سردار کمالی: اگر دادگاه رأی دهد از طریق اینترپل مهرداد پولادی را دستگیر می‌ کنیم

فارس :معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای بازگشت مهرداد پولادی به ایران برای انجام خدمت سربازی استفاده خواهیم کرد.
سردار موسی کمالی در خصوص عدم بازگشت مهرداد پولادی به کشور در حالی که گفته می شد او پس از جام ملت ها برای مشخص شدن تکلیف سربازی اش به ایران خواهد آمد، گفت: ما در مورد این موضوع به صورت قاطعانه برخورد خواهیم کرد. اجازه حضور او در تیم ملی برای شرکت در مسابقات جام ملت های آسیا تنها به خاطر تیم ملی بود و اولین و آخرین باری بود که این اتفاق افتاد.
 
معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: فدراسیون فوتبال و کادر فنی عنوان می کردند که اگر پولادی و رفیعی در تیم ملی نباشند احتمال دارد به تیم ضربه بخورد و ما برای تقویت تیم ملی با حضور آنها موافقت کردیم اما پس از پایان جام ملت ها از طریق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به دنبال این هستیم که از طریق ورزشی تنبیه شده و تا حصول نتیجه این موضوع را پیگیری می کنیم.
 
وی در مورد اینکه پولادی به ایران بازنگشته و تکلیف او چه خواهد شد،گفت: ما از تمام ظرفیت های قانونی برای بازگرداندن پولادی استفاده خواهیم کرد. اگر او تمکین نکند، باید از تیم ملی خداحافظی کند. وضعیتش هم طوری نیست که تا آخر عمر فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد.
 
سردار کمالی در پایان عنوان کرد: او پیش از جام ملت ها در قولی که به مسئولان فدراسیون فوتبال داده بود گفته بود به دنبال شرایطی هستم که قراردادم را با تیم قطری فسخ کنم و برای خدمت سربازی به ایران بیایم. امیدواریم این اتفاق بیفتد چون در غیر این صورت راه های دیگر را آزمایش خواهیم کرد.
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:" تاکید می‌کنم اگر رای دادگاه در خصوص پولادی صادر شود، حتی از طریق اینترپل پیگیری و اقدام به دستگیری این بازیکن می‌کنیم."
 
سردار موسی کمالی درباره آخرین وضعیت مهرداد پولادی اظهار داشت:" در رابطه با سربازان متخلف سازمان وظیفه عمومی (نیروهای مسلح) وظیفه داشت به پرونده‌ها رسیدگی و در چارچوب قانون با آنها برخورد کند."
 
وی افزود:" اقداماتی که انجام شد، به این صورت بود که نخست کارت آنها باطل و دوم برگه اعزام آنها صادر شود که این کار نیز صورت گرفت. 30،40 نفر هم‌اکنون در پادگان هستند و حتی برخی‌ها دوره آموزشی‌شان به پایان رسیده و مشغول گذراندن دوره خدمت‌شان هستند. تعداد دیگری نیز در آینده اعزام خواهند شد."
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:" پرونده این بازیکنان با توجه به تخلفاتی که صورت گرفته، در مراجع قضایی تشکیل شده و دیگر نیروهای مسلح نمی‌تواند اقدام خاصی انجام دهد. ما منتظر هستیم که مراجع قضایی به پرونده این بازیکنان رسیدگی کند که یکی از آنها پرونده مهرداد پولادی است. اگر مراجع قضایی قاطعانه ورود کرده و احکام لازم را صادر کنند، می‌توان از طریق قضایی به پرونده پولادی رسیدگی کرد."
 
سردار کمالی خاطرنشان کرد:" سوال ما این است که  فدراسیون فوتبال در رابطه با مدیرعاملان و دلالان چکار کرده است؟ برخی از بازیکنان در مورد این افراد صحبت‌هایی انجام داده‌اند اما ما که نمی‌توانیم در مورد مدیرعامل و دلال پرونده تشکیل دهیم و این فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق است که باید به این مسائل رسیدگی کند. انتظار داشتیم که فدراسیون  فوتبال با افرادی که تخلف کرده‌اند، برخورد کند و کمیسیون‌های مختلفی تشکیل دهد."
 
وی تاکید کرد:" بازیکنان متخلف تا پایان فصل جاری حق بازی کردن ندارند و حتی نمی‌توانند به عنوان بازیکن کمکی در تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند."
 
سردار کمالی ادامه داد:" در مورد مهرداد پولادی و سروش رفیعی جوی علیه نیروهای مسلح به راه افتاده که متخلفان بخشیده شده‌اند در صورتی که این‌گونه نیست و آنها بخشیده نشده‌اند. اگر ما این 2 بازیکن را تیم ملی نمی‌دادیم در صورت ناکامی تیم ملی بهانه می‌کردند که نیروهای مسلح هیچ‌گونه همکاری انجام نداد. ما به خاطر عرق ملی با تیم ملی کشورمان همکاری کردیم."
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پرونده بازیکنان سرباز تیم ملی همچنان باز است، افزود:" برای آخرین بار بود که به بازیکنان سرباز اجازه دادیم که در تیم ملی بازی کنند و دیگر از این خبرها نخواهد بود."
 
سردار کمالی در مورد اینکه مسئولان فولاد خوزستان مدعی شده‌اند که سروش رفیعی نیز مانند پولادی تحت قرارداد باشگاه فولاد است و اجازه دهند تا پایان فصل بازی کند، به تسنیم گفت:" چنین چیزی امکان ندارد. به دلیل اینکه پولادی در خارج از کشور بازی می‌کند و بحث مسائل بین‌المللی و فیفا مطرح شده است با پرونده بازیکنان داخلی تفاوت دارد. باز هم تاکید می‌کنم اگر رای دادگاه در خصوص پولادی صادر شود، حتی از طریق اینترپل پیگیری و اقدام به دستگیری این بازیکن می‌کنیم ولی این بازیکن فعلا با تیم قطری‌اش قرارداد دارد و حکمی درباره او صادر نشده است."
+69
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  دمش گرم. خوشباشی. اینها تا دو سه ماه هارت و پورت می کنند بعدش هیچ غلطی نمی کنند و نمی توانند بکنند. سپاهی‌های بیشرف مفت خور
  5
  48
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴
  ۱۰۳
  princesse - تهران، ایران

  شما که اینقدر بیل زن هستید پس از طریق همون اینتر پل ت امثال خاوری‌ها رو دستگیر کنید مسخره ها,,
  0
  86
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶
  razmandeh - استکهلم، سوئد

  ای وای اگر این پولادی نیاد !!! ایران دیگه ارتش نخواهد داشت و اگر دشمن حمله کنه ایران بیچاره میشه!!!!! فعلا لطفا اخوند ها و طلبه ها را ببرید و نگران فوتبالیست ها نباشید!!! چرا طلبه های بی خاصیت باید معاف از سربازی باشند و یک ورزش کار نه !!!!!
  4
  62
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶
  ۴۰
  vurujak - لندن، انگلستان

  اگر خیلی‌ مردی، خاوری رو بگیر بیار، زورتون به بچه‌ها میرسه؟ کل\ه گنده‌ها رو بی‌خیال .
  0
  63
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
  ۴۹
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  مگه اینترپل بیکاره کاروزندگی اش را ول کنه بره دنبال سرباز فراری شما
  0
  49
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳
  ۳۰
  madly - گوتنبرگ، سوئد

  از طریق اینترپل؟ خاک بر سرتون! انگار میخوان رئیس باند مافیا رو دستگیر کنند!
  1
  45
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۶
  ۴۰
  Ahmad.Behravan - ونکوور، کانادا

  جااااااااااااان. عجب چیزی زد به جمهوری اسلامی!!! من اولین کسی بودم که کامنت نوشتم "رفتند برای برنگشتن".
  0
  30
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۱
  ۵۹
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  امیدوارم پولادی باز گردد و جوانمردی خود را در برابرِ وعده ایی که داده نشان دهد، ارزش‌ها نباید به راحتی‌ و با هر معضل و مشکلی‌ زیرِ پا گذاشته شوند.
  33
  8
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۸
  ۳۸
  p0licce - اولان باتور ، مغولستان
  به قول امام ، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند! سردار ,شما که دیگه عددی نیستین. ولی‌ خودمونیما، عجب دنیایی شده،، دیگه قول دادن و وثیقه گذاشتن و این چیزا شده پشم. با این کاری که پولادی کرده عمران اگه دیگه بزارن بازیکن سرباز بره خارج از کشور. عرصه رو واسه دیگران تنگ میکنه.
  4
  1
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  خفه شو مگه آدم کشته که اینتر پول دستگیرش کنه!؟ به نظر من پولادی راحت میتونه درخواست پناهندگی بده همون قطر میخوادش یا نه آمریکا و انگلیس هم بعنوان ورزشکاه حرفه ای می خوانش
  5
  12
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸
  ۵۹
  خرچنگ - لندن، انگلستان
  سردار لطفا کمی آرامتر و حساب شده تر صحبت کنید ایشان با کشور دیگری قرارداد داره و تا پایان فصل نمتونه از تیمش جدا بشه لطفا از ادبیات بهتری استفاده کنید
  1
  11
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۱
  ۵۰
  koorosh2500 - تهران، ایران
  پولادی قهرمان ملی محسوب میشه.مرتیکه آخوند های مفتخور رو بگیر ببر سربازی
  1
  20
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۵
  ۳۲
  caroline - تهران، ایران
  سردار وایسا چند روزى ، عرقش خشک شه برسه به مقصد !!! بعد بیا حرف بزن . چه عجله اى دارى
  2
  8
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳
  ۲۲
  iRONiC - استکهلم، سوئد
  سردار آبگوشتی، پاسدار کمالی! پلیس اینترپل بخواد دزد بگیره اول امثال تو و فیروز آبادی آدم کش رو میگیره، حواست باشه پاتو از حوالی بیت امامت بیرون نزاری
  1
  10
  ‌سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰
  ۵۲
  Urasawa - توکیو، ژاپن
  shirzan e irani. منم با نظر شما کاملاً موافقم
  5
  1
  ‌چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۳:۳۶
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  اقای کمالی تو اگر اینقدر عرضه داری اقای خاوری دزد سه هزار میلیاردی را از کانادا برای محاکمه بایران بیاور
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵
  ۵۹
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  Urasawa - توکیو، ژاپن- سپاس خداوند را که هنوز افرادی مانندِ شما و عده‌ قلیلِ دیگری درک مطلب کرده , علت را متوجه میشوند، میخواستم توضیحی در این مورد بدهم تا انهأیی که متوجه نشده اند و بر عکس موضوع را فهمیده ، بدانند ، اما دیدم ارزش ندارد برای این سطح از افراد وقت بگذارم، بهترین راه گذاشتن آنها در سطحِ خودشان است، شاد باشید.
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸
  ۵۵
  farokhzad - کنت، انگلستان
  چقدر اینها رو دارند یک مشت بیمار عقده اى اخه بگفته دوستمون یکمشت اخوند بیمصرف و تنه لش میخورند میخوابند سربازى معاف هستند بعد یک ورزشکار نمیتواند معاف بشه إز خدمت سربازى حالا خاصیت اخوند را با یک ورزشکار در نظر بگیرید !! در اخر هیچ میدانید حوزه علمیه پول هم میده براى درس خواندن طلبگى یعنى همان مزدورى وطنفروشى تازى هاى بیشرف
  0
  0
  جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۹
  نظر شما چیست؟