گزارش آخرین لحظات کی روش و کریمی

ورزش 3 :تیم ملی فوتبال ایران در حالی  ایران را به مقصد دوبی و سپس استرالیا ترک کرد که این سفر پر از حواشی متفاوت بود.
به گزارش "ورزش سه"، مشکلات سربازی بازیکنان تیم ملی، عدم تامین بودجه موردنیاز و پاداش بازیکنان، قهر علی کریمی، عدم رضایت از زمین تمرین و مراسم بدرقه نه چندان مطلوب؛ همه و همه در کنار اتفاقات درون تیمی باعث شده بود تا تیم ملی و اعضای آن با حالت روحی خوبی ایران را ترک نکنند.

اعضای تیم ملی بعد از صرف صبحانه و استراحت، راس ساعت 14 برای تحویل ساک‌های خود به محوطه لابی مراجعه کردند و بعد از هماهنگی‌های لازم به سمت آکادمی تیم ملی رفتند تا آخرین تمرین خود را برگزار کنند.

کافی است چند بار کی‌روش را از نزدیک دیده باشید تا متوجه تغییر رفتار سرمربی تیم ملی در روز گذشته شوید. کی‌روش تنها در لحظاتی حالت جدی نداشت که علیرضا منصوریان، سرمربی تیم نفت تهران برای جلسه‌ای خصوصی حضورش رفته بود. بعد از آن کی‌روش و دستیارانش بیشتر به گفت و گو با یکدیگر مشغول بودند و نگرانی از چهره او کاملا معلوم بود. کی‌روش البته کاملا حواسش به بازیکنان و کارهایی که باید برای هماهنگی انجام می‌شد، بود و با وسواس خاصی حتی پای کامیون حمل وسایل تیم ملی ایستاد و روی آن نظارت داشت.

تمرین در سکوت

تمرین تیم ملی هم در حالی برگزار شد که رسانه‌ها در دقایق ابتدایی آن حق حضور نداشتند. کی‌روش در این تمرین بیشتر روی مسائل بدنی کار کرد و حسابی عرق بازیکنانش را درآورد. در این تمرین که باعث شد دروازه‌بانان تیم ملی حسابی خسته شوند و به نوعی از حال بروند روی استارت‌های کوتاه و بدنسازی تاکید شد و در نهایت در یک نیمه زمین به پاسکاری و حرکات تاکتیکی مشغول شدند.

کی‌روش حوصله بدرقه نداشت

در پایان تمرین و در حالی که کفاشیان و حجت الاسلام مالک برای بدرقه تیم ملی حاضر شده‌ بودند کی‌روش بدون اعتنا به اینکه از او درخواست کرده بودند تا برای مراسم بدرقه در کنار زمین حاضر شود با رد کردن دست مسوولان کنار زمین به سمت رختکن رفت. بعد از او مسعود شجاعی هم همین رفتار را داشت و بدون حضور در مراسم به رختکن رفت. مراسم به صورت کاملا ساده برگزار شد و این در حالی بود که کفاشیان و مالک اصلا متوجه این مساله نشدند که نکونام و تیموریان در گوشه زمین در حال سرد کردن بدن خود هستند و هنوز برای مراسم بدرقه نیامدند و این مراسم بدون حضور کاپیتان به اتمام رسید!

حضور در هتل آکادمی و استخر

کارلوس کی‌روش برای اینکه خستگی تمرین سنگین از بدن بازیکنانش خارج شود، آنها را به هتل آکادمی برد و بعد از صرف غذایی ساده و حضور در اتاق مخصوص برای عکس‌های اختصاصی تیم ملی به استخر رفتند و سپس آماده عزیمت به فرودگاه امام (ره) شدند.

علی کریمی نیامد، نیامد و نرفت!

همه این اتفاقات تا ساعت 18 در حالی رخ داد که علی کریمی غایب اردوی تیم ملی بود. کمک مربی کی‌روش که در اردو‌های سابق این تیم همیشه زودتر حاضر می‌شد و جزو کسانی بود که از سوی کی‌روش مسوول هماهنگی‌های لازم در اردو بود. حرف و حدیث در این‌باره زیاد بود و بازیکنان هم در پچ و پچ‌های جمعی خود به این مساله می‌پرداختند. علی کریمی اما از صبح حاضر نشد و در نهایت هم تیم را همراهی نکرد.

کی‌روش از اتوبوس پیاده نمی‌شود

در حالی که بازیکنان تیم ملی بعد از رسیدن به فرودگاه امام  سریعا از اتوبوس خارج شدند اما کی‌روش و دستیارانش در اتوبوس باقی ماندند. ابتدا گفت و گوهای او با دستیارانش عادی جلوه می داد و اما در نهایت با طولانی شدن این جلسه کنجکاوی اهالی رسانه را به دنبال داشت. مارکار آقاجانیان، کی روش، گاسپار، نیکو و کروز به همراه آرین قاسمی به عنوان مترجم کادرفنی در اتوبوس دقایقی را به بحث پرداختند و در مورد موضوعی که کسی در بیرون این اتوبوس متوجه آن نشد به گفت و گو پرداختند. کی روش در نهایت از مترجم خود درخواست کرد از نکونام بخواهد به اتوبوس بیاید و کاپیتان دقایقی بعد روبرو سرمربی تیمش حاضر شد. در لحظاتی که نکونام با سرمربی تیم ملی با زبان اسپانیایی حرف می‌زد مارکار آقاجانیان نیز اتوبوس را ترک کرد. گفت وگوی حدود 5 دقیقه‌ای کاپیتان و سرمربی به پایان رسید و این دو به همراه دیگر دستیاران سرمربی ایران از اتوبوس خارج شدند. تفاوت اما در چهره این دو بود؛ نکونام با لبخند و کارلوس همچنان ناراحت و عصبی!

پرواز به سمت دوبی

هواپیمای حامل تیم ملی به مقصد دوبی در ساعت 21:20 از باند فرودگاه برخاست و کسی نفهمید که کی‌روش چرا برخلاف زمان جام جهانی که ایران را با انگیزه‌ای باورنکردنی ترک می‌کرد اینبار اینچنین عصبی بود. قهر کریمی، بی‌اعتنایی فدراسیون به خواسته‌های او، تامین نشدن منابع مالی مورد نیاز و خیلی چیزهای دیگر که این روزها به عنوان مشکل کی‌روش نام برده می‌شود.دلایلی که مانند همیشه باید منتظر ناکامی احتمالی تیم ملی در جام ملت‌ها بود تا کی‌روش با مشت‌های گره خورده خود از این کارشکنی‌ها پرده بردارد. البته مثل همیشه باید خوش بین باشیم ؛ چاره ای جز این هست ؟

+43
رأی دهید
-6

pull.over123 - دوحه - قطر
تیم ملی بدون پرسپولیسی، تیم ملی من نیست. کروش خیانت کاره و باید با لگد بندازنش بیرون. امیدوارم تیمش نتیجه نگیره.
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 08:53
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
دم همه تون گرم..خدا کمکتون کنه لااقل تا نیمه نهایی برسید با این شرایط همیشه فاجعه!!
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 10:19
cantona - شاهین شهر - ایران
تیم ملی که یه لنگی نداشته باشه بعنوان راننده کلمن که تیم نیست !! آخه سوشا و بنگر آقای گل را می برد یا عباس زاده و ممد نولی را ؟!!
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 12:38
caroline - تهران - ایران
pull.over123 - دوحه - قطر کسى که براى تیم ملى کشورش آرزو میکنه که موفق نشه یه خائنه !!! .
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 15:14
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
حالا ببینیم با بردن تیم‌ همیشه سوراخ اس‌ دق دلال چه شاهکاری انجام خواهند داد،،البته به عنوان یک ایرانی‌تیم‌ ملی‌ کیسه‌ای را هم حمایت می‌کنیم و برای موفقیت تیم‌ ملی‌ آرزو می‌کنیم،،سر بلندی تیم‌ ملی‌ سر بلندی ایرانه‌‌ چه با پرسپولیسی چه با دورگه چه یهرگه یا اصلا بدون رگ! علی‌ کریمی‌ هم یه روز سر مربی‌ پرسپولیس یا تیم‌ ملی‌ خواهد شد و همیشه هم خار چشم ساندیس خوران رژیم بوده،در اخر چه با ربط چه بی‌ ربط مرگ و ننگ‌ بر خامنه‌ای معتاد مفنگی شیره‌ ای
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 15:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.