دعوای کلیساها و دولت در آلمان بر سر متقاضیان پناهندگی.

+38
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  درسته کلیسا حامی وپناه میدهد به پناهنده ها . اما با هدف ..نمونه .ایرانیها از سالهابعد از انقلاب و ضدیت رژیم با ارامنه وادیان دیگر . راهش را یاد گرفتند و از طریق کلیسا و برگشت به دین مسیح . اقامت گرفتند .حدود بیش از بالای 3500 ایرانی در المان مسیحی شدند و حتی از سرایداری در کلیسا صاحب خانه هم شدند . وهستند اقا وخانمی که خیلی تعصب به دین جدید مسیحی خود هستند . گرداننده کلیسا و بیشف هم شدند و در هفته دوبار در کلیسا هائی که مخصوص ایرانی هاست تجمع وبه دعا میپردازند . وحتی ایرانیان همان اوایل با میزگرد گذاشتن در خیابان و کتاب های مسیحی روی میز برای دین مسیحی تبلیغ میکردند ..
  27
  6
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳
  ۲۴
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  وقتی این مسلمون زاده ها گند به کشورتون زدن حالیتون میشه کاسه داغتر از آش نشین
  22
  23
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸
  ۴۵
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  عجب آدمهای دلسوز و شریفی، تمام قد در مقابل انسانیت شما سر تعظیم فرود می آورم!
  6
  21
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰
  ۵۱
  perser68 - فلوریدا، ایالات متحده امریکا
  گشتاسپ - شیراز، ایران. شما راه بهتری بلدی برای این آدمهای نیازمند؟ همه آدمها متفاوت بدنیا میان و در محیط های مختلف و شرایط متفاوت قرار میگیرن و بزرگ میشن و یه درصدی هم مثل اینا هیچ راهی جز فرار پیدا نمیکنن!!! حالا اینا بر گردونده بشن ، فکر میکنی مشکل اساسی حل شده؟
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
  ۵۱
  perser68 - فلوریدا، ایالات متحده امریکا
  گشتاسپ - شیراز، ایران. دیگه اون دوران گذشته که دور یه زمین حصار بکشیم و بگیم اینجا مال من و اونجا مال تو و نفر سوم انگشت به دهن به ما نگاه کنه! کره زمین مال همس و همه باهم باید برای حفظش تلاش کنیم! هر یه انسان محتاج درست راهنمائی بشه و بعد از اینکه نیاز های ابتدائیش برا. آورده شد ، آموزش ببینه و بفهمه که برای محیط خودش و اطرافش مسئول هست ، مطمئن باش که بهتر از ترد کردنش و یه سربار به جامعه حتی جهانی اضافه کردنه!!! اینا اگه دوباره برگردونده بشن ، برای یه لقمه نون شاید دست به دامن داعش هم بشن!!! منم باشم برای سیر کردن شکم مجبور میشم هر کاری بکنم! داعش تو سوریه و عراق جا خوش کرده، اما دنیا رو داره بهم میریزه! کره زمین کوچیک شده و حصار ها دیگه دارن برداشته میشن! با پس زدن مشکل بیشتر میشه که کمتر نمیشه!!! در آخر آبو غذا و پولو سرمایه و جا و مکان هنوز برای همه وجود داره ، فقط راه درستشو باید پیدا کرد ;) ;) ;)
  5
  16
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴
  ۴۹
  Hameye Iran - ایران، ایران
  گشتاسپ_شیراز،ایران. آیا تمام بچه‌های مسیحیان و یهودیها و بقیه ادیان تماماً نرمال و همه مشکلات از مسلمانهاست ؟آیا هیتلر مسلمان بود یا اون نروژی که ۶۰ تا بچه بیگناه را کشت ،من مسلمان خوب زیاد دیدم ،بدم زیاد دیدم همچنین بی‌ دین خوب دیدم و بلعکسش،دین داری یا بی‌ دینی نه عیب هست نه فضیلت ،این ذات و شور و تربیت خانوادگی افراد هست که شخصیت طرف را می‌سازه به اضافه افکار خود ش.
  8
  15
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷
  ۲۴
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::perser68 - فلوریدا، ایالات متحده امریکا::]. [::Hameye Iran - ایران، ایران::]. من بیشتر روی نظرم با عربزادگان بود به ایرانی ها کاری نداشتم.ولی مسلمونی کثیف ترین ایدئولوژیه قرون و اعصار هست بله از هیتلر هم میتونه خطرناکتر باشه و آدمکشی در اسلام سپارش شده و توی وجود همه مون دست کم دره ای از تعالیم اسلامی هست.متاسفانه این ریا و دروغ که در ایران هنر محسوب میشه از سختگیری اسلامی ناشی شده.و ما اگر انقلابمون رو صادر نکردیم ولی قبایح میراث اسلام و عرب ها رومیتونیم.شما ببینید این ترکها و اردوغان چه نامردی با کردا و کوبانی ها کردندچه جوری ساپورت میکرد جهادی هارو.بله شک نکنید از پدرسوختگی اسلامیش ناشی شده .
  13
  11
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  دوستان گرامی . این گشتاسب - شیراز- ایران .به هیچ ادیانی توهیت نکرده .من نمونه کامنت ایشان را قرار میدهم . دقت فرمائید . نوشته وقتی ""این مسلمون زاده ها "".. وقتی این مسلمون زاده ها گند به کشورتون زدن حالیتون میشه کاسه داغتر از آش نشین. راست گفته خب . این رژیم اخوندیسم . اسلام را هم خراب کردند . در قبل از انقلاب . اسلام وادیان دیگر مورد احترام جامعه بود . چه کسی جرات داشت . بزند به دهان انهم ایت الله منتظری مجتهد که عمامه اش ازسرش بیفتد . چه اخوندی در زمان شاه خلع لباس شد . نمونه دراین رژیم . اقای کاظمینی بروجردی ودر زندان هنوز هستند ..و....
  12
  4
  ‌پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳
  نظر شما چیست؟