استقبال داغ در سیدنی/این تیم ملی منه ،دوستش دارم خیلی زیاد، قهرمانی بهش میاد/کروش آریایی!

 اعضای تیم ملی در میان نزدیک به 50 هوادار ایرانی به فرودگاه سیدنی وارد شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از سفری پر دردسر در لحظه ورود با تشویق ایرانیان خونگرم مقیم استرالیا به آرامش رسید تا بچه ها همه ساعات جهنمی و خسته کننده شان روی آسمان را که از فرودگاه امام خمینی و با جدایی ناگهانی علی کریمی از تیم اتفاق افتاده بود تا ساعت ها سرگردانی در هوا و زمین را به فراموشی بسپارند و بار دیگر به یاد بیاورند برای هدفی بزرگ به سیدنی رفته اند.

ورود چند ساعت بعد از سال نو!

تیم ملی درحالی به سیدنی رسید که ساعات اولیه بامداد ژانویه 2015 در سیدنی آغاز شده بود.تقریبا در این ساعت ها سیدنی نیمه تعطیل بود اما جمعیتی چشمگیر از ایرانیان حاضر در سیدنی شب سال نو را به انتظار در فرودگاه سیدنی نشستند. آنها ایستاده بودند تا با پرچم های سه رنگ و زیبای کشورشان از بچه های تیم ملی کشورشان استقبالی گرم کنند. بچه هایی که حسابی خسته راه بودند.

از تیم ملی قهرمانی می خواهند

بیش از 50 ایرانی حاضر در فرودگاه که تقریبا در غیاب مسئولان ایرانی حاضر در سیدنی به فرودگاه آمده بودند غیر از اینکه پرچم داشتند و با ملی پوشان عکس های سلفی گرفتند ، برنامه ای ویژه هم داشتند آنها با شعارهای حمایتی شان حسابی ملی پوشان را شاد کردند. شعار ویژه شان هم این بود. شعار قهرمانی:« این تیم ملی منه ، دوستش دارم خیلی زیاد ، قهرمانی بهش میاد» شعارهایی که در صبح روز سال نو ، حسابی فرودگاه را تحت تاثیر قرار داده بود.

کروش آریایی !

کارلوس کروش خودش اولین بار این تمثیل را سر زبان ها انداخته. اینکه نامش شباهت زیادی به یک نام اصیل ایرانی دارد. حرف های کارلوس بهانه ای شده تا حالا همه او را یک ایرانی بخوانند. شعار «کروش آریایی» در فرودگاه سیدنی حسابی به دل سرمربی تیم ملی نشست. او در میان لبخندهایش با خیلی از ایرانیانی که تنهای شان نگذاشته بودند عکس هایی به یادگار گرفت و راضی بود از این استقبال.

پولادی به تیم اضافه شد

مهرداد پولادی به اردوی تیم ملی اضافه شد. او از دوبی به کاروان تیم پیوست و با دیگر بازیکنان همسفر شد. مهرداد که مشکل خدمت دارد ، با عفو موقت فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح صاحب این شانس شد تا تیم ملی را همراهی کند. او البته باید بداند حتی سرلشکر فیروزآبادی هم برای کمک به تیم ملی با اعتراض گروهی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روبرو شده است. او باید حالا قدر این تلاش هم تیمی هایش را برای داشتنش در کنارشان بیشتر بداند و بزودی به تهران برگردد تا تکلیف خدمت مقدس سربازی اش را روشن کند.

هوشنگ مقدس به جای نبی

درحالی که سرپرست تیم ملی مهدی محمد نبی هنوز به استرالیا نرفته و دیروز در تهران به جمع کارمندان فدراسیون فوتبال رفت تا آرام شان کرده باشد ، هوشنگ مقدس در فرودگاه سیدنی انتظار تیم ملی را می کشید. مقدس که این روزها در تهران خیلی از منتقدان کفاشیان او را بهانه کرده اند تا رئیس فدراسیون را بزنند ، آن طور که گفته سرپرست کاروان ایران است و برای هماهنگی اردوی تیم در سیدنی زودتر رفته بود. او در مصاحبه ای با خبرآنلاین گفته بود 25 درصد از هزینه های رزرو هتل مارینه و کمپ تمرینی تیم در اردوی سیدنی را پرداخته تا تیم بتواند با آرامش به اردو برود.

+59
رأی دهید
-5

hamtarane - سیدنی - استرالیا
آچه عزیز من همین الان تو سیدنی هنوز سال نو نشده چطور میگید بد از تحویل سال وارد سیدنی شدند؟
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 11:01
bahram$hiroshima - هیروشیما - ژاپن
مگه تو استرلیا سال تحویل شده ؟
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 11:04
hamtarane - سیدنی - استرالیا
نه بابا جان، چرنده، الان تازه ساعت 10:22 هست و تقریبا دو ساعت مانده به سال نو. وقتی توی یک خبر یک همچین دروغی را به خورد ملت می دهند حساب کنید اصل خبر چقدر دروغ بوده. اتفاقا من برای رساندن یکی از دوستانم رفتم فرودگاه ، پرنده پر نمی زد...
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 12:25
Gharibeh-Ashena - هانوفر - المان
در استرالیا از نظر جغرافیایی همیشه اول از همه سال نو را شروع میکنند (تفاوت ساعت) و بعد ژاپن و ...... و اخر همه آمریکا. با ارزوی سالی خوب و تندرستی کامل برای تمام کسانی که سال میلادی را جشن میگیرند.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 13:44
بختیاری2500 - اهواز - ایران
پاچخوارهای ک...جمهوری اسـ... بودن..رفتن جلوی زشت ترین تیم اسلامی..
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 13:48
Ali-H - استکهلم - سوئد
ما ایرانیها عادت داریم اخبار و حرفها را بدون مدرک و اثبات صحت آن باور می‌کنیم و با غلو پراکنده می‌کنیم،
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 15:16
kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
منظور نویسنده کریسمس هستش نه سال نو 25 decemeber منظورش بوده ،،!!!،، شما ببخشید گناه داره !!
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 18:38
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.