
  9
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰
  ۳۷
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  amonbede - تهران، ایران بجز خبر گذاریهای داخلی ایران هیچ جبرگذاری دیگری خبر تجاوز دو نو جوان تآیید نگردند . تجاوز به پسرها مختص زندان کهریزکه داداش
  64
  9
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
  ۱۰۵
  amonbede - تهران، ایران

  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. شما یه سرچ تو اینترنت بزن میبینی که کیا تایید کردن در ضمن معاون وزیر خارجه ایران مرض نداره که در سطح بین الملل این موضوع رو رسانه ایی کنه
  3
  29
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۶
  ۶۲
  siavashomaha - منچستر، انگلستان

  لعنت بر دینی که لازمه تظاهر به پاکی‌ را باید حتما به عربستان رفت .اونها ملیتشونو اینجوری گرفتن ،بعد از دیدن اینهمه پیر مرد و پیر زن ،خوب دوتا بچه که دیدن هل ورشون داشته
  2
  32
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۴
  ۷۷
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  والدین این دو نوجوان حتما می‌خواستند بچه‌هاشون در آینده آخوند بشند و این هم درس اول آخوند شدن است
  5
  41
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴
  ۳۷
  روبرتو روسلینی - تهران، ایران
  خبر رو الان که خوندم واقعا متاسف شدم! چه بگویم که هیچ نگویم بهتر است. تاسف تاسف تاسف
  2
  18
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵
  ۵۱
  Bough - مونترال، کانادا

  فکرشو بکن، کلی‌ پول خرج کنی‌، چند سال تو نوبت بایستی، بعد این همه راه بری، که ترتیب زن و بچه‌ ‌ات را بدهند!!! قبول باشه هاج آقا
  2
  36
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
  ۳۸
  samavat - شیراز، ایران
  .... کثافت.یعنی از اینا کثیفتر پیدا نمیشه.کسی که اومده زیارت بهش تجاوز بشه؟ باید اون سلمان رو بجاش قصاص کنن :( .
  3
  16
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۰
  ۶۳
  samak - پاریس، فرانسه
  خو‌د خبر یک طرف، راوی خبر هم در آخر ماجرا درد شیعه گریش را به زبان آورد.
  8
  10
  دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶
  ۴۶
  IRAN E AZAD - هورتن، نروژ

  خاک بر سر ملتی‌ که پول و انرژی خود را برای سفر به این کشور عقب مانده و مهد جهل خرج میکنند. بخورید ! حقتون هست !
  2
  31
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰
  ۳۷
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  دوست عزیز kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا چرا باید چنین فکری داشته باشیم ؟ یه خورده منطقی برخورد کنیم نه احساسی . از اینجور خبرها همیشه در گوشه و کنار دنیا بوده و هست حتی در کشور خودمان . تا ببینیم برخورد اونها نسبت به این عمل چه بوده ودر ضمن این خبر فقط از جانب ما مطرح شده و خبرنگاران خارجی تآیید نکردند در سعودی روی این مسئله حساس هستند حتما اگر چنین کاری صورت گرفته باهاشون برخورد و قصاص میشن .
  11
  3
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
  ۴۴
  sardarsatar - تهران، ایران
  اینها هم جده حاجی شدند کارشون به مکه نرسیده
  1
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۴
  ۶۲
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]،،،تو مثل اینکه مخت تاب داره ها!!!! کدوم مریض میاد این شأیعه رو اونم این موضوع در سطح جهانی‌ مطرح کنه،!!!؟؟؟، سفیر عربستان هم به وزارت امور خارجه احضار شده. و اون ماموران هم دستگیر. تو احساسی‌ بر خورد نکن. چون مثل تو فکر کردن که با شیعه این کارها رو کردن به بهشت می‌رن.
  4
  17
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
  ۴۲
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  جالبه چند سال پیش که تو عربستان کشت و کشتار شد عربها به زنان در حال فرار پناه دادن و بعد ترتیب زن حاجی های بدبخت رو دادن یه تعدادی از حاجی ها بی زن برگشتن که وقتی میخواستن یکی رو فحش بیغیرتی بدن میگفتن حاجی حالا بعد زن حاجی نوبت پسر حاجی شد یعنی تا ته زادو رودشون رو به فنا ندن ول نمیکنن از نظر اونا شیعه ها نجس هستن ولی پولشون تمیزه بخدا وقتشه کمی مغزارو از رو زمین برداریم و استفاده کنیم
  1
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
  ۴۲
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  دل خوش از آنیم که حج میرویم. غافل از آنیم که کج میرویم. کعبه به دیدار خدا میرویم . او که همینجاست کجا میرویم. حج بخدا جز به دل پاک نیست. شستن غم از دل غمناک نیست. دین که به تسبیح و سر و ریش نیست. هرکه علی گفت که درویش نیست. صبح به صبح در پی مکر و فریب. شب همه شب گریه و امن یجیب.
  2
  21
  ‌سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
  ۳۲
  parsi6 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. عمر راضی‌ الله آنه هم گفته بود که من واسه گسترش و در راه اسلام عورتین (پشت و جلو ) را به خدمت میگیرم. اینها همون کاری رو کردن رهبرانشان 1400 سال پیش کردن.
  2
  18
  ‌چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۴
  ۵۰
  arash*eindhoven - آیندهوون، هلند
  وقتی جنتی تو نماز جمعه مرگ پادشاهشون رو تبریک میگه بالاخره یه جورایی باید ملت هزینه رو بپردازن.
  3
  9
  ‌چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲
  ۱۰۵
  amonbede - تهران، ایران
  الان خانواده ی اون دو نفری که بهشون تو عربستان تجاوز شده دارن به همدیگه دلداری میدن و میگن حتما امتحان الهیه !!! شایدم سال بعد بازم برن حج مستحب کسی چه میدونه
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۱
  ۵۲
  iranking - مونیخ، آلمان
  خانه ات دیگر خدایا خانه نیست . امن و آسایش در این بتخانه نیست . خانه ی امنی که ابراهیم ساخت . زمزمش را ساقی و پیمانه نیست . خادمان پاسدار این حرم . غیر مشتی زنگی دیوانه نیست . ما دگر با خانه ات بیگانه ایم . چونکه در باز است و صاحبخانه نیست . آن حرامی را که احمد بانگ زد . جز حریم عده ای بیگانه نیست . شرم دارم باز گویم ماجرا . ماجرایش قصه و افسانه نیست . وصف حیوانیتی پست وسخیف . کو بیانش سخت و بی شرمانه نیست؟ . خانه را تحریم باید کرد و گفت . جای ایرانی در آن بتخانه نیست . ایزدی این قصه را کوتاه کن . خانه ی نا امن دیگر خانه نیست .
  0
  16
  جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.